Furieuze Stijnen ziet Patro overleven tegen ex-ploegmaat Simons

door
Furieuze Stijnen ziet Patro overleven tegen ex-ploegmaat Simons

Na een amusant maar weinig hoogstaand duel hebben Dender en Patro Eisden de punten onder mekaar verdeeld. In een kansenarme partij was er na rust een vederlichte rode kaart voor de Limburgers, tot groot ongenoegen van een furieuze Stijn Stijnen.

Als laatste wedstrijd vandaag stonden in de Challenger Pro League revelaties Dender en Patro Eisden Maasmechelen tegenover mekaar. Beide ploegen deden volop mee voor promotie, met ex-ploegmaats Timmy Simons en Stijn Stijnen aan het roer.

LEES OOK: 'Woede-uitbarsting krijgt staartje: Stijnen moet op cursus'

Dender duwt, bezoekers houden deur gesloten

De Oost-Vlamingen namen het meeste initiatief in de openingsfase. Na een kwartier spelen kreeg Myny een eerste schietkans, zijn volley ging hoog over de kooi van nieuwkomer Heekeren. De bedrijvige Myny vergat halfweg de eerste helft om van dichtbij zelf af te drukken, zijn voorzet kwam niet aan en zo werd een huizenhoge kans niet benut. Met ook nog een (te centraal) schot van Marzo kwamen alle mogelijkheden van de thuisploeg, halfweg stond het wel nog steeds 0-0.

Furieuze Stijnen ziet tienkoppig Patro overleven

Ook na de pauze bleef de wedstrijd lange tijd op slot zitten. Op het uur moest Patro met een man minder verder toen Kis (heel licht) reageerde tegenover Myny na een akkefietje op het middenveld. Een strenge rode kaart was zijn deel, tot groot ongenoegen van heel de Patro-bank met Stijn Stijnen op kop (die later nog verhaal haalde bij de gewisselde Myny). Ook met een man meer creëerde Dender nog amper kansen en de Limburgers hielden al bij al eenvoudig stand. Zo verzuimen beide ploegen om op of voorbij de koplopers te gaan.

Bijzonderheid:

Kis (Patro Eisden Maasmechelen) krijgt een rode kaart (61')

Trending:

‘Mokerslag Club Brugge: plots zéér pijnlijke wending Meijer’
‘Mokerslag Club Brugge: plots zéér pijnlijke wending Meijer’

Vindt u het onbegrijpelijk dat er geen VAR is in de CPL?

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

51
51
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

304
304
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

72
72
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

56
56
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

439
439
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

145
145
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

172
172
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1128
1128
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

42
42
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

237
237
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

516
516
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

708
708
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

935
935
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

365
365
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

238
238
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

353
353
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1098
1098
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

213
213
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

356
356
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

924
924
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

371
371
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

517
517
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

97
97
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws