Sterkhouder Union weldra aan de zijde van Ronaldo?

door
Sterkhouder Union weldra aan de zijde van Ronaldo?

Voorlopig is Union de wintermercato doorgekomen zonder kleerscheuren. Met Heinz Lindner kwam er enkele dagen geleden nog een extra ervaren doelman bij, terwijl aan uitgaande zijde enkel de overbodige Mathew Sorinola andere oorden opzocht. Maar het lijkt niet uitgesloten dat de leider nog een sterkhouder zal verliezen.

In principe wil Union deze maand niemand laten vertrekken, want ze willen dit seizoen eindelijk een prijs winnen. Ze strijden de komende maanden ook nog mee op drie fronten als leider in de Jupiler Pro League, kwartfinalist in de Croky Cup en barragist in de Conference League, waarin ze Eintracht Frankfurt treffen.

LEES OOK: Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Union moet afrekenen met Saudische interesse

Voor één sleutelpion is er deze maand echter al bijzonder veel interesse. Eerder werd Koki Machida immers al gelinkt aan Tottenham, al lijkt die interesse van de baan nu de Engelse grootmacht met Radu Dragusin een andere verdediger aangetrokken heeft.

Nu meldt er zich echter alweer een vermogende gegadigde in het Dudenpark, want volgens journalist Rudy Galetti aast nu ook het Saudische Al-Nassr op de komst van Machida. Zij willen deze maand absoluut nog een verdediger halen en denken naast de Japanner ook aan Harry Souttar (Leicester City).

Machida straks aan de zijde van Ronaldo?

Eerst zou Al-Nassr wel af moeten van middenvelder Seko Fofana, die op huurbasis mag vertrekken om ruimte te maken voor een extra buitenlander. Daarna zou de weg open kunnen liggen voor Machida om zich bij het Saudische sterrencollectief te voegen.

Bij Al-Nassr zou hij immers een pak grote namen als ploegmaat kunnen krijgen. Hij zou er aan de zijde kunnen spelen van onder meer Aymeric Laporte, Marcelo Brozovic, Sadio Mané en natuurlijk ook Cristiano Ronaldo, die er intussen al een jaar aan de slag is.

Zal Union Machida deze maand nog kunnen houden?

Meest recent

Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

13
13
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

77
77
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

34
34
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

24
24
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

155
155
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

31
31
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

153
153
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

311
311
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

124
124
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

361
361
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

191
191
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

77
77
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

489
489
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

589
589
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

116
116
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

196
196
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

328
328
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

217
217
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

366
366
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

431
431
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

217
217
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

34
34
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

409
409
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

437
437

Meer sportnieuws