'Leegloop Antwerp: Italianen willen dubbelslag slaan'

door
'Leegloop Antwerp: Italianen willen dubbelslag slaan'

Het lijkt erop dat er Antwerp nog een zeer spannende slotweek te wachten staat in deze wintermercato. De voorbije weken is er heel wat inkt gevloeid over de cashflowproblemen van de Great Old, maar die zouden snel verleden tijd kunnen zijn als nog enkele miljoenentransfers gerealiseerd worden.

Heel wat spelers worden immers aan een vertrek gelinkt. Zo zou Atletico Madrid stilaan concreet worden voor Arthur Vermeeren en zou Mandela Keita dan weer interesse genieten uit de Premier League. Daarnaast zijn nog twee andere sterkhouders in het elftal van Mark van Bommel gegeerd.

LEES OOK: Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Torino aast nog altijd op Wijndal en Ekkelenkamp

Zo schrijft Tuttosport dat Torino nog steeds aast op zowel Owen Wijndal als Jurgen Ekkelenkamp. Beide Nederlanders worden al een hele tijd gelinkt aan de nummer tien uit de Serie A en die interesse is nog steeds niet gaan leggen. Vooral voor een vertrek van Ekkelenkamp lijken ze op de Bosuil te moeten vrezen.

Torino zou immers nog deze maand zich kunnen melden voor de middenvelder, als ze erin slagen de verkoop van Nemanja Radonjic aan Mallorca af te ronden. Bovendien krijgen ze nog heel wat concurrentie, want Ekkelenkamp zou gegeerd zijn door meerdere clubs uit de Serie A, Bundesliga én Premier League.

Ekkelenkamp gegeerd, Wijndal blijft tot de zomer

Het wordt dus nog nagelbijten voor Antwerp, dat wellicht wel nog tot het einde van het seizoen zal kunnen rekenen op Wijndal. Een winters vertrek van de linksachter wordt te ingewikkeld geacht, omdat Antwerp hem dit seizoen huurt van Ajax en er dus met alle betrokken partijen een akkoord gevonden zou moeten worden.

Torino zou daarom willen wachten tot de zomer, wanneer de uitleenbeurt van Wijndal verstrijkt en ze enkel nog met Ajax aan tafel zullen moeten gaan zitten. De Italianen hopen dat een bod van 6 miljoen euro voldoende zal zijn om de 24-jarige binnen te kunnen halen.

Zal Antwerp de komende week nog minstens één sterkhouder verliezen?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

35
35
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

65
65
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

95
95
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

33
33
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

130
130
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

56
56
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

125
125
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

64
64
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

115
115
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

30
30
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

146
146
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

565
565
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

174
174
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

488
488
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

88
88
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

483
483
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

134
134
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

365
365
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

140
140
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

284
284
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

315
315
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

813
813
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

99
99
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

228
228

Meer sportnieuws