'Louwagie neemt verrassende toekomstbeslissing'

745 stemmen
'Louwagie neemt verrassende toekomstbeslissing'

AA Gent zag dinsdagavond een einde komen aan zijn avontuur in de Croky Cup door een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Een dag later volgt er nog meer slecht nieuws, want de Buffalo's lijken na Malick Fofana ook Gift Orban te gaan verliezen aan Olympique Lyon.

Dat zorgt ervoor dat offensieve versterking nog wat dringender nodig is, terwijl ook achterin vers bloed meer dan welkom is. Tegen Club moest Hein Vanhaezebrouck het immers zien te redden met de onervaren jongeren Agbor en Lagae in de defensie. Er ligt dus zeer veel werk op de plank voor Michel Louwagie.

LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Louwagie wil toch nog door bij AA Gent

De algemeen manager leek bezig te zijn aan zijn laatste mercato bij AA Gent, want na de overname door Sam Baro was het in principe de bedoeling dat Louwagie en voorzitter Ivan De Witte na dit seizoen zouden afzwaaien. Maar Het Nieuwsblad weet dat er weleens een verrassing in de maak zou kunnen zijn.

De Witte zou het na dit seizoen wel sowieso voor bekeken houden, maar een verlengd verblijf van Louwagie zou plots weer op tafel liggen. De 68-jarige heeft zelf nog geen zin om op pensioen te gaan en zou weldra met Baro om de tafel zijn om te bespreken of en hoe hij langer kan doorgaan.

Niet meer als alomtegenwoordige CEO

Als Louwagie bij Gent zou blijven, dan zou zijn rol immers wel sowieso wat anders ingevuld worden. Aanblijven als CEO die elke dag aanwezig moet zijn en elke beweging binnen de club onder de loep neemt, zou geen optie meer zijn - ook op aandringen van Louwagie zelf.

Het is nu nog zaak om een akkoord te vinden over hoe de rol van Louwagie er volgend seizoen dan wel moet gaan uitzien. Maar eerst zal hij zich ongetwijfeld nog focussen op de rest van de wintermercato, waarin nog heel wat beweging verwacht mag worden.

Moet AA Gent Louwagie aan boord houden?

Meest recent

DAZN-debat laait weer op: Bornauw spreekt straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

65
65
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

97
97
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

334
334
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

112
112
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

13
13
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

294
294
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

101
101
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

103
103
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

555
555
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

607
607
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

284
284
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

359
359
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

89
89
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

163
163
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

219
219
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

168
168
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

76
76
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

182
182
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

189
189
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

29
29
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

221
221
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

472
472
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

311
311
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

93
93

Meer sportnieuws