Furieuze Stijnen ziet Patro overleven tegen ex-ploegmaat Simons

door
Furieuze Stijnen ziet Patro overleven tegen ex-ploegmaat Simons

Na een amusant maar weinig hoogstaand duel hebben Dender en Patro Eisden de punten onder mekaar verdeeld. In een kansenarme partij was er na rust een vederlichte rode kaart voor de Limburgers, tot groot ongenoegen van een furieuze Stijn Stijnen.

Als laatste wedstrijd vandaag stonden in de Challenger Pro League revelaties Dender en Patro Eisden Maasmechelen tegenover mekaar. Beide ploegen deden volop mee voor promotie, met ex-ploegmaats Timmy Simons en Stijn Stijnen aan het roer.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Dender duwt, bezoekers houden deur gesloten

De Oost-Vlamingen namen het meeste initiatief in de openingsfase. Na een kwartier spelen kreeg Myny een eerste schietkans, zijn volley ging hoog over de kooi van nieuwkomer Heekeren. De bedrijvige Myny vergat halfweg de eerste helft om van dichtbij zelf af te drukken, zijn voorzet kwam niet aan en zo werd een huizenhoge kans niet benut. Met ook nog een (te centraal) schot van Marzo kwamen alle mogelijkheden van de thuisploeg, halfweg stond het wel nog steeds 0-0.

Furieuze Stijnen ziet tienkoppig Patro overleven

Ook na de pauze bleef de wedstrijd lange tijd op slot zitten. Op het uur moest Patro met een man minder verder toen Kis (heel licht) reageerde tegenover Myny na een akkefietje op het middenveld. Een strenge rode kaart was zijn deel, tot groot ongenoegen van heel de Patro-bank met Stijn Stijnen op kop (die later nog verhaal haalde bij de gewisselde Myny). Ook met een man meer creëerde Dender nog amper kansen en de Limburgers hielden al bij al eenvoudig stand. Zo verzuimen beide ploegen om op of voorbij de koplopers te gaan.

Bijzonderheid:

Kis (Patro Eisden Maasmechelen) krijgt een rode kaart (61')

Vindt u het onbegrijpelijk dat er geen VAR is in de CPL?

Meest recent

Bertaccini mikpunt van haat: Vrouw deelt krachtig statement

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

0
0
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

8
8
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

24
24
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

17
17
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

50
50
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

55
55
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

92
92
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

98
98
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

59
59
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

177
177
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

79
79
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

139
139
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

280
280
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

270
270
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

26
26
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

593
593
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

420
420
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

256
256
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

402
402
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

112
112
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

82
82
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

58
58
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

178
178
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

116
116

Meer sportnieuws