'Transferramp voor Chelsea door Club Brugge'

1666 stemmen
'Transferramp voor Chelsea door Club Brugge'

De prestaties van Antonio Nusa gaan niet onopgemerkt voorbij, en Atta Eneke, de makelaar van Nusa, kreeg reeds talloze telefoontjes van de grootste Europese clubs die hun interesse kenbaar maakten in de aanvaller. Vorige zomer was Chelsea de grootste kandidaat om het Noorse godenkind aan te trekken, maar de Blues lijken ondertussen uit de race geslagen te zijn.

LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

Chelsea doet Club Brugge twijfelen met 30 miljoen euro

Ondanks de aanhoudende interesse had Club Brugge vorige zomer geen enkele intentie om Nusa te verkopen, en ook de speler wilde zelf nog één jaar in België blijven. Eind augustus sloeg de twijfel toch toe bij Club Brugge toen Chelsea zich meldde.

De Engelse topclub deed een bod van 30 miljoen euro, met aanvullende bonussen, voor Nusa. Waanzinnige voorwaarden die Club Brugge - lees: Vincent Mannaert - deden twijfelen, ondanks de gemaakte afspraken tussen hen en Nusa om nog één jaar te blijven.

Club Brugge laat de markt weer spelen voor zomertransfer

Uiteindelijk besloot Club Brugge - lees: Bart Verhaeghe - om het monsterbod op Nusa naast zich neer te leggen. Na het sluiten van de zomermercato gingen de onderhandelingen met onder andere Chelsea en andere Engelse topclubs door, met als doel om tegen de zomer van 2024 tot een akkoord te komen.

Chelsea had dikke pech, omdat ze de concurrentie voor wilden zijn in de race om Nusa en tegelijkertijd een opgedreven transferprijs wilden vermijden. Vandaag lijkt de interesse van Chelsea in Nusa echter lang niet meer zo vurig te zijn zoals vorige zomer.

Geen Chelsea meer, wel Tottenham, Fulham, Arsenal en Liverpool

De Blues zijn niet langer de belangrijkste kandidaat om Nusa’s handtekening binnen te halen. Fulham FC en Tottenham Hotspur lijken momenteel in poleposition te liggen, met Arsenal en Liverpool als outsiders.

Volgens transferexpert Fabrizio Romano zet Tottenham alleszins alle zeilen bij om de gegeerde groeibriljant uit de handen van de concurrentie te houden, terwijl The Mirror ervan uitgaat dat de interesse van Chelsea enigszins bekoeld is. The Sun voegt er dan weer aan toe dat club uit heel Europa op vinkenslag liggen.

Welke club moet Nusa kiezen?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

144
144
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

68
68
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

29
29
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

151
151
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

28
28
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

39
39
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

183
183
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

559
559
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

171
171
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

71
71
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

210
210
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

538
538
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

516
516
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

486
486
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

361
361
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

597
597
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

268
268
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1062
1062
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

330
330
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

673
673
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

487
487
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

155
155

Meer sportnieuws