Stijnen zeer misnoegd: "Het slaat tegenwoordig volledig door"

157 stemmen
Stijnen zeer misnoegd:

Patro Eisden verloor gisteren met 1-0 van RFC Luik. Trainer Stijn Stijnen was na de match vooral misnoegd over de behandeling die de fans van de Limburgse moesten ondergaan. Hij spuwde zijn gal via de clubkanalen.

Patro verloor in Luik

"Een nederlaag die pijn doet, te meer omdat ze niet nodig was. We zijn niet op onze waarde geklopt. We stonden goed en creëerden kansen zowel in de eerste als in de 2de helft. We moeten altijd op voorsprong komen. Luik heeft aan een vrije trap genoeg om te scoren. Mijn ploeg is daarna blijven vechten voor een resultaat en dat had er ook moeten komen. De ref ziet vier loepzuivere handsballen door de vingers. Onbegrijpelijk. Maar het voetbal bleek gisteren eigenlijk een bijzaak", zei Stijnen.

Voor de match werden de fans van Patro aan de kant gezet door de Luikse politie. Zij controleerden hen en dat gebeurde volgens de fans op intimiderende wijze. Stijnen sprak daarover. 

Aanpak van de fans

"Tijdens de wedstrijd vond ik onze supporters stiller dan anders, nu begrijp ik ook waarom. Het is een schande wat er gebeurd is met hun. We moeten als club er alles aan doen om die mensen te verdedigen. Ik maak deze mensen al zes jaar van zeer kortbij mee en kan alleen maar zeggen dat Patro zeer brave supporters heeft. Ze verdienen niet behandeld te worden als criminelen", aldus Stijnen. 

Dat is een groot probleem tegenwoordig. Supporters verdienen respect en ik zal mijn club vragen om de rechten van onze fans 100% te verdedigen en te laten onderzoeken of die rechten gisteren geschonden zijn. Het is tijd om dit aan te kaarten. Supporters moeten met plezier naar het stadion kunnen komen. Zonder bang te zijn dat elke beweging die ze doen een stadionverbod oplevert. Het slaat tegenwoordig volledig door op dat vlak. Respect en goed gedrag moet van beide kanten komen."

Eens met Stijnen?

Meest recent

'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

1
1
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

14
14
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

68
68
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

26
26
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

129
129
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

66
66
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

145
145
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

25
25
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

224
224
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

160
160
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

776
776
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1014
1014
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

352
352
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

178
178
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

258
258
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

197
197
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

157
157
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

86
86
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

181
181
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

107
107
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

76
76
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

89
89

Meer sportnieuws