'Club Brugge bibbert: Meijer absolute transferprioriteit'

1414 stemmen
'Club Brugge bibbert: Meijer absolute transferprioriteit'

Er lijken de komende maanden grote veranderingen op til te staan bij Club Brugge. Het zag deze maand al Tajon Buchanan naar Internazionale verkassen, maar komende zomer zullen wellicht nog heel wat smaakmakers het Jan Breydelstadion gaan verlaten.

Mogelijk wordt er in de komende dagen al een deal gesloten omtrent een zomertransfer van Antonio Nusa, die het hof gemaakt wordt door Tottenham. Daarnaast werd ook Andreas Skov Olsen de voorbije weken al aan verschillende buitenlandse clubs gelinkt.

LEES OOK: 'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Meijer absolute prioriteit bij Bologna

Maar er blijkt ook interesse te zijn voor Bjorn Meijer. De Nederlandse linksachter maakte vorig seizoen grote indruk tijdens zijn eerste jaar bij Club, maar dat eindigde in mineur door een vervelende buikspierblessure. Daardoor zag hij deelname aan het EK U21, een mogelijke zomertransfer én de start van dit seizoen in rook opgaan.

Dit seizoen loopt Meijer iets minder in de kijker. Hij moest knokken om terug in de ploeg te raken door de concurrentie van Maxim De Cuyper, maar sinds het vertrek van Buchanan verhuisde die laatste naar rechts. Momenteel staat de teller op slechts één assist in negentien wedstrijden, maar desondanks heeft Meijer alvast één club overtuigd.

Italianen willen zomertransfer

Vanuit Italië werd eerder al gemeld dat Bologna zijn verrichtingen volgde en volgens Gianluca Di Marzio zijn zij nu helemaal zeker van hun stuk. De huidige nummer zeven in de Serie A, die nog steeds in de running is voor een Champions League-ticket, zou van Meijer zijn absolute prioriteit voor de zomer maken.

Het wordt alleen afwachten welk prijskaartje ze bij Club op het hoofd van de 20-jarige zullen plakken. Meijer heeft in Brugge nog een contract tot 2026 en dus zit Blauw-Zwart in principe in een goede positie. Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 9 miljoen euro, maar het is de vraag of Club daarmee vrede zou nemen.

Zou Bologna een stap hogerop zijn ten opzichte van Club Brugge?

Meest recent

Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

6
6
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

33
33
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

16
16
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

11
11
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

84
84
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

118
118
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

136
136
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

28
28
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

97
97
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

101
101
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

95
95
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

115
115
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

208
208
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

41
41
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

153
153
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

334
334
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

382
382
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

360
360
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

67
67
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

65
65
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

353
353
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

116
116
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

131
131

Meer sportnieuws