Sterkhouder Union weldra aan de zijde van Ronaldo?

door
Sterkhouder Union weldra aan de zijde van Ronaldo?

Voorlopig is Union de wintermercato doorgekomen zonder kleerscheuren. Met Heinz Lindner kwam er enkele dagen geleden nog een extra ervaren doelman bij, terwijl aan uitgaande zijde enkel de overbodige Mathew Sorinola andere oorden opzocht. Maar het lijkt niet uitgesloten dat de leider nog een sterkhouder zal verliezen.

In principe wil Union deze maand niemand laten vertrekken, want ze willen dit seizoen eindelijk een prijs winnen. Ze strijden de komende maanden ook nog mee op drie fronten als leider in de Jupiler Pro League, kwartfinalist in de Croky Cup en barragist in de Conference League, waarin ze Eintracht Frankfurt treffen.

LEES OOK: STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Union moet afrekenen met Saudische interesse

Voor één sleutelpion is er deze maand echter al bijzonder veel interesse. Eerder werd Koki Machida immers al gelinkt aan Tottenham, al lijkt die interesse van de baan nu de Engelse grootmacht met Radu Dragusin een andere verdediger aangetrokken heeft.

Nu meldt er zich echter alweer een vermogende gegadigde in het Dudenpark, want volgens journalist Rudy Galetti aast nu ook het Saudische Al-Nassr op de komst van Machida. Zij willen deze maand absoluut nog een verdediger halen en denken naast de Japanner ook aan Harry Souttar (Leicester City).

Machida straks aan de zijde van Ronaldo?

Eerst zou Al-Nassr wel af moeten van middenvelder Seko Fofana, die op huurbasis mag vertrekken om ruimte te maken voor een extra buitenlander. Daarna zou de weg open kunnen liggen voor Machida om zich bij het Saudische sterrencollectief te voegen.

Bij Al-Nassr zou hij immers een pak grote namen als ploegmaat kunnen krijgen. Hij zou er aan de zijde kunnen spelen van onder meer Aymeric Laporte, Marcelo Brozovic, Sadio Mané en natuurlijk ook Cristiano Ronaldo, die er intussen al een jaar aan de slag is.

Zal Union Machida deze maand nog kunnen houden?

Meest recent

"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

1
1
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

115
115
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

94
94
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

98
98
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

67
67
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

101
101
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

116
116
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

108
108
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

79
79
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

210
210
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

134
134
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

163
163
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

252
252
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

248
248
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

136
136
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

229
229
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

412
412
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

111
111
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

670
670
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

333
333
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

511
511
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

438
438
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

446
446
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

80
80

Meer sportnieuws