'Club Brugge bibbert: Meijer absolute transferprioriteit'

1414 stemmen
'Club Brugge bibbert: Meijer absolute transferprioriteit'

Er lijken de komende maanden grote veranderingen op til te staan bij Club Brugge. Het zag deze maand al Tajon Buchanan naar Internazionale verkassen, maar komende zomer zullen wellicht nog heel wat smaakmakers het Jan Breydelstadion gaan verlaten.

Mogelijk wordt er in de komende dagen al een deal gesloten omtrent een zomertransfer van Antonio Nusa, die het hof gemaakt wordt door Tottenham. Daarnaast werd ook Andreas Skov Olsen de voorbije weken al aan verschillende buitenlandse clubs gelinkt.

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Meijer absolute prioriteit bij Bologna

Maar er blijkt ook interesse te zijn voor Bjorn Meijer. De Nederlandse linksachter maakte vorig seizoen grote indruk tijdens zijn eerste jaar bij Club, maar dat eindigde in mineur door een vervelende buikspierblessure. Daardoor zag hij deelname aan het EK U21, een mogelijke zomertransfer én de start van dit seizoen in rook opgaan.

Dit seizoen loopt Meijer iets minder in de kijker. Hij moest knokken om terug in de ploeg te raken door de concurrentie van Maxim De Cuyper, maar sinds het vertrek van Buchanan verhuisde die laatste naar rechts. Momenteel staat de teller op slechts één assist in negentien wedstrijden, maar desondanks heeft Meijer alvast één club overtuigd.

Italianen willen zomertransfer

Vanuit Italië werd eerder al gemeld dat Bologna zijn verrichtingen volgde en volgens Gianluca Di Marzio zijn zij nu helemaal zeker van hun stuk. De huidige nummer zeven in de Serie A, die nog steeds in de running is voor een Champions League-ticket, zou van Meijer zijn absolute prioriteit voor de zomer maken.

Het wordt alleen afwachten welk prijskaartje ze bij Club op het hoofd van de 20-jarige zullen plakken. Meijer heeft in Brugge nog een contract tot 2026 en dus zit Blauw-Zwart in principe in een goede positie. Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 9 miljoen euro, maar het is de vraag of Club daarmee vrede zou nemen.

Zou Bologna een stap hogerop zijn ten opzichte van Club Brugge?

Meest recent

Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

30
30
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

244
244
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

28
28
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

251
251
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

516
516
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

94
94
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

183
183
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

153
153
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

287
287
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

72
72
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

50
50
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

40
40
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

533
533
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

76
76
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

254
254
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

53
53
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

254
254
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

182
182
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

126
126
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

768
768
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

200
200
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

185
185
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1154
1154
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

767
767

Meer sportnieuws