'KV Mechelen schiet in actie voor sterkhouder en revelatie'

door
'KV Mechelen schiet in actie voor sterkhouder en revelatie'

Bij KV Mechelen is het tot dusver een zeer rustige wintermercato geweest en de kans lijkt groot dat dat ook zo zal blijven. Trainer Besnik Hasi liet de voorbije weken meermaals weten dat hij er graag versterking bij wil, maar de financiële middelen zijn zeer beperkt. Dat betekent echter niet dat de club stilzit.

Malinwa kijkt immers al verder en is nu al bezig met zijn kern voor volgend seizoen. Daarbij hopen ze in de eerste plaats om enkele spelers aan boord te kunnen houden. Er zijn na dit seizoen immers de nodige spelers einde contract.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Revelatie gaat verlengen bij KV Mechelen

Eén van hen is Bill Antonio. De 21-jarige Zimbabwaan maakte in november zijn debuut in de A-ploeg nadat hij indruk maakte bij Jong KVM en begint stilaan open te bloeien. De pijlsnelle aanvaller liet zich vorig weekend nog opmerken met de winning goal in de stuntzege op AA Gent.

Gazet van Antwerpen weet dat KV Mechelen over een optie beschikt om zijn aflopende contract met twee seizoenen te verlengen en dat de club daar ook gebruik van zal maken. Daarnaast zouden ze echter ook al gesprekken geopend hebben om zijn contract opnieuw te bekijken. Antonio lijkt dus nog een tijdlang bij de club te blijven.

Nieuw voorstel voor Coucke

In Mechelen hopen ze dat ook Gaëtan Coucke hetzelfde zal doen. De doelman is ook einde contract en heeft nog steeds niet bijgetekend. Het Laatste Nieuws meldt dat hij schermt met interesse van andere clubs - in de zomer werd hij al gelinkt aan Club Brugge en Antwerp.

Desondanks hopen ze bij KVM dat Coucke alsnog zal bijtekenen. Ze zouden van plan zijn om hem snel een nieuw voorstel te doen en hopen dat ze daarmee eindelijk een akkoord kunnen bereiken. Coucke zelf zou voorlopig wel nog steeds de kat uit de boom kijken.

Zal Coucke nog bijtekenen bij KV Mechelen?

Meest recent

'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

5
5
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

45
45
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

241
241
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

46
46
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

602
602
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

90
90
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

164
164
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

231
231
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

102
102
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

287
287
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

309
309
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

67
67
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

37
37
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

848
848
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

93
93
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

159
159
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

687
687
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

362
362
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

261
261
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

627
627
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

432
432
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

383
383
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

92
92
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

818
818
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

278
278

Meer sportnieuws