'Perisic maakt de cirkel rond met laatste transfer'

door
'Perisic maakt de cirkel rond met laatste transfer'

De voorbije maanden leefde Tottenham weer op dankzij de intrede van coach Ange Postecoglou en enkele sluwe transfers. Een speler die daar echter niet mee van kon profiteren, was Ivan Perisic. De Kroatische flankspeler verloor zijn basisplaats en liep tot overmaat van ramp midden september nog eens een zware knieblessure op.

Daardoor zal Perisic wellicht nog enkele maanden in de lappenmand liggen, maar dat lijkt hem er niet van te weerhouden om nog een laatste transfer te maken. Hij zou op het punt staan om de cirkel van zijn carrière helemaal rond te maken.

Perisic keert direct terug naar Hajduk Split

Volgens Fabrizio Romano staat Perisic namelijk op het punt om terug te keren naar Hajduk Split. De gesprekken daarover zouden zich al in de afrondende fase bevinden. De Kroatische topclub zou Perisic voor de rest van het seizoen mogen huren van Tottenham.

Daarmee keert Perisic terug naar de club waar hij het grootste deel van zijn jeugdopleiding kreeg. Hij zou er echter nooit in het eerste elftal spelen, want hij vertrok op zijn zeventiende al naar FC Sochaux in Frankrijk. Maar echt doorbreken deed Perisic pas in België bij Roeselare en Club Brugge.

Wellicht laatste uitdaging

Na zijn Belgische periode bouwde hij een zeer fraaie carrière uit bij Borussia Dortmund, VfL Wolfsburg, Internazionale en Bayern München. Op zijn palmares staan onder meer twee Duitse titels, een Italiaanse titel en een Champions League. Sinds 2022 speelt hij voor Tottenham, waar Antonio Conte hem binnenhaalde.

Op zijn 34ste keert Perisic nu dus terug naar het oude nest voor wellicht zijn laatste uitdaging. Hajduk Split kan hem in de zomer immers gratis definitief binnenhalen, want dan is hij einde contract bij Tottenham. Met zijn jeugdclub wil Perisic eindelijk de dominantie van Dinamo Zagreb breken. Momenteel staat Hajduk ook aan de leiding in de Kroatische competitie en dus ligt het op koers voor de eerste titel in negentien jaar tijd.

Mooie transfer voor Perisic?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

57
57
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

36
36
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

32
32
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

30
30
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

468
468
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

232
232
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

105
105
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

378
378
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

132
132
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

209
209
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

182
182
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

140
140
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

94
94
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

310
310
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

519
519
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

462
462
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

396
396

Meer sportnieuws