'Leegloop Antwerp: Italianen willen dubbelslag slaan'

999 stemmen
'Leegloop Antwerp: Italianen willen dubbelslag slaan'

Het lijkt erop dat er Antwerp nog een zeer spannende slotweek te wachten staat in deze wintermercato. De voorbije weken is er heel wat inkt gevloeid over de cashflowproblemen van de Great Old, maar die zouden snel verleden tijd kunnen zijn als nog enkele miljoenentransfers gerealiseerd worden.

Heel wat spelers worden immers aan een vertrek gelinkt. Zo zou Atletico Madrid stilaan concreet worden voor Arthur Vermeeren en zou Mandela Keita dan weer interesse genieten uit de Premier League. Daarnaast zijn nog twee andere sterkhouders in het elftal van Mark van Bommel gegeerd.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt helemaal af na énorme eisen'

Torino aast nog altijd op Wijndal en Ekkelenkamp

Zo schrijft Tuttosport dat Torino nog steeds aast op zowel Owen Wijndal als Jurgen Ekkelenkamp. Beide Nederlanders worden al een hele tijd gelinkt aan de nummer tien uit de Serie A en die interesse is nog steeds niet gaan leggen. Vooral voor een vertrek van Ekkelenkamp lijken ze op de Bosuil te moeten vrezen.

Torino zou immers nog deze maand zich kunnen melden voor de middenvelder, als ze erin slagen de verkoop van Nemanja Radonjic aan Mallorca af te ronden. Bovendien krijgen ze nog heel wat concurrentie, want Ekkelenkamp zou gegeerd zijn door meerdere clubs uit de Serie A, Bundesliga én Premier League.

Ekkelenkamp gegeerd, Wijndal blijft tot de zomer

Het wordt dus nog nagelbijten voor Antwerp, dat wellicht wel nog tot het einde van het seizoen zal kunnen rekenen op Wijndal. Een winters vertrek van de linksachter wordt te ingewikkeld geacht, omdat Antwerp hem dit seizoen huurt van Ajax en er dus met alle betrokken partijen een akkoord gevonden zou moeten worden.

Torino zou daarom willen wachten tot de zomer, wanneer de uitleenbeurt van Wijndal verstrijkt en ze enkel nog met Ajax aan tafel zullen moeten gaan zitten. De Italianen hopen dat een bod van 6 miljoen euro voldoende zal zijn om de 24-jarige binnen te kunnen halen.

Zal Antwerp de komende week nog minstens één sterkhouder verliezen?

Meest recent

De Meyer speelt open kaart over in- en uitgaande transfers

Bij STVV zagen ze al een aantal spelers de club verlaten. En niet van de minste spelers. Trainer ...

16
16
Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

284
284
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

101
101
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

159
159
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

70
70
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

474
474
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

224
224
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

438
438
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

688
688
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

76
76
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

603
603
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

818
818
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

126
126
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

343
343
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

561
561
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

226
226
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

496
496
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

192
192
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

110
110
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

567
567
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

334
334
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1623
1623
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

120
120
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

130
130
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

70
70

Meer sportnieuws