Van Bommel klaarduidelijk over transfer Vermeeren

312 stemmen
Van Bommel klaarduidelijk over transfer Vermeeren

Royal Antwerp FC maakt zich op voor de kwartfinales van de Croky Cup. De Great Old neemt het daarin op tegen OH Leuven en gaat op zoek naar een tweede beker op een rij. Mark van Bommel schoof dinsdag aan voor een persbabbel.

De Nederlandse oefenmeester kreeg er verschillende thema's voorgeschoteld, waaronder het dossier van Arthur Vermeeren. Het Antwerpse goudhaantje is hot op de transfermarkt en wordt in verband gebracht met verschillende (grote) clubs. Daarbij zou Atlético Madrid al een officieel bod uitgebracht hebben van 12 miljoen euro.

LEES OOK: "Vermeeren naar Club Brugge? Waarom niet?"

Van Bommel vindt 12 miljoen te weinig

Een bedrag waar Van Bommel niet van onder de indruk is. "Weet je hoeveel het is? Rond de 12 miljoen? Nou, da’s te weinig, hè", was de Antwerp-coach duidelijk. "Of dat het eerste officiële bod was? Als ik de kranten mag geloven wél. Ik hou me er niet zo mee bezig. Dat is iets voor Sven (CEO Sven Jaecques, red.) en de club."

Antwerp wil het onderste uit de kan halen en gezien de kwaliteiten van Vermeeren mag het ook op veel meer hopen. In Engeland denken ze dat RAFC mikt op ruim 30 miljoen euro, plus bonussen en een mogelijk percentage op een doorverkoop.

United en Brighton worden genoemd

Vanuit Engeland heerst er naar verluidt interesse van Manchester United, Tottenham en Brighton. Bij de Red Devils zou Vermeeren kaderen binnen het nieuwe project dat ze op Old Trafford op poten willen zetten.

Vanuit de Bundesliga zou er dan weer belangstelling zijn van RB Leipzig, dat met Loïs Openda al een Belg in de rangen heeft. Het is afwachten welke club een versnelling hoger schakelt.

Wie zal Vermeeren strikken?

Meest recent

Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

4
4
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

23
23
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

36
36
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

34
34
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

26
26
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

191
191
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

117
117
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

241
241
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

158
158
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

289
289
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

425
425
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

204
204
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

71
71
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

70
70
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

87
87
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

155
155
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

203
203
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

291
291
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

565
565
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

136
136
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1081
1081
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

362
362
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

121
121
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

558
558
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

339
339

Meer sportnieuws