Furieuze Stijnen ziet Patro overleven tegen ex-ploegmaat Simons

175 stemmen
Furieuze Stijnen ziet Patro overleven tegen ex-ploegmaat Simons

Na een amusant maar weinig hoogstaand duel hebben Dender en Patro Eisden de punten onder mekaar verdeeld. In een kansenarme partij was er na rust een vederlichte rode kaart voor de Limburgers, tot groot ongenoegen van een furieuze Stijn Stijnen.

Als laatste wedstrijd vandaag stonden in de Challenger Pro League revelaties Dender en Patro Eisden Maasmechelen tegenover mekaar. Beide ploegen deden volop mee voor promotie, met ex-ploegmaats Timmy Simons en Stijn Stijnen aan het roer.

LEES OOK: Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Dender duwt, bezoekers houden deur gesloten

De Oost-Vlamingen namen het meeste initiatief in de openingsfase. Na een kwartier spelen kreeg Myny een eerste schietkans, zijn volley ging hoog over de kooi van nieuwkomer Heekeren. De bedrijvige Myny vergat halfweg de eerste helft om van dichtbij zelf af te drukken, zijn voorzet kwam niet aan en zo werd een huizenhoge kans niet benut. Met ook nog een (te centraal) schot van Marzo kwamen alle mogelijkheden van de thuisploeg, halfweg stond het wel nog steeds 0-0.

Furieuze Stijnen ziet tienkoppig Patro overleven

Ook na de pauze bleef de wedstrijd lange tijd op slot zitten. Op het uur moest Patro met een man minder verder toen Kis (heel licht) reageerde tegenover Myny na een akkefietje op het middenveld. Een strenge rode kaart was zijn deel, tot groot ongenoegen van heel de Patro-bank met Stijn Stijnen op kop (die later nog verhaal haalde bij de gewisselde Myny). Ook met een man meer creëerde Dender nog amper kansen en de Limburgers hielden al bij al eenvoudig stand. Zo verzuimen beide ploegen om op of voorbij de koplopers te gaan.

Bijzonderheid:

Kis (Patro Eisden Maasmechelen) krijgt een rode kaart (61')

Vindt u het onbegrijpelijk dat er geen VAR is in de CPL?

Meest recent

'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

17
17
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

41
41
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

303
303
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

84
84
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

29
29
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

35
35
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

405
405
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

38
38
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

376
376
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

114
114
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

49
49
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

231
231
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

39
39
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

213
213
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

623
623
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

194
194
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

77
77
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

452
452
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

234
234
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

561
561
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

564
564
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

496
496
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

391
391

Meer sportnieuws