'Budget van 2,3 miljard euro en De Bruyne als hoofdtarget'

door
'Budget van 2,3 miljard euro en De Bruyne als hoofdtarget'

Kevin De Bruyne is weer fit en dat hebben de tegenstanders al aan den lijve mogen ondervinden in de Premier League. De ervaren Belgische middenvelder blijft echter ook talk of the town in verband met een transfer komende zomer. Geld is alvast geen probleem.

LEES OOK: Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Salah en De Bruyne

In Saoedi-Arabië plannen ze komende zomer een nieuw transferoffensief. Volgens de Britse journalist Ben Jacobs maakt de overheid daar maar liefst 2,3 miljard euro vrij om weer heel wat sterren naar de competitie te halen.

Zo zouden Mohammed Salah en Kevin De Bruyne de absolute prioriteiten zijn. Dat zou een serieus statement zijn, want beiden zijn twee van de grootste uithangborden in de Premier League. Het zou een enorme steek zijn aan het Europese voetbal als ze hen kunnen overtuigen. Manchester City zou volgens Britse media het contract van KDB echter willen openbreken.

Ook jonge spelers

Toch is er nog maar de vraag of beiden interesse hebben. De afgelopen weken kwamen er toch heel wat negatieve verhalen naar buiten. Spelers als Jordan Henderson, Aymeric Laporte en Karim Benzema zijn allerminst tevreden over de gang van zaken in Saoedi-Arabië. Henderson trok al naar Ajax.

Opvallend: het nieuwe financiële paradijs van het voetbal zou ook meer jonge spelers willen overhalen om naar Saoedi-Arabië af te zakken. Zij willen duidelijk een volgende stap zetten in hun evolutie als toekomstige topcompetitie.

Zal De Bruyne overstag gaan?

Meest recent

Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

2
2
Taravel schenkt klare wijn over heisa rond diploma

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

9
9
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

21
21
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

35
35
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

255
255
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

165
165
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

136
136
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

99
99
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

262
262
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

40
40
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

77
77
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

211
211
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

31
31
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

78
78
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

130
130
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

197
197
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

62
62
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

98
98
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

115
115
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

380
380
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

230
230
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

46
46
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

232
232

Meer sportnieuws