Eén positief punt voor AA Gent: "Trots dat we niet opgaven"

door
Eén positief punt voor AA Gent:

Sinds de winterstop lijkt de motor van AA Gent maar niet aan te slaan. Het heeft sindsdien immers nog geen enkele wedstrijd weten te winnen. Na de verliespartijen tegen Club Brugge in de beker en tegen KV Mechelen wist het zaterdagavond op zijn minst wel voor het eerst een nederlaag af te wenden.

Tegen Westerlo leek Gent lange tijd op weg naar een nieuwe thuisnederlaag. Vermant bracht de bezoekers al vroeg op voorsprong, maar vlak voor rust bracht Gandelman de Buffalo's weer langszij. In de slotfase leek het toch weer fout te lopen toen Madsen vanop de stip de bezoekers weer op voorsprong bracht, maar diep in blessuretijd ontpopte Gandelman zich weer tot de Gentse held.

LEES OOK: Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Gandelman manifesteert zich

De Israëlische middenvelder manifesteert zich zo alsmaar meer. In de zomer zorgde zijn transfer nog voor een rel tussen Hein Vanhaezebrouck en toenmalig hoofdscout Samuel Cardenas, die bij de voorstelling van Gandelman verkondigde dat hij 'een transfer van de trainer' was. Maar die trainer lijkt dus wel zijn gram te halen.

Intussen zit Gandelman toch al aan vier goals en vijf assists in 24 wedstrijden, waarvan hij er nog heel wat afwerkte als invaller. "Ik weet dat ik goals en assists kan brengen. Ik werk eraan op training en hoop dat ze nu blijven komen", hoopt hij alvast bij Sporza.

AA Gent gaf niet op

Met zijn dubbelslag was Gandelman een zeldzaam lichtpuntje. Maar hij probeert toch het positieve te benadrukken. "Het was voor ons heel belangrijk om in eigen stadion drie punten te pakken. De wedstrijd was lastig, maar ik ben trots op de ploeg omdat we nooit opgaven. We houden er toch nog een puntje aan over", klinkt het immers.

Gent moet zich wel dringend gaan herpakken, want het dreigt stilaan weg te zakken in het klassement. Het moet zijn derde plaats nu al afstaan aan Club Brugge en ook Antwerp en KRC Genk dreigen zondag nog dichterbij te zullen komen.

Is Gandelman een aanwinst gebleken voor AA Gent?

Meest recent

Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

31
31
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

66
66
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

31
31
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

145
145
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

280
280
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

61
61
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

99
99
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

82
82
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

12
12
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

175
175
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

125
125
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

248
248
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

148
148
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

181
181
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

216
216
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

75
75
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

309
309
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

143
143
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

223
223
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

115
115
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

260
260

Meer sportnieuws