Wilmots trekt de markt op in België: "Zoek spelers als hem"

287 stemmen
Wilmots trekt de markt op in België:

Marc Wilmots werd voorgesteld als de nieuwe technisch directeur van Schalke 04. De voormalige bondscoach van België is ons land zeker niet vergeten. Wilmots gaat wellicht zijn kans gaan in de Jupiler Pro League, waar hij uiteraard meer dan genoeg contacten heeft.

Schalke 04 kan versterking gebruiken, dat staat vast. Maar financieel heeft de club het zeker niet breed. Dat beseft Wilmots maar al te goed.

LEES OOK: ‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

Schalke 04 speurt rond in België

"Ik heb geen enorme portemonnee, maar we hebben nog steeds het derde grootste budget in de tweede Bundesliga. We gingen van 240 naar 160 miljoen euro. Ik heb zeker ideeën en we kunnen mogelijk wel transfers doen in België", verklapte hij bij La Dernière Heure.

Al zal hij daar zeker niet alleen gaan kijken. " We hebben ook scouts in Zweden, Denemarken, Noorwegen, Nederland, etc. Ik ken de markt zeer goed en kan onderhandelen. Weet je, ik heb nooit een agent gehad die mijn zaken regelde. Ik heb het altijd zelf gedaan, dus i weet hoe ik dit moet aanpakken."

Geen Patris

Het is alvast duidelijk dat Wilmots een rechterflankverdediger zoekt. "Ik wil bij Karel Geraerts een vast systeem invoeren: een 3-5-2 zoals hij altijd bij Union SG speelde. We zijn ook op zoek naar een rechterflankspeler met geweldige loopkwaliteiten, zoals Alessio Castro-Montes dat doet bij Union. Dit zijn precies het soort spelers waar we naar op zoek zijn."

Het is dan ook geen toeval dat Schalke 04 al aan Louis Patris werd gelinkt. Die is echter een vaste waarde bij Anderlecht, aangezien Killian Sardella daar geblesseerd is. Patris zal RSCA niet verlaten tijdens deze window.

Zal Wilmots versterking vinden in België?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

53
53
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

57
57
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

29
29
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

403
403
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

313
313
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

924
924
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

507
507
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

933
933
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

159
159
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

443
443
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

566
566
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

353
353
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

588
588
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws