'Westerlo zit plots met dringende transfernood'

324 stemmen
'Westerlo zit plots met dringende transfernood'

Voor Westerlo was het een bewogen eerste seizoenshelft. De Kemphanen werden in de subtop verwacht, maar belandden snel in de kelder van het klassement en raakten daar maar niet weg. Dat kostte uiteindelijk de kop van trainer Jonas De Roeck, die opgevolg werd door Rik De Mil. Onder de voormalige assistent van Club Brugge lijkt de wederopstanding ingezet te zijn.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Westerlo plots in spitsennood

In zijn laatste wedstrijden voor de winterstop pakte Westerlo immers tien op twaalf, waarmee het meteen ook uit de gevarenzone wist weg te klimmen. Ze blijven nummer dertien RWDM wel enkel voor op basis van het doelsaldo en dus blijft de situatie precair. Westerlo blijft dus punten nodig hebben.

Alleen zal dat de komende weken niet evident worden. Niet alleen geeft Westerlo in zijn volgende vijf wedstrijden Club Brugge, AA Gent, Cercle Brugge en Union partij, het zal dat ook nog eens moeten doen met een gehavend elftal. Vooral offensief werd Westerlo onthoofd.

Stassin lange tijd out

Eerder viel Kyan Vaesen al voor lange tijd uit met een stressfractuur en Gazet van Antwerpen weet dat nu ook Lucas Stassin lange tijd aan de kant zal moeten blijven. De 19-jarige spits, die dit seizoen al zes keer scoorde, liep een breukje op in het kuitbeen en moest onder het mes. Hij zou minstens twee maanden out zijn en mogelijk zelfs nog meer.

Omdat Westerlo deze maand ook al afscheid moest nemen van Matsuo, die na het aflopen van zijn huurcontract terugkeerde naar Japan, houdt De Mil zo vooraan enkel nog Frigan, Daci en de piepjonge Muric over. Westerlo lijkt dus plots nog dringend een extra spits te moeten gaan zoeken op de transfermarkt.

Moet Westerlo nog een spits halen?

Meest recent

Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

14
14
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

116
116
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

29
29
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

116
116
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

148
148
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

53
53
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

110
110
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

216
216
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

129
129
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

118
118
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

318
318
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

197
197
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

174
174
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

219
219
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

353
353
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

244
244
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

504
504
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

265
265
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

108
108
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

485
485
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

319
319
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

273
273
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

113
113

Meer sportnieuws