Wilmots trekt de markt op in België: "Zoek spelers als hem"

door
Wilmots trekt de markt op in België:

Marc Wilmots werd voorgesteld als de nieuwe technisch directeur van Schalke 04. De voormalige bondscoach van België is ons land zeker niet vergeten. Wilmots gaat wellicht zijn kans gaan in de Jupiler Pro League, waar hij uiteraard meer dan genoeg contacten heeft.

Schalke 04 kan versterking gebruiken, dat staat vast. Maar financieel heeft de club het zeker niet breed. Dat beseft Wilmots maar al te goed.

LEES OOK: 'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Schalke 04 speurt rond in België

"Ik heb geen enorme portemonnee, maar we hebben nog steeds het derde grootste budget in de tweede Bundesliga. We gingen van 240 naar 160 miljoen euro. Ik heb zeker ideeën en we kunnen mogelijk wel transfers doen in België", verklapte hij bij La Dernière Heure.

Al zal hij daar zeker niet alleen gaan kijken. " We hebben ook scouts in Zweden, Denemarken, Noorwegen, Nederland, etc. Ik ken de markt zeer goed en kan onderhandelen. Weet je, ik heb nooit een agent gehad die mijn zaken regelde. Ik heb het altijd zelf gedaan, dus i weet hoe ik dit moet aanpakken."

Geen Patris

Het is alvast duidelijk dat Wilmots een rechterflankverdediger zoekt. "Ik wil bij Karel Geraerts een vast systeem invoeren: een 3-5-2 zoals hij altijd bij Union SG speelde. We zijn ook op zoek naar een rechterflankspeler met geweldige loopkwaliteiten, zoals Alessio Castro-Montes dat doet bij Union. Dit zijn precies het soort spelers waar we naar op zoek zijn."

Het is dan ook geen toeval dat Schalke 04 al aan Louis Patris werd gelinkt. Die is echter een vaste waarde bij Anderlecht, aangezien Killian Sardella daar geblesseerd is. Patris zal RSCA niet verlaten tijdens deze window.

Zal Wilmots versterking vinden in België?

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

3
3
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

51
51
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

48
48
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

292
292
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

59
59
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

113
113
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

158
158
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

64
64
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

125
125
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

79
79
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

138
138
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

58
58
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

37
37
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

228
228
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

91
91
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

338
338
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

353
353
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

98
98
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

195
195
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

385
385
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

184
184
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

380
380
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

158
158
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

389
389
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

375
375

Meer sportnieuws