'Verrassende club in polepositie voor Vermeeren'

404 stemmen
'Verrassende club in polepositie voor Vermeeren'

Arthur Vermeeren is een van de grootste talenten, zo niet hét grootste talent, van ons land. Dat lijkt ook heel Europa ondertussen te beseffen, want de interesse voor de jonge middenvelder van Antwerp lijkt elke dag toe te nemen. Eén verrassende club zou nu wel in polepositie liggen.

Vermeeren viel vorige week nog in de prijzen op het gala van de Gouden Schoen en kaapte er de prijs weg voor 'Belofte van het Jaar'. Een bekroning voor een boerenjaar, waarin hij uitgroeide tot een sterkhouder van de Great Old en de titel en de beker pakte. Het leverde hem ook al zijn eerste selecties voor de Rode Duivels op.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Verrassende club in polepositie voor Vermeeren

Er is heel wat interesse voor Vermeeren, onder meer vanuit Engeland. Volgens Football Insider is Manchester United heel erg gecharmeerd en duwt het zelfs door een transfer. Vermeeren zou in de zomer een van de nieuwkomers moeten zijn in het nieuwe project van United.

Sacha Tavolieri weet echter dat Brighton & Hove Albion er goed voor staat. De Seagulls kunnen Vermeeren een interessant project voorschotelen, en dat zou het Antwerpse goudhaantje wel eens als muziek in de oren kunnen gaan klinken. Ook coach Roberto De Zerbi zou een belangrijke rol kunnen gaan spelen bij een transfer.

Vermeeren vertrekt zeker op het einde van het seizoen

Naar welke club hij ook trekt, Vermeeren zou in de zomer sowieso andere oorden opzoeken. Ook Spanje is dan een mogelijke bestemming, met Matteo Moretto die Atlético Madrid als mogelijke nieuwe werkgever laat vallen.

Er zal dan ook genoeg geld op tafel moeten komen. Volgens Transfermarkt is onze jonge landgenoot 30 miljoen euro waard, maar Antwerp zal ongetwijfeld het onderste uit de kan willen halen. Wordt vervolgd.

Wat zou de beste club zijn voor Vermeeren?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

107
107
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

44
44
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

281
281
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

303
303
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

203
203
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

172
172
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

38
38
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

120
120
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

312
312
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

512
512
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

418
418
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

385
385
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

177
177
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

107
107
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

111
111
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

595
595
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

133
133
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

128
128
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

93
93
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

90
90
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

265
265
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

260
260
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

780
780

Meer sportnieuws