'Transferramp voor Chelsea door Club Brugge'

door
'Transferramp voor Chelsea door Club Brugge'

De prestaties van Antonio Nusa gaan niet onopgemerkt voorbij, en Atta Eneke, de makelaar van Nusa, kreeg reeds talloze telefoontjes van de grootste Europese clubs die hun interesse kenbaar maakten in de aanvaller. Vorige zomer was Chelsea de grootste kandidaat om het Noorse godenkind aan te trekken, maar de Blues lijken ondertussen uit de race geslagen te zijn.

LEES OOK: UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

Chelsea doet Club Brugge twijfelen met 30 miljoen euro

Ondanks de aanhoudende interesse had Club Brugge vorige zomer geen enkele intentie om Nusa te verkopen, en ook de speler wilde zelf nog één jaar in België blijven. Eind augustus sloeg de twijfel toch toe bij Club Brugge toen Chelsea zich meldde.

De Engelse topclub deed een bod van 30 miljoen euro, met aanvullende bonussen, voor Nusa. Waanzinnige voorwaarden die Club Brugge - lees: Vincent Mannaert - deden twijfelen, ondanks de gemaakte afspraken tussen hen en Nusa om nog één jaar te blijven.

Club Brugge laat de markt weer spelen voor zomertransfer

Uiteindelijk besloot Club Brugge - lees: Bart Verhaeghe - om het monsterbod op Nusa naast zich neer te leggen. Na het sluiten van de zomermercato gingen de onderhandelingen met onder andere Chelsea en andere Engelse topclubs door, met als doel om tegen de zomer van 2024 tot een akkoord te komen.

Chelsea had dikke pech, omdat ze de concurrentie voor wilden zijn in de race om Nusa en tegelijkertijd een opgedreven transferprijs wilden vermijden. Vandaag lijkt de interesse van Chelsea in Nusa echter lang niet meer zo vurig te zijn zoals vorige zomer.

Geen Chelsea meer, wel Tottenham, Fulham, Arsenal en Liverpool

De Blues zijn niet langer de belangrijkste kandidaat om Nusa’s handtekening binnen te halen. Fulham FC en Tottenham Hotspur lijken momenteel in poleposition te liggen, met Arsenal en Liverpool als outsiders.

Volgens transferexpert Fabrizio Romano zet Tottenham alleszins alle zeilen bij om de gegeerde groeibriljant uit de handen van de concurrentie te houden, terwijl The Mirror ervan uitgaat dat de interesse van Chelsea enigszins bekoeld is. The Sun voegt er dan weer aan toe dat club uit heel Europa op vinkenslag liggen.

Welke club moet Nusa kiezen?

Meest recent

Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

14
14
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

13
13
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

46
46
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

38
38
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

141
141
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

285
285
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

178
178
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

183
183
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

143
143
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

286
286
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

258
258
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

116
116
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

340
340
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

82
82
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

296
296
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

115
115
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

81
81
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

194
194
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

223
223
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

514
514
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

119
119
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

87
87
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

214
214
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

786
786

Meer sportnieuws