'KV Mechelen schiet in actie voor sterkhouder en revelatie'

door
'KV Mechelen schiet in actie voor sterkhouder en revelatie'

Bij KV Mechelen is het tot dusver een zeer rustige wintermercato geweest en de kans lijkt groot dat dat ook zo zal blijven. Trainer Besnik Hasi liet de voorbije weken meermaals weten dat hij er graag versterking bij wil, maar de financiële middelen zijn zeer beperkt. Dat betekent echter niet dat de club stilzit.

Malinwa kijkt immers al verder en is nu al bezig met zijn kern voor volgend seizoen. Daarbij hopen ze in de eerste plaats om enkele spelers aan boord te kunnen houden. Er zijn na dit seizoen immers de nodige spelers einde contract.

LEES OOK: Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Revelatie gaat verlengen bij KV Mechelen

Eén van hen is Bill Antonio. De 21-jarige Zimbabwaan maakte in november zijn debuut in de A-ploeg nadat hij indruk maakte bij Jong KVM en begint stilaan open te bloeien. De pijlsnelle aanvaller liet zich vorig weekend nog opmerken met de winning goal in de stuntzege op AA Gent.

Gazet van Antwerpen weet dat KV Mechelen over een optie beschikt om zijn aflopende contract met twee seizoenen te verlengen en dat de club daar ook gebruik van zal maken. Daarnaast zouden ze echter ook al gesprekken geopend hebben om zijn contract opnieuw te bekijken. Antonio lijkt dus nog een tijdlang bij de club te blijven.

Nieuw voorstel voor Coucke

In Mechelen hopen ze dat ook Gaëtan Coucke hetzelfde zal doen. De doelman is ook einde contract en heeft nog steeds niet bijgetekend. Het Laatste Nieuws meldt dat hij schermt met interesse van andere clubs - in de zomer werd hij al gelinkt aan Club Brugge en Antwerp.

Desondanks hopen ze bij KVM dat Coucke alsnog zal bijtekenen. Ze zouden van plan zijn om hem snel een nieuw voorstel te doen en hopen dat ze daarmee eindelijk een akkoord kunnen bereiken. Coucke zelf zou voorlopig wel nog steeds de kat uit de boom kijken.

Zal Coucke nog bijtekenen bij KV Mechelen?

Meest recent

Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

6
6
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

17
17
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

182
182
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

36
36
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

345
345
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

39
39
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

27
27
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

340
340
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

144
144
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

23
23
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

114
114
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

65
65
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

626
626
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

50
50
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

250
250
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

367
367
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

303
303
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

43
43
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

160
160
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

472
472
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

260
260
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

78
78
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

363
363
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

173
173
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

442
442

Meer sportnieuws