'Transferramp voor Chelsea door Club Brugge'

door
'Transferramp voor Chelsea door Club Brugge'

De prestaties van Antonio Nusa gaan niet onopgemerkt voorbij, en Atta Eneke, de makelaar van Nusa, kreeg reeds talloze telefoontjes van de grootste Europese clubs die hun interesse kenbaar maakten in de aanvaller. Vorige zomer was Chelsea de grootste kandidaat om het Noorse godenkind aan te trekken, maar de Blues lijken ondertussen uit de race geslagen te zijn.

LEES OOK: 'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Chelsea doet Club Brugge twijfelen met 30 miljoen euro

Ondanks de aanhoudende interesse had Club Brugge vorige zomer geen enkele intentie om Nusa te verkopen, en ook de speler wilde zelf nog één jaar in België blijven. Eind augustus sloeg de twijfel toch toe bij Club Brugge toen Chelsea zich meldde.

De Engelse topclub deed een bod van 30 miljoen euro, met aanvullende bonussen, voor Nusa. Waanzinnige voorwaarden die Club Brugge - lees: Vincent Mannaert - deden twijfelen, ondanks de gemaakte afspraken tussen hen en Nusa om nog één jaar te blijven.

Club Brugge laat de markt weer spelen voor zomertransfer

Uiteindelijk besloot Club Brugge - lees: Bart Verhaeghe - om het monsterbod op Nusa naast zich neer te leggen. Na het sluiten van de zomermercato gingen de onderhandelingen met onder andere Chelsea en andere Engelse topclubs door, met als doel om tegen de zomer van 2024 tot een akkoord te komen.

Chelsea had dikke pech, omdat ze de concurrentie voor wilden zijn in de race om Nusa en tegelijkertijd een opgedreven transferprijs wilden vermijden. Vandaag lijkt de interesse van Chelsea in Nusa echter lang niet meer zo vurig te zijn zoals vorige zomer.

Geen Chelsea meer, wel Tottenham, Fulham, Arsenal en Liverpool

De Blues zijn niet langer de belangrijkste kandidaat om Nusa’s handtekening binnen te halen. Fulham FC en Tottenham Hotspur lijken momenteel in poleposition te liggen, met Arsenal en Liverpool als outsiders.

Volgens transferexpert Fabrizio Romano zet Tottenham alleszins alle zeilen bij om de gegeerde groeibriljant uit de handen van de concurrentie te houden, terwijl The Mirror ervan uitgaat dat de interesse van Chelsea enigszins bekoeld is. The Sun voegt er dan weer aan toe dat club uit heel Europa op vinkenslag liggen.

Welke club moet Nusa kiezen?

Meest recent

Nederland in shock: 'Club De Busser zwaar in opspraak'

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

0
0
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

17
17
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

101
101
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

75
75
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

67
67
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

109
109
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

122
122
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

63
63
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

61
61
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

163
163
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

194
194
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

130
130
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

171
171
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

156
156
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

271
271
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

329
329
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

97
97
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

438
438
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

338
338
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

144
144
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

220
220
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

480
480
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

120
120

Meer sportnieuws