'Arsenal en Liverpool neus aan neus voor PL-revelatie'

door
'Arsenal en Liverpool neus aan neus voor PL-revelatie'

Arsenal en Liverpool zijn dit seizoen twee van de grootste titelkandidaten in de Premier League. Maar ook naast het veld kruisen beide topclubs vaak de degens. Zo strijden ze nu om een pion van Wolverhampton.

Volgens Football Insider is zowel Arsenal als Liverpool geïnteresseerd in Rayan Ait-Nouri (22), een Algerijnse linkerflankspeler van Wolverhampton. Ait-Nouri liet zijn kwaliteiten al veelvuldig zien in de Premier League en zou nu dus een stap hogerop kunnen zetten.

LEES OOK: Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

Ait-Nouri moet 30 miljoen kosten

Ait-Nouri kwam in 2021 over van het Franse Angers SCO. Met die transfer was toen iets meer dan 11 miljoen euro gemoeid. De Wolves mikken nu echter op veel meer. Zo zouden ze 30 miljoen euro willen vangen, toch een stevig bedrag. De speler heeft nog een contract tot midden 2026.

Ait-Nouri was tot nu toe goed voor 97 duels voor de Wolves. Daarin scoorde hij 4 goals en deelde hij 8 assist uit. Dit seizoen zit hij aan 17 duels, waarin nog niet kon scoren en nog geen assist gaf.

Ait-Nouri zit op de Afrika Cup

Ait-Nouri zelf is even ver verwijderd van alle transfergeruchten, want hij is momenteel met Algerije actief op de Afrika Cup. Hij puurde met zijn land slechts twee punten uit twee wedstrijden.

Arsenal ziet Ait-Nouri als een versterking voor de linkerflank, waar het nu Oleksandr Zinchenko lopen heeft. Bij Liverpool lopen dan weer de ervaren Andy Robertson en Kostas Tsimikas rond.

Bij welke club zou Ait-Nouri het best passen?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

55
55
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

103
103
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

173
173
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

238
238
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

70
70
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

170
170
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

506
506
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

198
198
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

737
737
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

187
187
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

236
236
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

660
660
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

370
370
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

318
318
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

184
184
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

429
429
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws