Louwagie laat Gent-fans watertanden: "Die transfers afronden"

door
Louwagie laat Gent-fans watertanden:

AA Gent heeft versterking nodig., dat is duidelijk. Hein Vanhaezebrouck zag Malick Fofana vertrekken en Gift Orban is de volgende. Dat scheelt een serieuze slok op de borrel. CEO Michel Louwagie had wel goed nieuws voor de fans van AA Gent.

LEES OOK: Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

AA Gent wil twee verdedigers en een spits

Er gaat na Daniel Schmidt en Daisuke Yokota nog wat volk bijkomen. Tegenover Sporza liet Louwagie dat heel duidelijk verstaan. Er zullen wellicht een drietal extra spelers naar de KAA Gent Arena afzakken.

"Het is onze bedoeling om sterker uit deze transferperiode te komen. We gaan zeker nog een verdediger halen, misschien zelfs twee. Ik hoop de komende dagen op een doorbraak", aldus Louwagie.

Door het vertrek van Malick Fofana en Gift Orban moet er ook aanvallend nog wat bij. Yokota is de vervanger van Fofana. "De kans bestaat ook dat we nog voor een spits gaan", klinkt het bij de manager. "En voor de rest zullen we een eventuele opportuniteit niet laten schieten."

Fofana zorgt voor tevredenheid

Louwagie was ook tevreden met de transfer van Fofana. Dat is de tweede duurste uitgaande transfer van de club. Daar mocht hij terecht trots op zijn.

"Aan de andere kant hebben we goed verkocht, hé. Als je op Transfermarkt (de website) ziet dat de waarde van Fofana op 8 miljoen wordt geschat en wij hem verkocht hebben voor 22 miljoen + 20% op de meerwaarde bij doorverkoop, dan moet je je goed voelen", aldus de CEO.

Gaat Gent versterkt uit de mercato komen?

Meest recent

Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

1
1
Van der Elst verbluft door prestatie RSCA-smaakmaker

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

37
37
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

81
81
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

139
139
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

94
94
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

33
33
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

89
89
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

30
30
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

158
158
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

180
180
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

215
215
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

68
68
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

77
77
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

480
480
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

57
57
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

180
180
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

255
255
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

552
552
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

373
373
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

433
433
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

337
337
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

665
665
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

121
121

Meer sportnieuws