Sterkhouder Union weldra aan de zijde van Ronaldo?

87 stemmen
Sterkhouder Union weldra aan de zijde van Ronaldo?

Voorlopig is Union de wintermercato doorgekomen zonder kleerscheuren. Met Heinz Lindner kwam er enkele dagen geleden nog een extra ervaren doelman bij, terwijl aan uitgaande zijde enkel de overbodige Mathew Sorinola andere oorden opzocht. Maar het lijkt niet uitgesloten dat de leider nog een sterkhouder zal verliezen.

In principe wil Union deze maand niemand laten vertrekken, want ze willen dit seizoen eindelijk een prijs winnen. Ze strijden de komende maanden ook nog mee op drie fronten als leider in de Jupiler Pro League, kwartfinalist in de Croky Cup en barragist in de Conference League, waarin ze Eintracht Frankfurt treffen.

Union moet afrekenen met Saudische interesse

Voor één sleutelpion is er deze maand echter al bijzonder veel interesse. Eerder werd Koki Machida immers al gelinkt aan Tottenham, al lijkt die interesse van de baan nu de Engelse grootmacht met Radu Dragusin een andere verdediger aangetrokken heeft.

Nu meldt er zich echter alweer een vermogende gegadigde in het Dudenpark, want volgens journalist Rudy Galetti aast nu ook het Saudische Al-Nassr op de komst van Machida. Zij willen deze maand absoluut nog een verdediger halen en denken naast de Japanner ook aan Harry Souttar (Leicester City).

Machida straks aan de zijde van Ronaldo?

Eerst zou Al-Nassr wel af moeten van middenvelder Seko Fofana, die op huurbasis mag vertrekken om ruimte te maken voor een extra buitenlander. Daarna zou de weg open kunnen liggen voor Machida om zich bij het Saudische sterrencollectief te voegen.

Bij Al-Nassr zou hij immers een pak grote namen als ploegmaat kunnen krijgen. Hij zou er aan de zijde kunnen spelen van onder meer Aymeric Laporte, Marcelo Brozovic, Sadio Mané en natuurlijk ook Cristiano Ronaldo, die er intussen al een jaar aan de slag is.

Zal Union Machida deze maand nog kunnen houden?

Meest recent

België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

0
0
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

41
41
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

30
30
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

54
54
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

19
19
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

44
44
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

109
109
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

312
312
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

121
121
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

322
322
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

424
424
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1105
1105
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

45
45
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

118
118
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

436
436
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

160
160
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

178
178
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

86
86
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

73
73
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

259
259
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150

Meer sportnieuws