Bromance bij Club Brugge: "Hij kan geweldig sjotten, hé"

812 stemmen
Bromance bij Club Brugge:

Na een mindere periode raakt Jorne Spileers stilaan terug op niveau bij Club Brugge. De 19-jarige bewondert zijn collega-verdediger en vriend Brandon Mechele en hij neemt het op voor hem.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

De puzzelstukjes vallen in elkaar met Mechele en Spileers

Sinds Spileers rechts centraal en Mechele links centraal in de verdediging staan van Club Brugge, voetbalt de jonge verdediger beter en voelt hij zich comfortabeler. Spileers speelt niet meer tegen zijn voet, wat vroeger wel het geval was.

Dat was een groot nadeel voor Spileers. Mechele beschikt wel over een goede linkervoet, waardoor het centraal achterin nu wel uitstekend verloopt met Spileers op rechts en Mechele op links.

Spileers: "Mechele wordt onterecht geviseerd"

Spileers bewondert zijn ploegmaat en hij vindt dat Mechele te vaak bekritiseerd wordt. Mechele wordt bijvoorbeeld als een beperkt voetballende verdediger beschouwd, maar daar is Spileers het zeker niet mee eens.

“Als ik hem soms ballen zie trappen… (blaast) Brandon kan geweldig sjotten, hé - dat valt me op training elke dag op. Ik laat me vertellen dat hij soms geviseerd wordt. Dat is onterecht. (benadrukt) Het is onterecht”, zegt Spileers aan Het Nieuwsblad.

Spileers en Mechele zijn 'copains'

De relatie tussen Spileers en Mechele gaat verder dan collegialiteit. “Brandon is, hoe zal ik het zeggen… (denkt even na) Een copain. Wij praten over van alles. Dat kan over voetbal gaan. Als ik raad nodig heb, klop ik aan bij Brandon.”

Toen Spileers bij de jeugd van Club Brugge speelde was Mechele een van zijn idolen en voorbeelden. “Ik zat in de jeugd van Club, was een verdediger, dus is het vanzelfsprekend dat Brandon een voorbeeld was.”

Wordt Mechele onterecht geviseerd?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

80
80
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

23
23
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

22
22
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

75
75
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

69
69
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

60
60
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

107
107
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

139
139
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

160
160
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

367
367
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

238
238
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

760
760
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

510
510
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

374
374
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

685
685
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

339
339
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

515
515
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2173
2173
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws