'Transferramp voor Chelsea door Club Brugge'

door
'Transferramp voor Chelsea door Club Brugge'

De prestaties van Antonio Nusa gaan niet onopgemerkt voorbij, en Atta Eneke, de makelaar van Nusa, kreeg reeds talloze telefoontjes van de grootste Europese clubs die hun interesse kenbaar maakten in de aanvaller. Vorige zomer was Chelsea de grootste kandidaat om het Noorse godenkind aan te trekken, maar de Blues lijken ondertussen uit de race geslagen te zijn.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Chelsea doet Club Brugge twijfelen met 30 miljoen euro

Ondanks de aanhoudende interesse had Club Brugge vorige zomer geen enkele intentie om Nusa te verkopen, en ook de speler wilde zelf nog één jaar in België blijven. Eind augustus sloeg de twijfel toch toe bij Club Brugge toen Chelsea zich meldde.

De Engelse topclub deed een bod van 30 miljoen euro, met aanvullende bonussen, voor Nusa. Waanzinnige voorwaarden die Club Brugge - lees: Vincent Mannaert - deden twijfelen, ondanks de gemaakte afspraken tussen hen en Nusa om nog één jaar te blijven.

Club Brugge laat de markt weer spelen voor zomertransfer

Uiteindelijk besloot Club Brugge - lees: Bart Verhaeghe - om het monsterbod op Nusa naast zich neer te leggen. Na het sluiten van de zomermercato gingen de onderhandelingen met onder andere Chelsea en andere Engelse topclubs door, met als doel om tegen de zomer van 2024 tot een akkoord te komen.

Chelsea had dikke pech, omdat ze de concurrentie voor wilden zijn in de race om Nusa en tegelijkertijd een opgedreven transferprijs wilden vermijden. Vandaag lijkt de interesse van Chelsea in Nusa echter lang niet meer zo vurig te zijn zoals vorige zomer.

Geen Chelsea meer, wel Tottenham, Fulham, Arsenal en Liverpool

De Blues zijn niet langer de belangrijkste kandidaat om Nusa’s handtekening binnen te halen. Fulham FC en Tottenham Hotspur lijken momenteel in poleposition te liggen, met Arsenal en Liverpool als outsiders.

Volgens transferexpert Fabrizio Romano zet Tottenham alleszins alle zeilen bij om de gegeerde groeibriljant uit de handen van de concurrentie te houden, terwijl The Mirror ervan uitgaat dat de interesse van Chelsea enigszins bekoeld is. The Sun voegt er dan weer aan toe dat club uit heel Europa op vinkenslag liggen.

Welke club moet Nusa kiezen?

Meest recent

'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

29
29
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

128
128
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

30
30
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

41
41
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

75
75
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

137
137
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

48
48
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

165
165
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

323
323
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

270
270
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

148
148
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

84
84
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

655
655
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

111
111
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

117
117
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

181
181
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

286
286
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

153
153
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

141
141
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

478
478
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

134
134
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

303
303
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

506
506
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

411
411
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

246
246

Meer sportnieuws