'Crisis in Rome: ontslag lonkt voor José Mourinho'

door
'Crisis in Rome: ontslag lonkt voor José Mourinho'

AS Roma verloor met 3-1 van AC Milan en staat teleurstelled negende in de Serie A. De club moet nochtans de top vier halen om een Champions League-ticket te bemachtigen. De druk op de Portugese trainer wordt steeds groter.

AS Roma in crisis

AS Roma heeft het financieel zeer moeilijk en de miljoenen euro's van de Champions League zijn héél erg welkom. De komende twee matchen moet Mourinho winnen van laagvliegers Hellas Verona en Salernitana. Anders zou The Special One wel eens het gelag moeten betalen, dat melden meerdere Italiaanse media.

De kritiek neemt dus toe. Aanvaller Andrea Belotti beseft dat het beter moet. "Het is duidelijk dat we in een heel moeilijke fase zitten. Na de verloren derby tegen Lazio (in de Coppa Italia, red.) was er de nodige frustratie bij ons. Tegen Milan begonnen we prima, maar al snel krijgen we weer een tegengoal. Dat is weer een dreun', zei Belotti tegen DAZN.

Belang van Dybala

AS Roma hangt heel erg af van Paolo Dybala en Romelu Lukaku. Die eerste is echter vaak geblesseerd. Achter dit duo gaapt een grote leegte inzake kwaliteit. Belotti ziet ook dat AS Roma heel afhankelijk is van Dybala.

"We hebben een kwalitatief sterke selectie, maar niemand in de ploeg heeft dezelfde kwaliteiten als Paulo (Dybala, red.). Als Paulo er niet bij is, moeten we ons iets anders organiseren. We hebben het gevoel dat we de bodem nu wel hebben geraakt. Dat betekent ook direct dat de enige weg omhoog is voor ons. Met zo'n selectie mogen we niet in deze positie belanden", vertelde hij nog.

Gaat Mourinho het tij keren?

Meest recent

Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

4
4
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

15
15
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

27
27
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

37
37
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

187
187
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

156
156
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

45
45
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

114
114
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

231
231
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

307
307
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

117
117
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

126
126
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

180
180
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

327
327
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

75
75
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

416
416
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

300
300
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

405
405
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

505
505
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

405
405
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

123
123
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

526
526
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

274
274
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

797
797

Meer sportnieuws