Eén positief punt voor AA Gent: "Trots dat we niet opgaven"

door
Eén positief punt voor AA Gent:

Sinds de winterstop lijkt de motor van AA Gent maar niet aan te slaan. Het heeft sindsdien immers nog geen enkele wedstrijd weten te winnen. Na de verliespartijen tegen Club Brugge in de beker en tegen KV Mechelen wist het zaterdagavond op zijn minst wel voor het eerst een nederlaag af te wenden.

Tegen Westerlo leek Gent lange tijd op weg naar een nieuwe thuisnederlaag. Vermant bracht de bezoekers al vroeg op voorsprong, maar vlak voor rust bracht Gandelman de Buffalo's weer langszij. In de slotfase leek het toch weer fout te lopen toen Madsen vanop de stip de bezoekers weer op voorsprong bracht, maar diep in blessuretijd ontpopte Gandelman zich weer tot de Gentse held.

LEES OOK: 'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

Gandelman manifesteert zich

De Israëlische middenvelder manifesteert zich zo alsmaar meer. In de zomer zorgde zijn transfer nog voor een rel tussen Hein Vanhaezebrouck en toenmalig hoofdscout Samuel Cardenas, die bij de voorstelling van Gandelman verkondigde dat hij 'een transfer van de trainer' was. Maar die trainer lijkt dus wel zijn gram te halen.

Intussen zit Gandelman toch al aan vier goals en vijf assists in 24 wedstrijden, waarvan hij er nog heel wat afwerkte als invaller. "Ik weet dat ik goals en assists kan brengen. Ik werk eraan op training en hoop dat ze nu blijven komen", hoopt hij alvast bij Sporza.

AA Gent gaf niet op

Met zijn dubbelslag was Gandelman een zeldzaam lichtpuntje. Maar hij probeert toch het positieve te benadrukken. "Het was voor ons heel belangrijk om in eigen stadion drie punten te pakken. De wedstrijd was lastig, maar ik ben trots op de ploeg omdat we nooit opgaven. We houden er toch nog een puntje aan over", klinkt het immers.

Gent moet zich wel dringend gaan herpakken, want het dreigt stilaan weg te zakken in het klassement. Het moet zijn derde plaats nu al afstaan aan Club Brugge en ook Antwerp en KRC Genk dreigen zondag nog dichterbij te zullen komen.

Is Gandelman een aanwinst gebleken voor AA Gent?

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

90
90
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

306
306
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

50
50
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

141
141
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

128
128
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

82
82
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

144
144
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

62
62
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

404
404
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

131
131
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

30
30
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

772
772
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

367
367
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

117
117
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

187
187
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

257
257
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

257
257

Meer sportnieuws