'Leegloop Antwerp: Italianen willen dubbelslag slaan'

999 stemmen
'Leegloop Antwerp: Italianen willen dubbelslag slaan'

Het lijkt erop dat er Antwerp nog een zeer spannende slotweek te wachten staat in deze wintermercato. De voorbije weken is er heel wat inkt gevloeid over de cashflowproblemen van de Great Old, maar die zouden snel verleden tijd kunnen zijn als nog enkele miljoenentransfers gerealiseerd worden.

Heel wat spelers worden immers aan een vertrek gelinkt. Zo zou Atletico Madrid stilaan concreet worden voor Arthur Vermeeren en zou Mandela Keita dan weer interesse genieten uit de Premier League. Daarnaast zijn nog twee andere sterkhouders in het elftal van Mark van Bommel gegeerd.

LEES OOK: 'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Torino aast nog altijd op Wijndal en Ekkelenkamp

Zo schrijft Tuttosport dat Torino nog steeds aast op zowel Owen Wijndal als Jurgen Ekkelenkamp. Beide Nederlanders worden al een hele tijd gelinkt aan de nummer tien uit de Serie A en die interesse is nog steeds niet gaan leggen. Vooral voor een vertrek van Ekkelenkamp lijken ze op de Bosuil te moeten vrezen.

Torino zou immers nog deze maand zich kunnen melden voor de middenvelder, als ze erin slagen de verkoop van Nemanja Radonjic aan Mallorca af te ronden. Bovendien krijgen ze nog heel wat concurrentie, want Ekkelenkamp zou gegeerd zijn door meerdere clubs uit de Serie A, Bundesliga én Premier League.

Ekkelenkamp gegeerd, Wijndal blijft tot de zomer

Het wordt dus nog nagelbijten voor Antwerp, dat wellicht wel nog tot het einde van het seizoen zal kunnen rekenen op Wijndal. Een winters vertrek van de linksachter wordt te ingewikkeld geacht, omdat Antwerp hem dit seizoen huurt van Ajax en er dus met alle betrokken partijen een akkoord gevonden zou moeten worden.

Torino zou daarom willen wachten tot de zomer, wanneer de uitleenbeurt van Wijndal verstrijkt en ze enkel nog met Ajax aan tafel zullen moeten gaan zitten. De Italianen hopen dat een bod van 6 miljoen euro voldoende zal zijn om de 24-jarige binnen te kunnen halen.

Zal Antwerp de komende week nog minstens één sterkhouder verliezen?

Meest recent

Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

29
29
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

194
194
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

37
37
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

196
196
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

233
233
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

147
147
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

15
15
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

101
101
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

55
55
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

91
91
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

225
225
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

77
77
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

168
168
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

445
445
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

151
151
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

89
89
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

103
103
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

221
221
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

238
238
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

100
100
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

53
53
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

225
225
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

252
252
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

109
109
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57

Meer sportnieuws