De Mil ontgoocheld in Mannaert na T1-affaire

door
De Mil ontgoocheld in Mannaert na T1-affaire

Medio december ruilde Rik De Mil zijn job als assistent-coach bij Club Brugge in voor de functie als hoofdtrainer bij KVC Westerlo. Vorig seizoen hoopte hij nog om T1 te worden van Club Brugge, maar die kans kreeg hij niet.

LEES OOK: AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

De Mil hoopte ergens om T1 van Club Brugge te worden

Vorig seizoen was De Mil hoofdtrainer ad-interim van Club Brugge gedurende de laatste 12 wedstrijden van het seizoen, na het ontslag van Scott Parker.

De Mil leverde goed werk in zijn tijdelijke functie, en hij hoopte toch wel om definitief zijn kans te krijgen als T1 van Blauw-Zwart.

De Mil ontgoocheld omdat hij geen kans kreeg van Mannaert

Toch stelde Club Brugge  Ronny Deila aan als de hoofdcoach voor het huidige seizoen waardoor De Mil de assistent-coach van de Noor werd.

In een interview met Het Laatste Nieuws zegt De Mil dat hij toch wat ontgoocheld was dat hij geen kans kreeg van Mannaert om definitieve T1 van Club Brugge te worden.

Mannaert was eerlijk en wilde De Mil niet verbranden

“Ergens wel, ja” zegt De Mil. “Toen ik overnam, dacht ik voor een paar procentjes: 'Misschien mag ik blijven.' Vincent kan heel direct en hard zijn, maar hij is daarin altijd eerlijk geweest - dat het enkel tot het einde van het seizoen zou zijn.”

Volgens De Mil had Mannaert nog een goede reden om hem niet aan te stellen als hoofdcoach. Club Brugge wilde namelijk niet nóg een coach verbranden, zoals dat met Carl Hoefkens destijds het geval was. “Vincent besefte hoeveel druk er dit seizoen op Club zou zitten en wat de gevolgen zouden zijn.”

De Mil verdiende een kans als T1 van Club Brugge

Meest recent

Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

0
0
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

31
31
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

100
100
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

238
238
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

170
170
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

136
136
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

140
140
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

105
105
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

224
224
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

193
193
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

294
294
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

548
548
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

171
171
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

90
90
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

842
842
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

386
386
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

345
345
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

893
893
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

154
154
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

349
349
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

124
124
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

230
230
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

382
382
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

37
37
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

237
237

Meer sportnieuws