'RWDM troeft Leverkusen en Milan af voor verdediger'

door
'RWDM troeft Leverkusen en Milan af voor verdediger'

Door het winterweer krijgen we woensdagavond geen Union-Anderlecht en OHL-Antwerp in de Croky Cup, maar RWDM komt wel gewoon in actie. De Brusselaars gaan voor hun kwartfinale op bezoek bij KV Oostende, dat dezer dagen knokt om te overleven. Wellicht zullen er bij RWDM enkele nieuwe gezichten te zien krijgen.

De voorbije weken was de promovendus immers al behoorlijk actief op de transfermarkt. In de zoektocht naar versterking wordt er opnieuw gretig gebruik gemaakt van het netwerk van eigenaar John Textor, want tot dusver kwamen er met Carlos Alberto, David Sousa en Philipe Sampaio maar liefst drie spelers van zusterclub Botafogo.

RWDM krijgt nu ook versterking van Lyon

Die laatste twee komen de defensie versterken en dat was broodnodig na het langdurig uitvallen van Segovia en Klaus. Nu krijgt RWDM bovendien ook nog een derde defensieve aanwinst. En die komt uiteraard opnieuw uit het netwerk van Textor, deze keer van Olympique Lyon.

Volgens L'Equipe strijkt woensdag immers Mamadou Sarr neer in België om zijn contract bij RWDM te tekenen. De 18-jarige verdediger wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Lyon, waar hij dit seizoen tot dusver twee keer in actie was gekomen. Door de recente komst van Adryelson was zijn uitzicht op speelminuten echter serieus geslonken.

Ook Leverkusen en Milan wilden hem graag

Met de komst van Sarr slaat RWDM toch een fraaie slag, want de jongeling wordt gezien als een serieus talent. Hij is Frans jeugdinternational bij de U19 en deze maand probeerden ook Bayer Leverkusen en AC Milan hem bij Lyon weg te kapen.

Dat wou echter niet meewerken aan een definitieve transfer, omdat ze hopen dat Sarr volgend seizoen helemaal kan doorbreken. Maar eerst mag hij dus nog zes maanden ervaring komen opdoen in Molenbeek, nadat hij zelf ook instemde met een uitleenbeurt.

Goede aanwinst voor RWDM?

Meest recent

‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

462
462
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

27
27
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

45
45
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

58
58
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

107
107
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

467
467
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

22
22
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

262
262
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

176
176
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

143
143
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

322
322
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

168
168
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

59
59
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

37
37
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

248
248
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

85
85
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

318
318
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

172
172
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

45
45
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

248
248
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

283
283
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

93
93
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

228
228
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

73
73
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

117
117

Meer sportnieuws