Van Bommel klaarduidelijk over transfer Vermeeren

door
Van Bommel klaarduidelijk over transfer Vermeeren

Royal Antwerp FC maakt zich op voor de kwartfinales van de Croky Cup. De Great Old neemt het daarin op tegen OH Leuven en gaat op zoek naar een tweede beker op een rij. Mark van Bommel schoof dinsdag aan voor een persbabbel.

De Nederlandse oefenmeester kreeg er verschillende thema's voorgeschoteld, waaronder het dossier van Arthur Vermeeren. Het Antwerpse goudhaantje is hot op de transfermarkt en wordt in verband gebracht met verschillende (grote) clubs. Daarbij zou Atlético Madrid al een officieel bod uitgebracht hebben van 12 miljoen euro.

LEES OOK: Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Van Bommel vindt 12 miljoen te weinig

Een bedrag waar Van Bommel niet van onder de indruk is. "Weet je hoeveel het is? Rond de 12 miljoen? Nou, da’s te weinig, hè", was de Antwerp-coach duidelijk. "Of dat het eerste officiële bod was? Als ik de kranten mag geloven wél. Ik hou me er niet zo mee bezig. Dat is iets voor Sven (CEO Sven Jaecques, red.) en de club."

Antwerp wil het onderste uit de kan halen en gezien de kwaliteiten van Vermeeren mag het ook op veel meer hopen. In Engeland denken ze dat RAFC mikt op ruim 30 miljoen euro, plus bonussen en een mogelijk percentage op een doorverkoop.

United en Brighton worden genoemd

Vanuit Engeland heerst er naar verluidt interesse van Manchester United, Tottenham en Brighton. Bij de Red Devils zou Vermeeren kaderen binnen het nieuwe project dat ze op Old Trafford op poten willen zetten.

Vanuit de Bundesliga zou er dan weer belangstelling zijn van RB Leipzig, dat met Loïs Openda al een Belg in de rangen heeft. Het is afwachten welke club een versnelling hoger schakelt.

Wie zal Vermeeren strikken?

Meest recent

Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

194
194
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

46
46
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

236
236
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

72
72
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

124
124
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

117
117
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

167
167
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

132
132
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

65
65
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

57
57
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

51
51
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

149
149
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

200
200
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

376
376
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

263
263
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

536
536
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

41
41
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

469
469
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

108
108
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

86
86
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

338
338
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

184
184
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

262
262
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

160
160

Meer sportnieuws