'Transferramp voor Chelsea door Club Brugge'

door
'Transferramp voor Chelsea door Club Brugge'

De prestaties van Antonio Nusa gaan niet onopgemerkt voorbij, en Atta Eneke, de makelaar van Nusa, kreeg reeds talloze telefoontjes van de grootste Europese clubs die hun interesse kenbaar maakten in de aanvaller. Vorige zomer was Chelsea de grootste kandidaat om het Noorse godenkind aan te trekken, maar de Blues lijken ondertussen uit de race geslagen te zijn.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Chelsea doet Club Brugge twijfelen met 30 miljoen euro

Ondanks de aanhoudende interesse had Club Brugge vorige zomer geen enkele intentie om Nusa te verkopen, en ook de speler wilde zelf nog één jaar in België blijven. Eind augustus sloeg de twijfel toch toe bij Club Brugge toen Chelsea zich meldde.

De Engelse topclub deed een bod van 30 miljoen euro, met aanvullende bonussen, voor Nusa. Waanzinnige voorwaarden die Club Brugge - lees: Vincent Mannaert - deden twijfelen, ondanks de gemaakte afspraken tussen hen en Nusa om nog één jaar te blijven.

Club Brugge laat de markt weer spelen voor zomertransfer

Uiteindelijk besloot Club Brugge - lees: Bart Verhaeghe - om het monsterbod op Nusa naast zich neer te leggen. Na het sluiten van de zomermercato gingen de onderhandelingen met onder andere Chelsea en andere Engelse topclubs door, met als doel om tegen de zomer van 2024 tot een akkoord te komen.

Chelsea had dikke pech, omdat ze de concurrentie voor wilden zijn in de race om Nusa en tegelijkertijd een opgedreven transferprijs wilden vermijden. Vandaag lijkt de interesse van Chelsea in Nusa echter lang niet meer zo vurig te zijn zoals vorige zomer.

Geen Chelsea meer, wel Tottenham, Fulham, Arsenal en Liverpool

De Blues zijn niet langer de belangrijkste kandidaat om Nusa’s handtekening binnen te halen. Fulham FC en Tottenham Hotspur lijken momenteel in poleposition te liggen, met Arsenal en Liverpool als outsiders.

Volgens transferexpert Fabrizio Romano zet Tottenham alleszins alle zeilen bij om de gegeerde groeibriljant uit de handen van de concurrentie te houden, terwijl The Mirror ervan uitgaat dat de interesse van Chelsea enigszins bekoeld is. The Sun voegt er dan weer aan toe dat club uit heel Europa op vinkenslag liggen.

Welke club moet Nusa kiezen?

Meest recent

Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

14
14
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

20
20
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

39
39
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

107
107
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

78
78
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

289
289
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

103
103
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

57
57
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

78
78
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

29
29
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

120
120
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

218
218
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

482
482
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

158
158
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

141
141
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

35
35
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

84
84
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

280
280
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

88
88
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

222
222
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

325
325
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

184
184
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

614
614
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

27
27

Meer sportnieuws