'Club haakt af in strijd met Gent, exacte transfersom bekend'

door
'Club haakt af in strijd met Gent, exacte transfersom bekend'

Club Brugge en AA Gent kruisen niet alleen op, maar ook naast het veld de degens. De twee Vlaamse rivalen zijn naar verluidt in een strijd verwikkeld om een Zweeds toptalent. Al lijkt Gent het pleit nu te gaan winnen.

Zo zouden beide Belgische topclubs interesse tonen voor Momodou Sonko (18), een jonge flankaanvaller met Gambiaanse roots van Häcken. Vooral Gent kan de aanvallende versterking wel gebruiken na het vertrek van Malick Fofana en Gift Orban naar Olympique Lyon. Zondag raakte bekend dat Gent doordrukt voor Sonko.

LEES OOK: Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Sonko legt medische testen af in Gent

Het Nieuwsblad lijkt dat nieuws nu te bevestigen. Volgens de krant is de jonge aanvaller namelijk op weg naar zijn medische testen in Gent. Sonko zou het trainingskamp van Häcken in het Spaanse Marbella al verlaten hebben. Een teken aan de wand dat een transfer aanstaande is.

Ook Fabrizio Romano maakt gewag van een transfer. Volgens de Italiaanse transfergoeroe is er zelfs al een akkoord op clubniveau. Gent zou 8 miljoen euro betalen en Sonko een contract geven tot midden 2028. Romano voegt er op X ook nog een foto van Sonko aan toe, die met zijn makelaars op weg is naar België.

Club Brugge lijkt af te haken

Ook Club Brugge was naar verluidt geïnteresseerd en beschikte op een bepaald moment zelfs over de beste papieren in het dossier. Maar Blauw-Zwart lijkt nu af te haken en zijn meerdere te moeten erkennen in zijn Gentse rivaal.

Voor Gent zou het alvast een recordtransfer zijn. Nooit eerder legden de Buffalo's 8 miljoen euro op tafel voor een speler. Het lijkt een kwestie van tijd voor de transfer geofficialiseerd wordt.

Wordt Sonko de nieuwe aanvallende ster van Gent?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

18
18
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

8
8
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

31
31
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

20
20
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

127
127
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

15
15
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

95
95
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

171
171
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

37
37
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

99
99
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

199
199
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

83
83
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

52
52
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

137
137
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

286
286
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

276
276
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

187
187
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

490
490
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

228
228
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

174
174
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

247
247
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

362
362
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

331
331

Meer sportnieuws