'Verrassende club in polepositie voor Vermeeren'

404
'Verrassende club in polepositie voor Vermeeren'

Arthur Vermeeren is een van de grootste talenten, zo niet hét grootste talent, van ons land. Dat lijkt ook heel Europa ondertussen te beseffen, want de interesse voor de jonge middenvelder van Antwerp lijkt elke dag toe te nemen. Eén verrassende club zou nu wel in polepositie liggen.

Vermeeren viel vorige week nog in de prijzen op het gala van de Gouden Schoen en kaapte er de prijs weg voor 'Belofte van het Jaar'. Een bekroning voor een boerenjaar, waarin hij uitgroeide tot een sterkhouder van de Great Old en de titel en de beker pakte. Het leverde hem ook al zijn eerste selecties voor de Rode Duivels op.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Verrassende club in polepositie voor Vermeeren

Er is heel wat interesse voor Vermeeren, onder meer vanuit Engeland. Volgens Football Insider is Manchester United heel erg gecharmeerd en duwt het zelfs door een transfer. Vermeeren zou in de zomer een van de nieuwkomers moeten zijn in het nieuwe project van United.

Sacha Tavolieri weet echter dat Brighton & Hove Albion er goed voor staat. De Seagulls kunnen Vermeeren een interessant project voorschotelen, en dat zou het Antwerpse goudhaantje wel eens als muziek in de oren kunnen gaan klinken. Ook coach Roberto De Zerbi zou een belangrijke rol kunnen gaan spelen bij een transfer.

Vermeeren vertrekt zeker op het einde van het seizoen

Naar welke club hij ook trekt, Vermeeren zou in de zomer sowieso andere oorden opzoeken. Ook Spanje is dan een mogelijke bestemming, met Matteo Moretto die Atlético Madrid als mogelijke nieuwe werkgever laat vallen.

Er zal dan ook genoeg geld op tafel moeten komen. Volgens Transfermarkt is onze jonge landgenoot 30 miljoen euro waard, maar Antwerp zal ongetwijfeld het onderste uit de kan willen halen. Wordt vervolgd.

Wat zou de beste club zijn voor Vermeeren?

Meest recent

HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

6
6
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

118
118
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

110
110
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

185
185
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

152
152
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

192
192
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

325
325
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

150
150
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

170
170
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

148
148
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

127
127
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

73
73
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

201
201
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

127
127
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

60
60
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

73
73
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

311
311
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

117
117
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120

Meer sportnieuws