Wilmots trekt de markt op in België: "Zoek spelers als hem"

door
Wilmots trekt de markt op in België:

Marc Wilmots werd voorgesteld als de nieuwe technisch directeur van Schalke 04. De voormalige bondscoach van België is ons land zeker niet vergeten. Wilmots gaat wellicht zijn kans gaan in de Jupiler Pro League, waar hij uiteraard meer dan genoeg contacten heeft.

Schalke 04 kan versterking gebruiken, dat staat vast. Maar financieel heeft de club het zeker niet breed. Dat beseft Wilmots maar al te goed.

Schalke 04 speurt rond in België

"Ik heb geen enorme portemonnee, maar we hebben nog steeds het derde grootste budget in de tweede Bundesliga. We gingen van 240 naar 160 miljoen euro. Ik heb zeker ideeën en we kunnen mogelijk wel transfers doen in België", verklapte hij bij La Dernière Heure.

Al zal hij daar zeker niet alleen gaan kijken. " We hebben ook scouts in Zweden, Denemarken, Noorwegen, Nederland, etc. Ik ken de markt zeer goed en kan onderhandelen. Weet je, ik heb nooit een agent gehad die mijn zaken regelde. Ik heb het altijd zelf gedaan, dus i weet hoe ik dit moet aanpakken."

Geen Patris

Het is alvast duidelijk dat Wilmots een rechterflankverdediger zoekt. "Ik wil bij Karel Geraerts een vast systeem invoeren: een 3-5-2 zoals hij altijd bij Union SG speelde. We zijn ook op zoek naar een rechterflankspeler met geweldige loopkwaliteiten, zoals Alessio Castro-Montes dat doet bij Union. Dit zijn precies het soort spelers waar we naar op zoek zijn."

Het is dan ook geen toeval dat Schalke 04 al aan Louis Patris werd gelinkt. Die is echter een vaste waarde bij Anderlecht, aangezien Killian Sardella daar geblesseerd is. Patris zal RSCA niet verlaten tijdens deze window.

Zal Wilmots versterking vinden in België?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

37
37
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

48
48
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

47
47
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

62
62
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

59
59
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

240
240
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

57
57
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

237
237
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

98
98
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

43
43
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

348
348
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

142
142
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

387
387
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

480
480
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

317
317
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

124
124
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

135
135
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

196
196
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

344
344
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

325
325
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

288
288
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

909
909
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

480
480

Meer sportnieuws