De Mil ontgoocheld in Mannaert na T1-affaire

568 stemmen
De Mil ontgoocheld in Mannaert na T1-affaire

Medio december ruilde Rik De Mil zijn job als assistent-coach bij Club Brugge in voor de functie als hoofdtrainer bij KVC Westerlo. Vorig seizoen hoopte hij nog om T1 te worden van Club Brugge, maar die kans kreeg hij niet.

LEES OOK: Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

De Mil hoopte ergens om T1 van Club Brugge te worden

Vorig seizoen was De Mil hoofdtrainer ad-interim van Club Brugge gedurende de laatste 12 wedstrijden van het seizoen, na het ontslag van Scott Parker.

De Mil leverde goed werk in zijn tijdelijke functie, en hij hoopte toch wel om definitief zijn kans te krijgen als T1 van Blauw-Zwart.

De Mil ontgoocheld omdat hij geen kans kreeg van Mannaert

Toch stelde Club Brugge  Ronny Deila aan als de hoofdcoach voor het huidige seizoen waardoor De Mil de assistent-coach van de Noor werd.

In een interview met Het Laatste Nieuws zegt De Mil dat hij toch wat ontgoocheld was dat hij geen kans kreeg van Mannaert om definitieve T1 van Club Brugge te worden.

Mannaert was eerlijk en wilde De Mil niet verbranden

“Ergens wel, ja” zegt De Mil. “Toen ik overnam, dacht ik voor een paar procentjes: 'Misschien mag ik blijven.' Vincent kan heel direct en hard zijn, maar hij is daarin altijd eerlijk geweest - dat het enkel tot het einde van het seizoen zou zijn.”

Volgens De Mil had Mannaert nog een goede reden om hem niet aan te stellen als hoofdcoach. Club Brugge wilde namelijk niet nóg een coach verbranden, zoals dat met Carl Hoefkens destijds het geval was. “Vincent besefte hoeveel druk er dit seizoen op Club zou zitten en wat de gevolgen zouden zijn.”

De Mil verdiende een kans als T1 van Club Brugge

Meest recent

'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

88
88
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

69
69
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

117
117
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

170
170
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

29
29
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

171
171
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

22
22
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

202
202
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

28
28
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

71
71
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

116
116
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

182
182
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

827
827
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

163
163
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

227
227
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

203
203
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

191
191
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

292
292
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

52
52
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

54
54
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

200
200
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

552
552
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

275
275
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

256
256

Meer sportnieuws