Van Bommel klaarduidelijk over transfer Vermeeren

312
Van Bommel klaarduidelijk over transfer Vermeeren

Royal Antwerp FC maakt zich op voor de kwartfinales van de Croky Cup. De Great Old neemt het daarin op tegen OH Leuven en gaat op zoek naar een tweede beker op een rij. Mark van Bommel schoof dinsdag aan voor een persbabbel.

De Nederlandse oefenmeester kreeg er verschillende thema's voorgeschoteld, waaronder het dossier van Arthur Vermeeren. Het Antwerpse goudhaantje is hot op de transfermarkt en wordt in verband gebracht met verschillende (grote) clubs. Daarbij zou Atlético Madrid al een officieel bod uitgebracht hebben van 12 miljoen euro.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Van Bommel vindt 12 miljoen te weinig

Een bedrag waar Van Bommel niet van onder de indruk is. "Weet je hoeveel het is? Rond de 12 miljoen? Nou, da’s te weinig, hè", was de Antwerp-coach duidelijk. "Of dat het eerste officiële bod was? Als ik de kranten mag geloven wél. Ik hou me er niet zo mee bezig. Dat is iets voor Sven (CEO Sven Jaecques, red.) en de club."

Antwerp wil het onderste uit de kan halen en gezien de kwaliteiten van Vermeeren mag het ook op veel meer hopen. In Engeland denken ze dat RAFC mikt op ruim 30 miljoen euro, plus bonussen en een mogelijk percentage op een doorverkoop.

United en Brighton worden genoemd

Vanuit Engeland heerst er naar verluidt interesse van Manchester United, Tottenham en Brighton. Bij de Red Devils zou Vermeeren kaderen binnen het nieuwe project dat ze op Old Trafford op poten willen zetten.

Vanuit de Bundesliga zou er dan weer belangstelling zijn van RB Leipzig, dat met Loïs Openda al een Belg in de rangen heeft. Het is afwachten welke club een versnelling hoger schakelt.

Wie zal Vermeeren strikken?

Meest recent

De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

24
24
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

60
60
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

75
75
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

115
115
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

34
34
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

240
240
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

34
34
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

44
44
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

92
92
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

223
223
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

71
71
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

129
129
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

58
58
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

365
365
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

192
192
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

196
196
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

100
100
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

135
135
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

93
93
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

74
74

Meer sportnieuws