'Anderlecht krijgt dubbele domper voor partij tegen OHL'

door
'Anderlecht krijgt dubbele domper voor partij tegen OHL'

De hevige sneeuwval in grote delen van het land heeft ervoor gezorgd dat Anderlecht zijn kwartfinale in de Croky Cup van woensdagavond tegen Union met een week uitgesteld zal worden. Daar zullen ze bij Paars-Wit wellicht niet al te rouwig om geweest zijn, want Brian Riemer moest zwaar puzzelen aan zijn defensie.

Hij had het in het Dudenpark sowieso moeten stellen zonder Sardella, Delaney, Vertonghen en N'Diaye, die allemaal geblesseerd zijn. Daardoor werd een nooddefensie verwacht met wellicht Theo Leoni in het centrum naast Debast. Maar dat plan kan nu minstens voor even de koelkast in.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

Anderlecht nog zonder Vertonghen en Delaney tegen OHL

Al zal dat wellicht niet voor lang zijn. Zondag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan moeten ze voor hun eerste competitiewedstrijd van 2024 op bezoek bij OH Leuven. Het Laatste Nieuws weet dat ook aan Den Dreef Paars-Wit echter niet zal kunnen rekenen op Vertonghen en Delaney.

Daardoor blijft het dus puzzelen in het hart van de defensie. Mogelijk zal Leoni daar alsnog moeten opdraven. Andere opties zijn om de jonge Lapage voor de leeuwen te gooien of om Augustinsson naar het centrum te trekken, waardoor Bouchouari als linksachter in de ploeg zou komen.

Vertonghen hoopt fit te zijn voor Union

Anderlecht hoopt wel goed nieuws te krijgen voor de bekermatch tegen Union, die nu gepland staat voor volgende week donderdag. Dan hoopt Vertonghen immers wel opnieuw speelklaar te zijn. Dat zou alvast een flinke opsteker zijn voor Anderlecht, zeker omdat de komst van een extra centrale verdediger nog steeds op zich laat wachten.

Groot zou de kans echter niet zijn dat Vertonghen alweer fit zal zijn tegen Union en dus zullen ze op Neerpede nog een kaarsje branden. Voor Delaney zal de trip naar het Dudenpark van volgende week sowieso nog te vroeg komen.

Kan Anderlecht ook zonder hen Union uitschakelen?

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

73
73
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

148
148
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

91
91
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

23
23
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

181
181
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

88
88
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

79
79
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

155
155
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

58
58
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

258
258
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

252
252
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

266
266
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

613
613
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

92
92
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

331
331
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

461
461
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

100
100
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

351
351
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

242
242
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

593
593
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

317
317
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

445
445
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

407
407
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

326
326
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

66
66

Meer sportnieuws