STVV kraait victorie: "Ben nog wel een tijdje Kanarie"

258 stemmen
STVV kraait victorie:

Bij STVV waren het drie zeer rustige weken op de mercato. De Kanaries hopen de komende tien dagen nog een spits te halen. Daarnaast is het ook de bedoeling om sterkhouders aan boord te houden.

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

Delorge blijft bij STVV

Het is momenteel windstil rondom vertrekkers bij de Kanaries. STVV zag nochtans dat er de afgelopen weken de nodige interesse kwam in spelers zoals Jarne Steuckers en Mathias Delorge. Die laatste lijkt STVV niet te gaan verlaten tijdens deze transferwindow.

"In het voetbal weet je nooit wat er gaat gebeuren, maar als ik mijn buikgevoel volg, ben ik nog wel een tijdje Kanarie. Toch nog minstens tien-vijftien matchen”, zei hij aan Het Belang van Limburg. 

Zomertransfer op komst?

Delorge is bijzonder goed bezig en hij lokte daardoor de nodige interesse. Vooral Eintracht Frankfurt klopte op de deur. Toch zal de jonge middenvelder dus geen andere oorden opzoeken. Voorzitter David Meekers sprak onlangs nog bij VoetbalNieuws over een mogelijk vertrek van Delorge, of andere spelers.

"Of een verkoop in januari en een uitleenbeurt tot het einde van het seizoen een optie is? Dat zijn allemaal mogelijkheden. Die jongens moeten kunnen spelen. Als bepaalde spelers een transfer naar Frankfurt, Engeland, Italie of Spanje kunnen realiseren en daar vooral op de bank zitten… Is dat dan de juiste stap? Het is aan de spelers om die keuze te maken. In die zin staan we zeker open zoals Genk met Maarten Vandevoordt heeft gedaan. Verkopen en dan nog huren. Maar dat hangt van dossier per dossier af."

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"
434

Gaat Delorge STVV meer opleveren dan 5 miljoen euro?

Meest recent

Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

9
9
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

29
29
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

54
54
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

19
19
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

44
44
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

109
109
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

310
310
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

119
119
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

320
320
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

420
420
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1103
1103
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

45
45
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

116
116
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

434
434
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

160
160
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

177
177
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

86
86
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

73
73
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

259
259
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

130
130

Meer sportnieuws