De Mil ontgoocheld in Mannaert na T1-affaire

door
De Mil ontgoocheld in Mannaert na T1-affaire

Medio december ruilde Rik De Mil zijn job als assistent-coach bij Club Brugge in voor de functie als hoofdtrainer bij KVC Westerlo. Vorig seizoen hoopte hij nog om T1 te worden van Club Brugge, maar die kans kreeg hij niet.

LEES OOK: Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

De Mil hoopte ergens om T1 van Club Brugge te worden

Vorig seizoen was De Mil hoofdtrainer ad-interim van Club Brugge gedurende de laatste 12 wedstrijden van het seizoen, na het ontslag van Scott Parker.

De Mil leverde goed werk in zijn tijdelijke functie, en hij hoopte toch wel om definitief zijn kans te krijgen als T1 van Blauw-Zwart.

De Mil ontgoocheld omdat hij geen kans kreeg van Mannaert

Toch stelde Club Brugge  Ronny Deila aan als de hoofdcoach voor het huidige seizoen waardoor De Mil de assistent-coach van de Noor werd.

In een interview met Het Laatste Nieuws zegt De Mil dat hij toch wat ontgoocheld was dat hij geen kans kreeg van Mannaert om definitieve T1 van Club Brugge te worden.

Mannaert was eerlijk en wilde De Mil niet verbranden

“Ergens wel, ja” zegt De Mil. “Toen ik overnam, dacht ik voor een paar procentjes: 'Misschien mag ik blijven.' Vincent kan heel direct en hard zijn, maar hij is daarin altijd eerlijk geweest - dat het enkel tot het einde van het seizoen zou zijn.”

Volgens De Mil had Mannaert nog een goede reden om hem niet aan te stellen als hoofdcoach. Club Brugge wilde namelijk niet nóg een coach verbranden, zoals dat met Carl Hoefkens destijds het geval was. “Vincent besefte hoeveel druk er dit seizoen op Club zou zitten en wat de gevolgen zouden zijn.”

De Mil verdiende een kans als T1 van Club Brugge

Meest recent

'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

387
387
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

16
16
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

28
28
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

24
24
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

62
62
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

108
108
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

40
40
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

174
174
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

368
368
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

88
88
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

118
118
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

92
92
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

196
196
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

134
134
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

255
255
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

157
157
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

186
186
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

219
219
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

77
77
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

321
321
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

146
146
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44

Meer sportnieuws