Van Bommel klaarduidelijk over transfer Vermeeren

312
Van Bommel klaarduidelijk over transfer Vermeeren

Royal Antwerp FC maakt zich op voor de kwartfinales van de Croky Cup. De Great Old neemt het daarin op tegen OH Leuven en gaat op zoek naar een tweede beker op een rij. Mark van Bommel schoof dinsdag aan voor een persbabbel.

De Nederlandse oefenmeester kreeg er verschillende thema's voorgeschoteld, waaronder het dossier van Arthur Vermeeren. Het Antwerpse goudhaantje is hot op de transfermarkt en wordt in verband gebracht met verschillende (grote) clubs. Daarbij zou Atlético Madrid al een officieel bod uitgebracht hebben van 12 miljoen euro.

LEES OOK: Xander Dierckx over strijd met Vermeeren: "Goede speler, maar..."

Van Bommel vindt 12 miljoen te weinig

Een bedrag waar Van Bommel niet van onder de indruk is. "Weet je hoeveel het is? Rond de 12 miljoen? Nou, da’s te weinig, hè", was de Antwerp-coach duidelijk. "Of dat het eerste officiële bod was? Als ik de kranten mag geloven wél. Ik hou me er niet zo mee bezig. Dat is iets voor Sven (CEO Sven Jaecques, red.) en de club."

Antwerp wil het onderste uit de kan halen en gezien de kwaliteiten van Vermeeren mag het ook op veel meer hopen. In Engeland denken ze dat RAFC mikt op ruim 30 miljoen euro, plus bonussen en een mogelijk percentage op een doorverkoop.

United en Brighton worden genoemd

Vanuit Engeland heerst er naar verluidt interesse van Manchester United, Tottenham en Brighton. Bij de Red Devils zou Vermeeren kaderen binnen het nieuwe project dat ze op Old Trafford op poten willen zetten.

Vanuit de Bundesliga zou er dan weer belangstelling zijn van RB Leipzig, dat met Loïs Openda al een Belg in de rangen heeft. Het is afwachten welke club een versnelling hoger schakelt.

Wie zal Vermeeren strikken?

Meest recent

‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

3
3
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

1
1
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

8
8
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

33
33
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

41
41
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

28
28
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

64
64
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

108
108
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

275
275
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

99
99
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

72
72
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

185
185
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

46
46
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

168
168
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

719
719
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

63
63
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

71
71
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

366
366
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

169
169
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

104
104
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

193
193
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

240
240
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

176
176

Meer sportnieuws