Fredberg speelt open kaart over transferdossiers Anderlecht

door
Fredberg speelt open kaart over transferdossiers Anderlecht

Na een geslaagde eerste helft van het seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer mee te doen om de prijzen. Om die ambities waar te maken zou de wintermercato wel eens cruciaal kunnen blijken. Vanop het oefenkamp in Tunesië liet Jesper Fredberg zijn licht schijnen op een aantal dossiers.

Op inkomend vlak staat een centrale verdediger met stip bovenaan de verlanglijst in het Lotto Park. "Dat is onze prioriteit, ja", bevestigt de CEO Sports bij Het Nieuwsblad. In één klap geeft Fredberg toe dat Haruya Fujii, die uiteindelijk voor KV Kortrijk koos, een van de potentiële targets was.

LEES OOK: Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Beperkt budget

"Maar op het einde deden we een stap terug. We zijn bezig met andere profielen", aldus de Deen, die tevens meegeeft dat het budget in januari niet bijster hoog is. Pakweg een vijftal miljoen neertellen voor een back-up in het hart van de defensie is volgens hem dus zeker niet aan de orde.

Op uitgaand gebied is het behoudens een waanzinnig bod dan weer niet de bedoeling om titularissen te laten vertrekken. "Dat is momenteel niet onze ambitie. Zowel sportief als financieel gaat het goed. We willen iets bereiken en daarop verder bouwen. Dan is continuïteit cruciaal", luidt het.

Delaney & Debast

Onder andere Zeno Debast mag enkel mits een monsterbod vertrekken. "Wellicht staan we in de zomer meer open voor een verkoop als dan de juiste prijs wordt geboden, wat vorige zomer niet het geval was", vertelt Fredberg, die huurling Thomas Delaney dan weer aan boord wil houden.

Tot slot kwamen ook de situaties van Benito Raman, Justin Lonwijk en Alexis Flips, die niet voorkomen in Brian Riemer zijn plannen, ter sprake. "Lonwijk en Flips hebben nood aan meer speelminuten, maar ze zijn ook allebei graag bij Anderlecht", houdt Fredberg voorlopig alle pistes open.

Geloof in Angulo

In afwachting van een oplossing blijft Raman een halfjaar voor zijn contract afloopt dan weer buitenspel staan. "We opteren nu liever voor een jonge speler met veel potentieel als Nilson Angulo", aldus Fredberg, die aangeeft dat een snelle winger dankzij diens evolutie geen prioriteit vormt.

Gelooft u in Angulo?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

16
16
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

82
82
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

88
88
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

106
106
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

242
242
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

55
55
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

527
527
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

275
275
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

118
118
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

284
284
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

202
202
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

357
357
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

343
343
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

469
469
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

207
207
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

100
100
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

409
409
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

375
375
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

148
148
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

285
285
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

221
221
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

292
292
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

166
166

Meer sportnieuws