'Anderlecht krijgt dubbele domper voor partij tegen OHL'

279 stemmen
'Anderlecht krijgt dubbele domper voor partij tegen OHL'

De hevige sneeuwval in grote delen van het land heeft ervoor gezorgd dat Anderlecht zijn kwartfinale in de Croky Cup van woensdagavond tegen Union met een week uitgesteld zal worden. Daar zullen ze bij Paars-Wit wellicht niet al te rouwig om geweest zijn, want Brian Riemer moest zwaar puzzelen aan zijn defensie.

Hij had het in het Dudenpark sowieso moeten stellen zonder Sardella, Delaney, Vertonghen en N'Diaye, die allemaal geblesseerd zijn. Daardoor werd een nooddefensie verwacht met wellicht Theo Leoni in het centrum naast Debast. Maar dat plan kan nu minstens voor even de koelkast in.

LEES OOK: Anderlecht reageert op harde kern én geeft update mercato

Anderlecht nog zonder Vertonghen en Delaney tegen OHL

Al zal dat wellicht niet voor lang zijn. Zondag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan moeten ze voor hun eerste competitiewedstrijd van 2024 op bezoek bij OH Leuven. Het Laatste Nieuws weet dat ook aan Den Dreef Paars-Wit echter niet zal kunnen rekenen op Vertonghen en Delaney.

Daardoor blijft het dus puzzelen in het hart van de defensie. Mogelijk zal Leoni daar alsnog moeten opdraven. Andere opties zijn om de jonge Lapage voor de leeuwen te gooien of om Augustinsson naar het centrum te trekken, waardoor Bouchouari als linksachter in de ploeg zou komen.

Vertonghen hoopt fit te zijn voor Union

Anderlecht hoopt wel goed nieuws te krijgen voor de bekermatch tegen Union, die nu gepland staat voor volgende week donderdag. Dan hoopt Vertonghen immers wel opnieuw speelklaar te zijn. Dat zou alvast een flinke opsteker zijn voor Anderlecht, zeker omdat de komst van een extra centrale verdediger nog steeds op zich laat wachten.

Groot zou de kans echter niet zijn dat Vertonghen alweer fit zal zijn tegen Union en dus zullen ze op Neerpede nog een kaarsje branden. Voor Delaney zal de trip naar het Dudenpark van volgende week sowieso nog te vroeg komen.

Kan Anderlecht ook zonder hen Union uitschakelen?

Meest recent

Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

50
50
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

60
60
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

129
129
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

73
73
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

103
103
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

99
99
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

709
709
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1028
1028
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

65
65
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

490
490
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

151
151
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

286
286
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

602
602
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

154
154
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

141
141
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

338
338
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

209
209
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

213
213
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

249
249
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

763
763
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

511
511
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

609
609
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

278
278
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

297
297

Meer sportnieuws