Eén positief punt voor AA Gent: "Trots dat we niet opgaven"

door
Eén positief punt voor AA Gent:

Sinds de winterstop lijkt de motor van AA Gent maar niet aan te slaan. Het heeft sindsdien immers nog geen enkele wedstrijd weten te winnen. Na de verliespartijen tegen Club Brugge in de beker en tegen KV Mechelen wist het zaterdagavond op zijn minst wel voor het eerst een nederlaag af te wenden.

Tegen Westerlo leek Gent lange tijd op weg naar een nieuwe thuisnederlaag. Vermant bracht de bezoekers al vroeg op voorsprong, maar vlak voor rust bracht Gandelman de Buffalo's weer langszij. In de slotfase leek het toch weer fout te lopen toen Madsen vanop de stip de bezoekers weer op voorsprong bracht, maar diep in blessuretijd ontpopte Gandelman zich weer tot de Gentse held.

LEES OOK: Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Gandelman manifesteert zich

De Israëlische middenvelder manifesteert zich zo alsmaar meer. In de zomer zorgde zijn transfer nog voor een rel tussen Hein Vanhaezebrouck en toenmalig hoofdscout Samuel Cardenas, die bij de voorstelling van Gandelman verkondigde dat hij 'een transfer van de trainer' was. Maar die trainer lijkt dus wel zijn gram te halen.

Intussen zit Gandelman toch al aan vier goals en vijf assists in 24 wedstrijden, waarvan hij er nog heel wat afwerkte als invaller. "Ik weet dat ik goals en assists kan brengen. Ik werk eraan op training en hoop dat ze nu blijven komen", hoopt hij alvast bij Sporza.

AA Gent gaf niet op

Met zijn dubbelslag was Gandelman een zeldzaam lichtpuntje. Maar hij probeert toch het positieve te benadrukken. "Het was voor ons heel belangrijk om in eigen stadion drie punten te pakken. De wedstrijd was lastig, maar ik ben trots op de ploeg omdat we nooit opgaven. We houden er toch nog een puntje aan over", klinkt het immers.

Gent moet zich wel dringend gaan herpakken, want het dreigt stilaan weg te zakken in het klassement. Het moet zijn derde plaats nu al afstaan aan Club Brugge en ook Antwerp en KRC Genk dreigen zondag nog dichterbij te zullen komen.

Is Gandelman een aanwinst gebleken voor AA Gent?

Meest recent

Transfergekte bij PSV? Bosz zet orde op zaken

Bij PSV blijft Joey Veerman dan toch en Ricardo Pepi mag ondanks een bod van 30 miljoen euro ...

4
4
‘Zulte Waregem roert zich op de markt’

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

28
28
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

66
66
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

164
164
'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

326
326
Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

KRC Genk wil zich na de winterstop herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. Coach Nicky ...

132
132
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

267
267
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

341
341
'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

50
50
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

103
103
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

38
38
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

455
455
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

82
82
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

386
386
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

59
59
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

178
178
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

392
392
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

472
472
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

238
238
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

795
795
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

511
511
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

126
126
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

218
218
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

141
141
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

134
134

Meer sportnieuws