'RWDM troeft Leverkusen en Milan af voor verdediger'

door
'RWDM troeft Leverkusen en Milan af voor verdediger'

Door het winterweer krijgen we woensdagavond geen Union-Anderlecht en OHL-Antwerp in de Croky Cup, maar RWDM komt wel gewoon in actie. De Brusselaars gaan voor hun kwartfinale op bezoek bij KV Oostende, dat dezer dagen knokt om te overleven. Wellicht zullen er bij RWDM enkele nieuwe gezichten te zien krijgen.

De voorbije weken was de promovendus immers al behoorlijk actief op de transfermarkt. In de zoektocht naar versterking wordt er opnieuw gretig gebruik gemaakt van het netwerk van eigenaar John Textor, want tot dusver kwamen er met Carlos Alberto, David Sousa en Philipe Sampaio maar liefst drie spelers van zusterclub Botafogo.

RWDM krijgt nu ook versterking van Lyon

Die laatste twee komen de defensie versterken en dat was broodnodig na het langdurig uitvallen van Segovia en Klaus. Nu krijgt RWDM bovendien ook nog een derde defensieve aanwinst. En die komt uiteraard opnieuw uit het netwerk van Textor, deze keer van Olympique Lyon.

Volgens L'Equipe strijkt woensdag immers Mamadou Sarr neer in België om zijn contract bij RWDM te tekenen. De 18-jarige verdediger wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Lyon, waar hij dit seizoen tot dusver twee keer in actie was gekomen. Door de recente komst van Adryelson was zijn uitzicht op speelminuten echter serieus geslonken.

Ook Leverkusen en Milan wilden hem graag

Met de komst van Sarr slaat RWDM toch een fraaie slag, want de jongeling wordt gezien als een serieus talent. Hij is Frans jeugdinternational bij de U19 en deze maand probeerden ook Bayer Leverkusen en AC Milan hem bij Lyon weg te kapen.

Dat wou echter niet meewerken aan een definitieve transfer, omdat ze hopen dat Sarr volgend seizoen helemaal kan doorbreken. Maar eerst mag hij dus nog zes maanden ervaring komen opdoen in Molenbeek, nadat hij zelf ook instemde met een uitleenbeurt.

Goede aanwinst voor RWDM?

Meest recent

Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

9
9
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

38
38
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

26
26
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

37
37
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

224
224
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

132
132
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

208
208
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

112
112
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

406
406
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

229
229
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

162
162
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

140
140
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

207
207
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

64
64
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

632
632
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

56
56
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

75
75
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

111
111
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

418
418
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

64
64
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

107
107
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

173
173
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

367
367

Meer sportnieuws