'Verrassende club in polepositie voor Vermeeren'

404 stemmen
'Verrassende club in polepositie voor Vermeeren'

Arthur Vermeeren is een van de grootste talenten, zo niet hét grootste talent, van ons land. Dat lijkt ook heel Europa ondertussen te beseffen, want de interesse voor de jonge middenvelder van Antwerp lijkt elke dag toe te nemen. Eén verrassende club zou nu wel in polepositie liggen.

Vermeeren viel vorige week nog in de prijzen op het gala van de Gouden Schoen en kaapte er de prijs weg voor 'Belofte van het Jaar'. Een bekroning voor een boerenjaar, waarin hij uitgroeide tot een sterkhouder van de Great Old en de titel en de beker pakte. Het leverde hem ook al zijn eerste selecties voor de Rode Duivels op.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Verrassende club in polepositie voor Vermeeren

Er is heel wat interesse voor Vermeeren, onder meer vanuit Engeland. Volgens Football Insider is Manchester United heel erg gecharmeerd en duwt het zelfs door een transfer. Vermeeren zou in de zomer een van de nieuwkomers moeten zijn in het nieuwe project van United.

Sacha Tavolieri weet echter dat Brighton & Hove Albion er goed voor staat. De Seagulls kunnen Vermeeren een interessant project voorschotelen, en dat zou het Antwerpse goudhaantje wel eens als muziek in de oren kunnen gaan klinken. Ook coach Roberto De Zerbi zou een belangrijke rol kunnen gaan spelen bij een transfer.

Vermeeren vertrekt zeker op het einde van het seizoen

Naar welke club hij ook trekt, Vermeeren zou in de zomer sowieso andere oorden opzoeken. Ook Spanje is dan een mogelijke bestemming, met Matteo Moretto die Atlético Madrid als mogelijke nieuwe werkgever laat vallen.

Er zal dan ook genoeg geld op tafel moeten komen. Volgens Transfermarkt is onze jonge landgenoot 30 miljoen euro waard, maar Antwerp zal ongetwijfeld het onderste uit de kan willen halen. Wordt vervolgd.

Wat zou de beste club zijn voor Vermeeren?

Meest recent

'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

4
4
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

17
17
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

122
122
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

20
20
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

213
213
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

479
479
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

90
90
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

77
77
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

241
241
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

91
91
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

35
35
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

72
72
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

167
167
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

329
329
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

33
33
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

202
202
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

43
43
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

387
387
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

509
509
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

406
406
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

774
774
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

276
276
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

383
383
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

185
185

Meer sportnieuws