'Arsenal en Liverpool neus aan neus voor PL-revelatie'

door
'Arsenal en Liverpool neus aan neus voor PL-revelatie'

Arsenal en Liverpool zijn dit seizoen twee van de grootste titelkandidaten in de Premier League. Maar ook naast het veld kruisen beide topclubs vaak de degens. Zo strijden ze nu om een pion van Wolverhampton.

Volgens Football Insider is zowel Arsenal als Liverpool geïnteresseerd in Rayan Ait-Nouri (22), een Algerijnse linkerflankspeler van Wolverhampton. Ait-Nouri liet zijn kwaliteiten al veelvuldig zien in de Premier League en zou nu dus een stap hogerop kunnen zetten.

LEES OOK: Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

Ait-Nouri moet 30 miljoen kosten

Ait-Nouri kwam in 2021 over van het Franse Angers SCO. Met die transfer was toen iets meer dan 11 miljoen euro gemoeid. De Wolves mikken nu echter op veel meer. Zo zouden ze 30 miljoen euro willen vangen, toch een stevig bedrag. De speler heeft nog een contract tot midden 2026.

Ait-Nouri was tot nu toe goed voor 97 duels voor de Wolves. Daarin scoorde hij 4 goals en deelde hij 8 assist uit. Dit seizoen zit hij aan 17 duels, waarin nog niet kon scoren en nog geen assist gaf.

Ait-Nouri zit op de Afrika Cup

Ait-Nouri zelf is even ver verwijderd van alle transfergeruchten, want hij is momenteel met Algerije actief op de Afrika Cup. Hij puurde met zijn land slechts twee punten uit twee wedstrijden.

Arsenal ziet Ait-Nouri als een versterking voor de linkerflank, waar het nu Oleksandr Zinchenko lopen heeft. Bij Liverpool lopen dan weer de ervaren Andy Robertson en Kostas Tsimikas rond.

Bij welke club zou Ait-Nouri het best passen?

Meest recent

‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

49
49
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

34
34
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

78
78
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

22
22
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

41
41
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

35
35
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

117
117
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

189
189
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

345
345
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

332
332
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

745
745
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

422
422
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

931
931
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

543
543
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

558
558
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

472
472
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

156
156
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

170
170
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

352
352
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

96
96
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

176
176
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

606
606
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

204
204
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

360
360
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

675
675

Meer sportnieuws