Stijnen zeer misnoegd: "Het slaat tegenwoordig volledig door"

157 stemmen
Stijnen zeer misnoegd:

Patro Eisden verloor gisteren met 1-0 van RFC Luik. Trainer Stijn Stijnen was na de match vooral misnoegd over de behandeling die de fans van de Limburgse moesten ondergaan. Hij spuwde zijn gal via de clubkanalen.

Patro verloor in Luik

"Een nederlaag die pijn doet, te meer omdat ze niet nodig was. We zijn niet op onze waarde geklopt. We stonden goed en creëerden kansen zowel in de eerste als in de 2de helft. We moeten altijd op voorsprong komen. Luik heeft aan een vrije trap genoeg om te scoren. Mijn ploeg is daarna blijven vechten voor een resultaat en dat had er ook moeten komen. De ref ziet vier loepzuivere handsballen door de vingers. Onbegrijpelijk. Maar het voetbal bleek gisteren eigenlijk een bijzaak", zei Stijnen.

Voor de match werden de fans van Patro aan de kant gezet door de Luikse politie. Zij controleerden hen en dat gebeurde volgens de fans op intimiderende wijze. Stijnen sprak daarover. 

Aanpak van de fans

"Tijdens de wedstrijd vond ik onze supporters stiller dan anders, nu begrijp ik ook waarom. Het is een schande wat er gebeurd is met hun. We moeten als club er alles aan doen om die mensen te verdedigen. Ik maak deze mensen al zes jaar van zeer kortbij mee en kan alleen maar zeggen dat Patro zeer brave supporters heeft. Ze verdienen niet behandeld te worden als criminelen", aldus Stijnen. 

Dat is een groot probleem tegenwoordig. Supporters verdienen respect en ik zal mijn club vragen om de rechten van onze fans 100% te verdedigen en te laten onderzoeken of die rechten gisteren geschonden zijn. Het is tijd om dit aan te kaarten. Supporters moeten met plezier naar het stadion kunnen komen. Zonder bang te zijn dat elke beweging die ze doen een stadionverbod oplevert. Het slaat tegenwoordig volledig door op dat vlak. Respect en goed gedrag moet van beide kanten komen."

Eens met Stijnen?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

51
51
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

63
63
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

379
379
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

217
217
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

763
763
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

87
87
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

207
207
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

385
385
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

354
354
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

581
581
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1023
1023
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws