Eén positief punt voor AA Gent: "Trots dat we niet opgaven"

door
Eén positief punt voor AA Gent:

Sinds de winterstop lijkt de motor van AA Gent maar niet aan te slaan. Het heeft sindsdien immers nog geen enkele wedstrijd weten te winnen. Na de verliespartijen tegen Club Brugge in de beker en tegen KV Mechelen wist het zaterdagavond op zijn minst wel voor het eerst een nederlaag af te wenden.

Tegen Westerlo leek Gent lange tijd op weg naar een nieuwe thuisnederlaag. Vermant bracht de bezoekers al vroeg op voorsprong, maar vlak voor rust bracht Gandelman de Buffalo's weer langszij. In de slotfase leek het toch weer fout te lopen toen Madsen vanop de stip de bezoekers weer op voorsprong bracht, maar diep in blessuretijd ontpopte Gandelman zich weer tot de Gentse held.

LEES OOK: Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Gandelman manifesteert zich

De Israëlische middenvelder manifesteert zich zo alsmaar meer. In de zomer zorgde zijn transfer nog voor een rel tussen Hein Vanhaezebrouck en toenmalig hoofdscout Samuel Cardenas, die bij de voorstelling van Gandelman verkondigde dat hij 'een transfer van de trainer' was. Maar die trainer lijkt dus wel zijn gram te halen.

Intussen zit Gandelman toch al aan vier goals en vijf assists in 24 wedstrijden, waarvan hij er nog heel wat afwerkte als invaller. "Ik weet dat ik goals en assists kan brengen. Ik werk eraan op training en hoop dat ze nu blijven komen", hoopt hij alvast bij Sporza.

AA Gent gaf niet op

Met zijn dubbelslag was Gandelman een zeldzaam lichtpuntje. Maar hij probeert toch het positieve te benadrukken. "Het was voor ons heel belangrijk om in eigen stadion drie punten te pakken. De wedstrijd was lastig, maar ik ben trots op de ploeg omdat we nooit opgaven. We houden er toch nog een puntje aan over", klinkt het immers.

Gent moet zich wel dringend gaan herpakken, want het dreigt stilaan weg te zakken in het klassement. Het moet zijn derde plaats nu al afstaan aan Club Brugge en ook Antwerp en KRC Genk dreigen zondag nog dichterbij te zullen komen.

Is Gandelman een aanwinst gebleken voor AA Gent?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

75
75
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

78
78
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

108
108
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

140
140
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

177
177
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

47
47
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

215
215
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

207
207
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

230
230
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

150
150
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

326
326
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

136
136
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

103
103
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

144
144
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

280
280
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

506
506
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

515
515
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

298
298
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

72
72
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

204
204
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

549
549
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

154
154

Meer sportnieuws