'Leegloop Antwerp: Italianen willen dubbelslag slaan'

door
'Leegloop Antwerp: Italianen willen dubbelslag slaan'

Het lijkt erop dat er Antwerp nog een zeer spannende slotweek te wachten staat in deze wintermercato. De voorbije weken is er heel wat inkt gevloeid over de cashflowproblemen van de Great Old, maar die zouden snel verleden tijd kunnen zijn als nog enkele miljoenentransfers gerealiseerd worden.

Heel wat spelers worden immers aan een vertrek gelinkt. Zo zou Atletico Madrid stilaan concreet worden voor Arthur Vermeeren en zou Mandela Keita dan weer interesse genieten uit de Premier League. Daarnaast zijn nog twee andere sterkhouders in het elftal van Mark van Bommel gegeerd.

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Torino aast nog altijd op Wijndal en Ekkelenkamp

Zo schrijft Tuttosport dat Torino nog steeds aast op zowel Owen Wijndal als Jurgen Ekkelenkamp. Beide Nederlanders worden al een hele tijd gelinkt aan de nummer tien uit de Serie A en die interesse is nog steeds niet gaan leggen. Vooral voor een vertrek van Ekkelenkamp lijken ze op de Bosuil te moeten vrezen.

Torino zou immers nog deze maand zich kunnen melden voor de middenvelder, als ze erin slagen de verkoop van Nemanja Radonjic aan Mallorca af te ronden. Bovendien krijgen ze nog heel wat concurrentie, want Ekkelenkamp zou gegeerd zijn door meerdere clubs uit de Serie A, Bundesliga én Premier League.

Ekkelenkamp gegeerd, Wijndal blijft tot de zomer

Het wordt dus nog nagelbijten voor Antwerp, dat wellicht wel nog tot het einde van het seizoen zal kunnen rekenen op Wijndal. Een winters vertrek van de linksachter wordt te ingewikkeld geacht, omdat Antwerp hem dit seizoen huurt van Ajax en er dus met alle betrokken partijen een akkoord gevonden zou moeten worden.

Torino zou daarom willen wachten tot de zomer, wanneer de uitleenbeurt van Wijndal verstrijkt en ze enkel nog met Ajax aan tafel zullen moeten gaan zitten. De Italianen hopen dat een bod van 6 miljoen euro voldoende zal zijn om de 24-jarige binnen te kunnen halen.

Zal Antwerp de komende week nog minstens één sterkhouder verliezen?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

16
16
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

157
157
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

28
28
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

161
161
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

263
263
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

538
538
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

185
185
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

50
50
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

164
164
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1271
1271
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

95
95
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

578
578
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

48
48
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

120
120
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

160
160
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

152
152
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

270
270
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

152
152
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

97
97
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

336
336
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws