Furieuze Stijnen ziet Patro overleven tegen ex-ploegmaat Simons

door
Furieuze Stijnen ziet Patro overleven tegen ex-ploegmaat Simons

Na een amusant maar weinig hoogstaand duel hebben Dender en Patro Eisden de punten onder mekaar verdeeld. In een kansenarme partij was er na rust een vederlichte rode kaart voor de Limburgers, tot groot ongenoegen van een furieuze Stijn Stijnen.

Als laatste wedstrijd vandaag stonden in de Challenger Pro League revelaties Dender en Patro Eisden Maasmechelen tegenover mekaar. Beide ploegen deden volop mee voor promotie, met ex-ploegmaats Timmy Simons en Stijn Stijnen aan het roer.

LEES OOK: Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

Dender duwt, bezoekers houden deur gesloten

De Oost-Vlamingen namen het meeste initiatief in de openingsfase. Na een kwartier spelen kreeg Myny een eerste schietkans, zijn volley ging hoog over de kooi van nieuwkomer Heekeren. De bedrijvige Myny vergat halfweg de eerste helft om van dichtbij zelf af te drukken, zijn voorzet kwam niet aan en zo werd een huizenhoge kans niet benut. Met ook nog een (te centraal) schot van Marzo kwamen alle mogelijkheden van de thuisploeg, halfweg stond het wel nog steeds 0-0.

Furieuze Stijnen ziet tienkoppig Patro overleven

Ook na de pauze bleef de wedstrijd lange tijd op slot zitten. Op het uur moest Patro met een man minder verder toen Kis (heel licht) reageerde tegenover Myny na een akkefietje op het middenveld. Een strenge rode kaart was zijn deel, tot groot ongenoegen van heel de Patro-bank met Stijn Stijnen op kop (die later nog verhaal haalde bij de gewisselde Myny). Ook met een man meer creëerde Dender nog amper kansen en de Limburgers hielden al bij al eenvoudig stand. Zo verzuimen beide ploegen om op of voorbij de koplopers te gaan.

Bijzonderheid:

Kis (Patro Eisden Maasmechelen) krijgt een rode kaart (61')

Vindt u het onbegrijpelijk dat er geen VAR is in de CPL?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

67
67
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

48
48
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

24
24
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

21
21
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

15
15
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

118
118
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

51
51
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

87
87
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

135
135
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

104
104
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

380
380
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

148
148
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

111
111
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

44
44
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

214
214
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

254
254
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

139
139
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

352
352
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

86
86
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

124
124

Meer sportnieuws