Louwagie laat Gent-fans watertanden: "Die transfers afronden"

door
Louwagie laat Gent-fans watertanden:

AA Gent heeft versterking nodig., dat is duidelijk. Hein Vanhaezebrouck zag Malick Fofana vertrekken en Gift Orban is de volgende. Dat scheelt een serieuze slok op de borrel. CEO Michel Louwagie had wel goed nieuws voor de fans van AA Gent.

LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

AA Gent wil twee verdedigers en een spits

Er gaat na Daniel Schmidt en Daisuke Yokota nog wat volk bijkomen. Tegenover Sporza liet Louwagie dat heel duidelijk verstaan. Er zullen wellicht een drietal extra spelers naar de KAA Gent Arena afzakken.

"Het is onze bedoeling om sterker uit deze transferperiode te komen. We gaan zeker nog een verdediger halen, misschien zelfs twee. Ik hoop de komende dagen op een doorbraak", aldus Louwagie.

Door het vertrek van Malick Fofana en Gift Orban moet er ook aanvallend nog wat bij. Yokota is de vervanger van Fofana. "De kans bestaat ook dat we nog voor een spits gaan", klinkt het bij de manager. "En voor de rest zullen we een eventuele opportuniteit niet laten schieten."

Fofana zorgt voor tevredenheid

Louwagie was ook tevreden met de transfer van Fofana. Dat is de tweede duurste uitgaande transfer van de club. Daar mocht hij terecht trots op zijn.

"Aan de andere kant hebben we goed verkocht, hé. Als je op Transfermarkt (de website) ziet dat de waarde van Fofana op 8 miljoen wordt geschat en wij hem verkocht hebben voor 22 miljoen + 20% op de meerwaarde bij doorverkoop, dan moet je je goed voelen", aldus de CEO.

Gaat Gent versterkt uit de mercato komen?

Meest recent

Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

10
10
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

45
45
Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

41
41
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

155
155
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

87
87
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

142
142
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

93
93
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

161
161
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

203
203
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

157
157
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

155
155
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

36
36
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

231
231
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

456
456
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

315
315
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

168
168
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

64
64
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

161
161
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

127
127
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

468
468
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

155
155
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

302
302
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

60
60
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

78
78
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

422
422

Meer sportnieuws