Sterkhouder Union weldra aan de zijde van Ronaldo?

door
Sterkhouder Union weldra aan de zijde van Ronaldo?

Voorlopig is Union de wintermercato doorgekomen zonder kleerscheuren. Met Heinz Lindner kwam er enkele dagen geleden nog een extra ervaren doelman bij, terwijl aan uitgaande zijde enkel de overbodige Mathew Sorinola andere oorden opzocht. Maar het lijkt niet uitgesloten dat de leider nog een sterkhouder zal verliezen.

In principe wil Union deze maand niemand laten vertrekken, want ze willen dit seizoen eindelijk een prijs winnen. Ze strijden de komende maanden ook nog mee op drie fronten als leider in de Jupiler Pro League, kwartfinalist in de Croky Cup en barragist in de Conference League, waarin ze Eintracht Frankfurt treffen.

LEES OOK: STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Union moet afrekenen met Saudische interesse

Voor één sleutelpion is er deze maand echter al bijzonder veel interesse. Eerder werd Koki Machida immers al gelinkt aan Tottenham, al lijkt die interesse van de baan nu de Engelse grootmacht met Radu Dragusin een andere verdediger aangetrokken heeft.

Nu meldt er zich echter alweer een vermogende gegadigde in het Dudenpark, want volgens journalist Rudy Galetti aast nu ook het Saudische Al-Nassr op de komst van Machida. Zij willen deze maand absoluut nog een verdediger halen en denken naast de Japanner ook aan Harry Souttar (Leicester City).

Machida straks aan de zijde van Ronaldo?

Eerst zou Al-Nassr wel af moeten van middenvelder Seko Fofana, die op huurbasis mag vertrekken om ruimte te maken voor een extra buitenlander. Daarna zou de weg open kunnen liggen voor Machida om zich bij het Saudische sterrencollectief te voegen.

Bij Al-Nassr zou hij immers een pak grote namen als ploegmaat kunnen krijgen. Hij zou er aan de zijde kunnen spelen van onder meer Aymeric Laporte, Marcelo Brozovic, Sadio Mané en natuurlijk ook Cristiano Ronaldo, die er intussen al een jaar aan de slag is.

Zal Union Machida deze maand nog kunnen houden?

Meest recent

'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

13
13
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

41
41
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

28
28
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

183
183
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

34
34
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

181
181
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

104
104
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

415
415
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

128
128
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

214
214
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

167
167
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

198
198
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

391
391
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

271
271
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

132
132
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

284
284
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

72
72
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

167
167
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

151
151
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

79
79
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

282
282
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

279
279
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

432
432
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

65
65
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

211
211

Meer sportnieuws