'Anderlecht krijgt dubbele domper voor partij tegen OHL'

door
'Anderlecht krijgt dubbele domper voor partij tegen OHL'

De hevige sneeuwval in grote delen van het land heeft ervoor gezorgd dat Anderlecht zijn kwartfinale in de Croky Cup van woensdagavond tegen Union met een week uitgesteld zal worden. Daar zullen ze bij Paars-Wit wellicht niet al te rouwig om geweest zijn, want Brian Riemer moest zwaar puzzelen aan zijn defensie.

Hij had het in het Dudenpark sowieso moeten stellen zonder Sardella, Delaney, Vertonghen en N'Diaye, die allemaal geblesseerd zijn. Daardoor werd een nooddefensie verwacht met wellicht Theo Leoni in het centrum naast Debast. Maar dat plan kan nu minstens voor even de koelkast in.

LEES OOK: Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Anderlecht nog zonder Vertonghen en Delaney tegen OHL

Al zal dat wellicht niet voor lang zijn. Zondag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan moeten ze voor hun eerste competitiewedstrijd van 2024 op bezoek bij OH Leuven. Het Laatste Nieuws weet dat ook aan Den Dreef Paars-Wit echter niet zal kunnen rekenen op Vertonghen en Delaney.

Daardoor blijft het dus puzzelen in het hart van de defensie. Mogelijk zal Leoni daar alsnog moeten opdraven. Andere opties zijn om de jonge Lapage voor de leeuwen te gooien of om Augustinsson naar het centrum te trekken, waardoor Bouchouari als linksachter in de ploeg zou komen.

Vertonghen hoopt fit te zijn voor Union

Anderlecht hoopt wel goed nieuws te krijgen voor de bekermatch tegen Union, die nu gepland staat voor volgende week donderdag. Dan hoopt Vertonghen immers wel opnieuw speelklaar te zijn. Dat zou alvast een flinke opsteker zijn voor Anderlecht, zeker omdat de komst van een extra centrale verdediger nog steeds op zich laat wachten.

Groot zou de kans echter niet zijn dat Vertonghen alweer fit zal zijn tegen Union en dus zullen ze op Neerpede nog een kaarsje branden. Voor Delaney zal de trip naar het Dudenpark van volgende week sowieso nog te vroeg komen.

Kan Anderlecht ook zonder hen Union uitschakelen?

Meest recent

KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

7
7
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

13
13
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

52
52
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

28
28
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

115
115
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

58
58
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

48
48
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

266
266
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

100
100
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

56
56
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

47
47
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

268
268
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

119
119
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

163
163
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

138
138
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

157
157
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

127
127
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

173
173
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

132
132
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

137
137
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

57
57
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

494
494

Meer sportnieuws