Dries Mertens terug naar PSV? Dit verklaart hij daarover

door
Dries Mertens terug naar PSV? Dit verklaart hij daarover

Dries Mertens speelt voor Galatasaray, waar hij nog steeds regelmatig flitsen van zijn grote klasse laat zien. De toekomst van de 36-jarige aanvaller is nog onduidelijk. In het VTM-programma ‘Sergio over de Grens’ sprak hij over een mogelijke terugkeer naar PSV.

LEES OOK: Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Niet terug naar PSV

In het programma kwam Mertens in contact met Frank Lammers. De bekende Nederlander is een PSV-fan. Hij zei tegen Mertens dat hij had verwacht dat hij afgelopen zomer zou terugkeren naar Eindhoven.

"Terug naar PSV? Nee, nee. Jullie hebben mij ook niet nodig”, was de (ex-?)Rode Duivel alvast duidelijk. Mertens ziet een terugkeer naar België of Nederland duidelijk niet zitten.

Galatasaray laatste uitdaging?

De verwachting is dat Mertens, die in mei 37 jaar wordt, na het seizoen de schoenen aan de haak hangt. Dan mag hij terugblikken op een werkelijk fantastische carrière. Mertens brak in Nederland door bij AGOVV en via FC Utrecht belandde hij bij PSV. Daar maakte hij indruk met 45 goals en 41 assists in 85 wedstrijden.

Hij versierde een transfer naar Napoli, waar hij de topschutter aller tijden werd van de club. Balans: 148 treffers en 90 assists in 397 duels. Zijn (wellicht) laatste avontuur ging hij aan bij Galatasaray. Daar is hij niet altijd een basispion, maar met 11 goals en 8 assists in 60 matchen doet hij het daar zeker niet onaardig.

Bij de Rode Duivels tikte hij af op 21 doelpunten en 33 assists in 109 matchen.

Zal Mertens na dit seizoen stoppen?

Meest recent

Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

1
1
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

50
50
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

53
53
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

45
45
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

28
28
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

103
103
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

33
33
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

350
350
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

315
315
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

117
117
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

220
220
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

32
32
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

659
659
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

131
131
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

442
442
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

253
253
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

52
52
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

572
572
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

405
405
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

216
216
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

604
604
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

67
67
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

106
106
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

77
77

Meer sportnieuws