Wilmots trekt de markt op in België: "Zoek spelers als hem"

287 stemmen
Wilmots trekt de markt op in België:

Marc Wilmots werd voorgesteld als de nieuwe technisch directeur van Schalke 04. De voormalige bondscoach van België is ons land zeker niet vergeten. Wilmots gaat wellicht zijn kans gaan in de Jupiler Pro League, waar hij uiteraard meer dan genoeg contacten heeft.

Schalke 04 kan versterking gebruiken, dat staat vast. Maar financieel heeft de club het zeker niet breed. Dat beseft Wilmots maar al te goed.

LEES OOK: 'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Schalke 04 speurt rond in België

"Ik heb geen enorme portemonnee, maar we hebben nog steeds het derde grootste budget in de tweede Bundesliga. We gingen van 240 naar 160 miljoen euro. Ik heb zeker ideeën en we kunnen mogelijk wel transfers doen in België", verklapte hij bij La Dernière Heure.

Al zal hij daar zeker niet alleen gaan kijken. " We hebben ook scouts in Zweden, Denemarken, Noorwegen, Nederland, etc. Ik ken de markt zeer goed en kan onderhandelen. Weet je, ik heb nooit een agent gehad die mijn zaken regelde. Ik heb het altijd zelf gedaan, dus i weet hoe ik dit moet aanpakken."

Geen Patris

Het is alvast duidelijk dat Wilmots een rechterflankverdediger zoekt. "Ik wil bij Karel Geraerts een vast systeem invoeren: een 3-5-2 zoals hij altijd bij Union SG speelde. We zijn ook op zoek naar een rechterflankspeler met geweldige loopkwaliteiten, zoals Alessio Castro-Montes dat doet bij Union. Dit zijn precies het soort spelers waar we naar op zoek zijn."

Het is dan ook geen toeval dat Schalke 04 al aan Louis Patris werd gelinkt. Die is echter een vaste waarde bij Anderlecht, aangezien Killian Sardella daar geblesseerd is. Patris zal RSCA niet verlaten tijdens deze window.

Zal Wilmots versterking vinden in België?

Meest recent

België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

24
24
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

40
40
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

147
147
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

57
57
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

21
21
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

49
49
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

119
119
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

249
249
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

27
27
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

178
178
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

33
33
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

350
350
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

478
478
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

383
383
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

695
695
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

255
255
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

364
364
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

177
177
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

596
596
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

657
657
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

455
455
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

694
694
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

136
136
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

270
270

Meer sportnieuws