'Louwagie neemt verrassende toekomstbeslissing'

door
'Louwagie neemt verrassende toekomstbeslissing'

AA Gent zag dinsdagavond een einde komen aan zijn avontuur in de Croky Cup door een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Een dag later volgt er nog meer slecht nieuws, want de Buffalo's lijken na Malick Fofana ook Gift Orban te gaan verliezen aan Olympique Lyon.

Dat zorgt ervoor dat offensieve versterking nog wat dringender nodig is, terwijl ook achterin vers bloed meer dan welkom is. Tegen Club moest Hein Vanhaezebrouck het immers zien te redden met de onervaren jongeren Agbor en Lagae in de defensie. Er ligt dus zeer veel werk op de plank voor Michel Louwagie.

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Louwagie wil toch nog door bij AA Gent

De algemeen manager leek bezig te zijn aan zijn laatste mercato bij AA Gent, want na de overname door Sam Baro was het in principe de bedoeling dat Louwagie en voorzitter Ivan De Witte na dit seizoen zouden afzwaaien. Maar Het Nieuwsblad weet dat er weleens een verrassing in de maak zou kunnen zijn.

De Witte zou het na dit seizoen wel sowieso voor bekeken houden, maar een verlengd verblijf van Louwagie zou plots weer op tafel liggen. De 68-jarige heeft zelf nog geen zin om op pensioen te gaan en zou weldra met Baro om de tafel zijn om te bespreken of en hoe hij langer kan doorgaan.

Niet meer als alomtegenwoordige CEO

Als Louwagie bij Gent zou blijven, dan zou zijn rol immers wel sowieso wat anders ingevuld worden. Aanblijven als CEO die elke dag aanwezig moet zijn en elke beweging binnen de club onder de loep neemt, zou geen optie meer zijn - ook op aandringen van Louwagie zelf.

Het is nu nog zaak om een akkoord te vinden over hoe de rol van Louwagie er volgend seizoen dan wel moet gaan uitzien. Maar eerst zal hij zich ongetwijfeld nog focussen op de rest van de wintermercato, waarin nog heel wat beweging verwacht mag worden.

Moet AA Gent Louwagie aan boord houden?

Meest recent

'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

5
5
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

65
65
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

20
20
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

115
115
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

41
41
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

127
127
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

30
30
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

59
59
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

110
110
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

289
289
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

192
192
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

78
78
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

62
62
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

75
75
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

45
45
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

469
469
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

333
333
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

170
170
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

431
431
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

52
52
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

482
482
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

216
216
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

195
195
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

348
348
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

220
220

Meer sportnieuws