'Perisic maakt de cirkel rond met laatste transfer'

door
'Perisic maakt de cirkel rond met laatste transfer'

De voorbije maanden leefde Tottenham weer op dankzij de intrede van coach Ange Postecoglou en enkele sluwe transfers. Een speler die daar echter niet mee van kon profiteren, was Ivan Perisic. De Kroatische flankspeler verloor zijn basisplaats en liep tot overmaat van ramp midden september nog eens een zware knieblessure op.

Daardoor zal Perisic wellicht nog enkele maanden in de lappenmand liggen, maar dat lijkt hem er niet van te weerhouden om nog een laatste transfer te maken. Hij zou op het punt staan om de cirkel van zijn carrière helemaal rond te maken.

LEES OOK: 'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

Perisic keert direct terug naar Hajduk Split

Volgens Fabrizio Romano staat Perisic namelijk op het punt om terug te keren naar Hajduk Split. De gesprekken daarover zouden zich al in de afrondende fase bevinden. De Kroatische topclub zou Perisic voor de rest van het seizoen mogen huren van Tottenham.

Daarmee keert Perisic terug naar de club waar hij het grootste deel van zijn jeugdopleiding kreeg. Hij zou er echter nooit in het eerste elftal spelen, want hij vertrok op zijn zeventiende al naar FC Sochaux in Frankrijk. Maar echt doorbreken deed Perisic pas in België bij Roeselare en Club Brugge.

Wellicht laatste uitdaging

Na zijn Belgische periode bouwde hij een zeer fraaie carrière uit bij Borussia Dortmund, VfL Wolfsburg, Internazionale en Bayern München. Op zijn palmares staan onder meer twee Duitse titels, een Italiaanse titel en een Champions League. Sinds 2022 speelt hij voor Tottenham, waar Antonio Conte hem binnenhaalde.

Op zijn 34ste keert Perisic nu dus terug naar het oude nest voor wellicht zijn laatste uitdaging. Hajduk Split kan hem in de zomer immers gratis definitief binnenhalen, want dan is hij einde contract bij Tottenham. Met zijn jeugdclub wil Perisic eindelijk de dominantie van Dinamo Zagreb breken. Momenteel staat Hajduk ook aan de leiding in de Kroatische competitie en dus ligt het op koers voor de eerste titel in negentien jaar tijd.

Mooie transfer voor Perisic?

Meest recent

'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

29
29
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

16
16
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

37
37
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

190
190
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

37
37
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

147
147
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

154
154
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

52
52
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

20
20
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

58
58
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

170
170
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

84
84
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

62
62
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

99
99
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

356
356
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

159
159
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

46
46
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

47
47
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

137
137
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

268
268
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

331
331
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

226
226
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

132
132

Meer sportnieuws