'Louwagie neemt verrassende toekomstbeslissing'

745 stemmen
'Louwagie neemt verrassende toekomstbeslissing'

AA Gent zag dinsdagavond een einde komen aan zijn avontuur in de Croky Cup door een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Een dag later volgt er nog meer slecht nieuws, want de Buffalo's lijken na Malick Fofana ook Gift Orban te gaan verliezen aan Olympique Lyon.

Dat zorgt ervoor dat offensieve versterking nog wat dringender nodig is, terwijl ook achterin vers bloed meer dan welkom is. Tegen Club moest Hein Vanhaezebrouck het immers zien te redden met de onervaren jongeren Agbor en Lagae in de defensie. Er ligt dus zeer veel werk op de plank voor Michel Louwagie.

LEES OOK: Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

Louwagie wil toch nog door bij AA Gent

De algemeen manager leek bezig te zijn aan zijn laatste mercato bij AA Gent, want na de overname door Sam Baro was het in principe de bedoeling dat Louwagie en voorzitter Ivan De Witte na dit seizoen zouden afzwaaien. Maar Het Nieuwsblad weet dat er weleens een verrassing in de maak zou kunnen zijn.

De Witte zou het na dit seizoen wel sowieso voor bekeken houden, maar een verlengd verblijf van Louwagie zou plots weer op tafel liggen. De 68-jarige heeft zelf nog geen zin om op pensioen te gaan en zou weldra met Baro om de tafel zijn om te bespreken of en hoe hij langer kan doorgaan.

Niet meer als alomtegenwoordige CEO

Als Louwagie bij Gent zou blijven, dan zou zijn rol immers wel sowieso wat anders ingevuld worden. Aanblijven als CEO die elke dag aanwezig moet zijn en elke beweging binnen de club onder de loep neemt, zou geen optie meer zijn - ook op aandringen van Louwagie zelf.

Het is nu nog zaak om een akkoord te vinden over hoe de rol van Louwagie er volgend seizoen dan wel moet gaan uitzien. Maar eerst zal hij zich ongetwijfeld nog focussen op de rest van de wintermercato, waarin nog heel wat beweging verwacht mag worden.

🚀

Moet AA Gent Louwagie aan boord houden?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

13
13
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

47
47
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

87
87
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

59
59
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

89
89
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

367
367
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

207
207
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

63
63
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

123
123
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

756
756
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

114
114
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

382
382
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

351
351
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

578
578
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1014
1014
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws