Wilmots trekt de markt op in België: "Zoek spelers als hem"

287 stemmen
Wilmots trekt de markt op in België:

Marc Wilmots werd voorgesteld als de nieuwe technisch directeur van Schalke 04. De voormalige bondscoach van België is ons land zeker niet vergeten. Wilmots gaat wellicht zijn kans gaan in de Jupiler Pro League, waar hij uiteraard meer dan genoeg contacten heeft.

Schalke 04 kan versterking gebruiken, dat staat vast. Maar financieel heeft de club het zeker niet breed. Dat beseft Wilmots maar al te goed.

Schalke 04 speurt rond in België

"Ik heb geen enorme portemonnee, maar we hebben nog steeds het derde grootste budget in de tweede Bundesliga. We gingen van 240 naar 160 miljoen euro. Ik heb zeker ideeën en we kunnen mogelijk wel transfers doen in België", verklapte hij bij La Dernière Heure.

Al zal hij daar zeker niet alleen gaan kijken. " We hebben ook scouts in Zweden, Denemarken, Noorwegen, Nederland, etc. Ik ken de markt zeer goed en kan onderhandelen. Weet je, ik heb nooit een agent gehad die mijn zaken regelde. Ik heb het altijd zelf gedaan, dus i weet hoe ik dit moet aanpakken."

Geen Patris

Het is alvast duidelijk dat Wilmots een rechterflankverdediger zoekt. "Ik wil bij Karel Geraerts een vast systeem invoeren: een 3-5-2 zoals hij altijd bij Union SG speelde. We zijn ook op zoek naar een rechterflankspeler met geweldige loopkwaliteiten, zoals Alessio Castro-Montes dat doet bij Union. Dit zijn precies het soort spelers waar we naar op zoek zijn."

Het is dan ook geen toeval dat Schalke 04 al aan Louis Patris werd gelinkt. Die is echter een vaste waarde bij Anderlecht, aangezien Killian Sardella daar geblesseerd is. Patris zal RSCA niet verlaten tijdens deze window.

Zal Wilmots versterking vinden in België?

Meest recent

'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

52
52
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

32
32
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

212
212
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

75
75
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

525
525
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

132
132
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

423
423
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

143
143
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

276
276
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

841
841
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

366
366
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

280
280
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

409
409
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

353
353
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

261
261
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

190
190
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

432
432
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

333
333
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

123
123
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

198
198
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

228
228
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

170
170
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

104
104
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

483
483

Meer sportnieuws