'Verrassende club in polepositie voor Vermeeren'

404 stemmen
'Verrassende club in polepositie voor Vermeeren'

Arthur Vermeeren is een van de grootste talenten, zo niet hét grootste talent, van ons land. Dat lijkt ook heel Europa ondertussen te beseffen, want de interesse voor de jonge middenvelder van Antwerp lijkt elke dag toe te nemen. Eén verrassende club zou nu wel in polepositie liggen.

Vermeeren viel vorige week nog in de prijzen op het gala van de Gouden Schoen en kaapte er de prijs weg voor 'Belofte van het Jaar'. Een bekroning voor een boerenjaar, waarin hij uitgroeide tot een sterkhouder van de Great Old en de titel en de beker pakte. Het leverde hem ook al zijn eerste selecties voor de Rode Duivels op.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Verrassende club in polepositie voor Vermeeren

Er is heel wat interesse voor Vermeeren, onder meer vanuit Engeland. Volgens Football Insider is Manchester United heel erg gecharmeerd en duwt het zelfs door een transfer. Vermeeren zou in de zomer een van de nieuwkomers moeten zijn in het nieuwe project van United.

Sacha Tavolieri weet echter dat Brighton & Hove Albion er goed voor staat. De Seagulls kunnen Vermeeren een interessant project voorschotelen, en dat zou het Antwerpse goudhaantje wel eens als muziek in de oren kunnen gaan klinken. Ook coach Roberto De Zerbi zou een belangrijke rol kunnen gaan spelen bij een transfer.

Vermeeren vertrekt zeker op het einde van het seizoen

Naar welke club hij ook trekt, Vermeeren zou in de zomer sowieso andere oorden opzoeken. Ook Spanje is dan een mogelijke bestemming, met Matteo Moretto die Atlético Madrid als mogelijke nieuwe werkgever laat vallen.

Er zal dan ook genoeg geld op tafel moeten komen. Volgens Transfermarkt is onze jonge landgenoot 30 miljoen euro waard, maar Antwerp zal ongetwijfeld het onderste uit de kan willen halen. Wordt vervolgd.

Wat zou de beste club zijn voor Vermeeren?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

151
151
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

33
33
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

37
37
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

105
105
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

103
103
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

70
70
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

128
128
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

52
52
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

156
156
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

133
133
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

170
170
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

383
383
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

256
256
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

826
826
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

503
503
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

547
547
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

387
387
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

711
711
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

348
348
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

545
545
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2252
2252
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

194
194

Meer sportnieuws