'Leegloop Antwerp: Italianen willen dubbelslag slaan'

999 stemmen
'Leegloop Antwerp: Italianen willen dubbelslag slaan'

Het lijkt erop dat er Antwerp nog een zeer spannende slotweek te wachten staat in deze wintermercato. De voorbije weken is er heel wat inkt gevloeid over de cashflowproblemen van de Great Old, maar die zouden snel verleden tijd kunnen zijn als nog enkele miljoenentransfers gerealiseerd worden.

Heel wat spelers worden immers aan een vertrek gelinkt. Zo zou Atletico Madrid stilaan concreet worden voor Arthur Vermeeren en zou Mandela Keita dan weer interesse genieten uit de Premier League. Daarnaast zijn nog twee andere sterkhouders in het elftal van Mark van Bommel gegeerd.

LEES OOK: Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Torino aast nog altijd op Wijndal en Ekkelenkamp

Zo schrijft Tuttosport dat Torino nog steeds aast op zowel Owen Wijndal als Jurgen Ekkelenkamp. Beide Nederlanders worden al een hele tijd gelinkt aan de nummer tien uit de Serie A en die interesse is nog steeds niet gaan leggen. Vooral voor een vertrek van Ekkelenkamp lijken ze op de Bosuil te moeten vrezen.

Torino zou immers nog deze maand zich kunnen melden voor de middenvelder, als ze erin slagen de verkoop van Nemanja Radonjic aan Mallorca af te ronden. Bovendien krijgen ze nog heel wat concurrentie, want Ekkelenkamp zou gegeerd zijn door meerdere clubs uit de Serie A, Bundesliga én Premier League.

Ekkelenkamp gegeerd, Wijndal blijft tot de zomer

Het wordt dus nog nagelbijten voor Antwerp, dat wellicht wel nog tot het einde van het seizoen zal kunnen rekenen op Wijndal. Een winters vertrek van de linksachter wordt te ingewikkeld geacht, omdat Antwerp hem dit seizoen huurt van Ajax en er dus met alle betrokken partijen een akkoord gevonden zou moeten worden.

Torino zou daarom willen wachten tot de zomer, wanneer de uitleenbeurt van Wijndal verstrijkt en ze enkel nog met Ajax aan tafel zullen moeten gaan zitten. De Italianen hopen dat een bod van 6 miljoen euro voldoende zal zijn om de 24-jarige binnen te kunnen halen.

Zal Antwerp de komende week nog minstens één sterkhouder verliezen?

Meest recent

Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

0
0
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

66
66
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

75
75
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

67
67
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

285
285
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

283
283
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

102
102
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

294
294
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

62
62
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

246
246
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

309
309
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

477
477
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

156
156
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

235
235
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

178
178
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

865
865
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

207
207
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

346
346
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

214
214
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

506
506
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

365
365
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

582
582
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

495
495
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

121
121
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

228
228

Meer sportnieuws