'Keita richting exit: Antwerp ontvangt vraagprijs'

door
'Keita richting exit: Antwerp ontvangt vraagprijs'

Willian Pacho en Gaston Avila deden de kassa al rinkelen, maar voor het overige hield Antwerp de kampioenenploeg grotendeels intact. Toch lijkt het slechts een kwestie van tijd alvorens er opnieuw wordt gecasht in Deurne-Noord.

Zo komt een transfer van Arthur Vermeeren steeds dichterbij, en wordt er ook aan de mouw van diens maatje Mandela Keita alsmaar nadrukkelijker getrokken. Naar verluidt heeft vooral West Ham haar zinnen gezet op de 21-jarige middenvelder.

LEES OOK: 'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Vraagprijs minstens 16 miljoen

Keita zou namelijk hoog op de verlanglijst staan bij het nummer zes in de Premier League, die reeds de nodige informatie inwon. Daaruit bleek onder meer dat het stamnummer één een pittig prijskaartje heeft geplakt op de eenmalig Rode Duivel.

Gazet van Antwerpen weet dat de Great Old, die afgelopen zomer net geen acht miljoen neertelden om Keita definitief over te nemen van OH Leuven, die investering minstens wil verdubbelen. De vraagprijs bedraagt dus een slordige 16 miljoen.

Ideale deal voor Antwerp?

Geen probleem voor West Ham, dat bereid zou zijn om die voorwaarde te vervullen. Daarnaast zouden de Londenaren tevens van plan zijn om Keita, die gehuurd wordt met een verplichte aankoopoptie, het seizoen te laten volmaken op de Bosuil.

Vermits er dus geen haast mee gemoeid is valt het wel af te wachten wanneer West Ham een eerste bod uitbrengt met het oog op een overstap binnen een halfjaar. Hoe dan ook lijkt Keita, die zich tot dan vol focust op Antwerp, op weg naar de exit.

Hoeveel is Keita volgens u waard?

Meest recent

TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

38
38
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

56
56
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

61
61
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

195
195
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

51
51
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

48
48
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

470
470
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

501
501
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

72
72
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

71
71
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

107
107
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1520
1520
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

150
150
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

217
217
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

45
45
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1226
1226
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

494
494
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

73
73
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

141
141
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

105
105
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

232
232

Meer sportnieuws