'Verrassende club in polepositie voor Vermeeren'

door
'Verrassende club in polepositie voor Vermeeren'

Arthur Vermeeren is een van de grootste talenten, zo niet hét grootste talent, van ons land. Dat lijkt ook heel Europa ondertussen te beseffen, want de interesse voor de jonge middenvelder van Antwerp lijkt elke dag toe te nemen. Eén verrassende club zou nu wel in polepositie liggen.

Vermeeren viel vorige week nog in de prijzen op het gala van de Gouden Schoen en kaapte er de prijs weg voor 'Belofte van het Jaar'. Een bekroning voor een boerenjaar, waarin hij uitgroeide tot een sterkhouder van de Great Old en de titel en de beker pakte. Het leverde hem ook al zijn eerste selecties voor de Rode Duivels op.

LEES OOK: Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Verrassende club in polepositie voor Vermeeren

Er is heel wat interesse voor Vermeeren, onder meer vanuit Engeland. Volgens Football Insider is Manchester United heel erg gecharmeerd en duwt het zelfs door een transfer. Vermeeren zou in de zomer een van de nieuwkomers moeten zijn in het nieuwe project van United.

Sacha Tavolieri weet echter dat Brighton & Hove Albion er goed voor staat. De Seagulls kunnen Vermeeren een interessant project voorschotelen, en dat zou het Antwerpse goudhaantje wel eens als muziek in de oren kunnen gaan klinken. Ook coach Roberto De Zerbi zou een belangrijke rol kunnen gaan spelen bij een transfer.

Vermeeren vertrekt zeker op het einde van het seizoen

Naar welke club hij ook trekt, Vermeeren zou in de zomer sowieso andere oorden opzoeken. Ook Spanje is dan een mogelijke bestemming, met Matteo Moretto die Atlético Madrid als mogelijke nieuwe werkgever laat vallen.

Er zal dan ook genoeg geld op tafel moeten komen. Volgens Transfermarkt is onze jonge landgenoot 30 miljoen euro waard, maar Antwerp zal ongetwijfeld het onderste uit de kan willen halen. Wordt vervolgd.

Wat zou de beste club zijn voor Vermeeren?

Meest recent

'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

18
18
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

39
39
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

53
53
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

261
261
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

32
32
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

191
191
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

151
151
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

789
789
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

151
151
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

692
692
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

414
414
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

515
515
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

470
470
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

117
117
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

32
32
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

129
129
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

570
570
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

128
128
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

259
259
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

272
272
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

158
158
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

96
96
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

130
130
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

412
412

Meer sportnieuws