Sterkhouder Union weldra aan de zijde van Ronaldo?

87
Sterkhouder Union weldra aan de zijde van Ronaldo?

Voorlopig is Union de wintermercato doorgekomen zonder kleerscheuren. Met Heinz Lindner kwam er enkele dagen geleden nog een extra ervaren doelman bij, terwijl aan uitgaande zijde enkel de overbodige Mathew Sorinola andere oorden opzocht. Maar het lijkt niet uitgesloten dat de leider nog een sterkhouder zal verliezen.

In principe wil Union deze maand niemand laten vertrekken, want ze willen dit seizoen eindelijk een prijs winnen. Ze strijden de komende maanden ook nog mee op drie fronten als leider in de Jupiler Pro League, kwartfinalist in de Croky Cup en barragist in de Conference League, waarin ze Eintracht Frankfurt treffen.

LEES OOK: Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Union moet afrekenen met Saudische interesse

Voor één sleutelpion is er deze maand echter al bijzonder veel interesse. Eerder werd Koki Machida immers al gelinkt aan Tottenham, al lijkt die interesse van de baan nu de Engelse grootmacht met Radu Dragusin een andere verdediger aangetrokken heeft.

Nu meldt er zich echter alweer een vermogende gegadigde in het Dudenpark, want volgens journalist Rudy Galetti aast nu ook het Saudische Al-Nassr op de komst van Machida. Zij willen deze maand absoluut nog een verdediger halen en denken naast de Japanner ook aan Harry Souttar (Leicester City).

Machida straks aan de zijde van Ronaldo?

Eerst zou Al-Nassr wel af moeten van middenvelder Seko Fofana, die op huurbasis mag vertrekken om ruimte te maken voor een extra buitenlander. Daarna zou de weg open kunnen liggen voor Machida om zich bij het Saudische sterrencollectief te voegen.

Bij Al-Nassr zou hij immers een pak grote namen als ploegmaat kunnen krijgen. Hij zou er aan de zijde kunnen spelen van onder meer Aymeric Laporte, Marcelo Brozovic, Sadio Mané en natuurlijk ook Cristiano Ronaldo, die er intussen al een jaar aan de slag is.

Zal Union Machida deze maand nog kunnen houden?

Meest recent

'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

19
19
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

176
176
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

66
66
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

25
25
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

92
92
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

27
27
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

132
132
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

367
367
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

47
47
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

385
385
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

167
167
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

186
186
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

528
528
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

157
157
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

165
165
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

739
739
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

186
186
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

109
109
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

151
151
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

356
356
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

53
53

Meer sportnieuws