'RWDM troeft Leverkusen en Milan af voor verdediger'

door
'RWDM troeft Leverkusen en Milan af voor verdediger'

Door het winterweer krijgen we woensdagavond geen Union-Anderlecht en OHL-Antwerp in de Croky Cup, maar RWDM komt wel gewoon in actie. De Brusselaars gaan voor hun kwartfinale op bezoek bij KV Oostende, dat dezer dagen knokt om te overleven. Wellicht zullen er bij RWDM enkele nieuwe gezichten te zien krijgen.

De voorbije weken was de promovendus immers al behoorlijk actief op de transfermarkt. In de zoektocht naar versterking wordt er opnieuw gretig gebruik gemaakt van het netwerk van eigenaar John Textor, want tot dusver kwamen er met Carlos Alberto, David Sousa en Philipe Sampaio maar liefst drie spelers van zusterclub Botafogo.

LEES OOK: KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

RWDM krijgt nu ook versterking van Lyon

Die laatste twee komen de defensie versterken en dat was broodnodig na het langdurig uitvallen van Segovia en Klaus. Nu krijgt RWDM bovendien ook nog een derde defensieve aanwinst. En die komt uiteraard opnieuw uit het netwerk van Textor, deze keer van Olympique Lyon.

Volgens L'Equipe strijkt woensdag immers Mamadou Sarr neer in België om zijn contract bij RWDM te tekenen. De 18-jarige verdediger wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Lyon, waar hij dit seizoen tot dusver twee keer in actie was gekomen. Door de recente komst van Adryelson was zijn uitzicht op speelminuten echter serieus geslonken.

Ook Leverkusen en Milan wilden hem graag

Met de komst van Sarr slaat RWDM toch een fraaie slag, want de jongeling wordt gezien als een serieus talent. Hij is Frans jeugdinternational bij de U19 en deze maand probeerden ook Bayer Leverkusen en AC Milan hem bij Lyon weg te kapen.

Dat wou echter niet meewerken aan een definitieve transfer, omdat ze hopen dat Sarr volgend seizoen helemaal kan doorbreken. Maar eerst mag hij dus nog zes maanden ervaring komen opdoen in Molenbeek, nadat hij zelf ook instemde met een uitleenbeurt.

Goede aanwinst voor RWDM?

Meest recent

Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

10
10
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

198
198
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

82
82
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

186
186
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

193
193
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

276
276
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1007
1007
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

374
374
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

627
627
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

284
284
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

381
381
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

899
899
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

433
433
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

471
471
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

86
86
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

55
55
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

341
341
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

131
131
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

117
117
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

21
21
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

95
95
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

472
472
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

68
68
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

944
944
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

130
130

Meer sportnieuws