'Keita richting exit: Antwerp ontvangt vraagprijs'

door
'Keita richting exit: Antwerp ontvangt vraagprijs'

Willian Pacho en Gaston Avila deden de kassa al rinkelen, maar voor het overige hield Antwerp de kampioenenploeg grotendeels intact. Toch lijkt het slechts een kwestie van tijd alvorens er opnieuw wordt gecasht in Deurne-Noord.

Zo komt een transfer van Arthur Vermeeren steeds dichterbij, en wordt er ook aan de mouw van diens maatje Mandela Keita alsmaar nadrukkelijker getrokken. Naar verluidt heeft vooral West Ham haar zinnen gezet op de 21-jarige middenvelder.

LEES OOK: Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Vraagprijs minstens 16 miljoen

Keita zou namelijk hoog op de verlanglijst staan bij het nummer zes in de Premier League, die reeds de nodige informatie inwon. Daaruit bleek onder meer dat het stamnummer één een pittig prijskaartje heeft geplakt op de eenmalig Rode Duivel.

Gazet van Antwerpen weet dat de Great Old, die afgelopen zomer net geen acht miljoen neertelden om Keita definitief over te nemen van OH Leuven, die investering minstens wil verdubbelen. De vraagprijs bedraagt dus een slordige 16 miljoen.

Ideale deal voor Antwerp?

Geen probleem voor West Ham, dat bereid zou zijn om die voorwaarde te vervullen. Daarnaast zouden de Londenaren tevens van plan zijn om Keita, die gehuurd wordt met een verplichte aankoopoptie, het seizoen te laten volmaken op de Bosuil.

Vermits er dus geen haast mee gemoeid is valt het wel af te wachten wanneer West Ham een eerste bod uitbrengt met het oog op een overstap binnen een halfjaar. Hoe dan ook lijkt Keita, die zich tot dan vol focust op Antwerp, op weg naar de exit.

Hoeveel is Keita volgens u waard?

Meest recent

Antwerp tóch genekt door arbitrage? "Als we dat toelaten ..."

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

1
1
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

90
90
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

54
54
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

323
323
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

260
260
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

72
72
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

254
254
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

457
457
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

71
71
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

59
59
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

38
38
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

327
327
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

501
501
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

250
250
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

84
84
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

71
71
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

423
423
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

207
207
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

308
308
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

198
198
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

136
136
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

197
197
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

109
109
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

232
232
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97

Meer sportnieuws