Fredberg speelt open kaart over transferdossiers Anderlecht

415 stemmen
Fredberg speelt open kaart over transferdossiers Anderlecht

Na een geslaagde eerste helft van het seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer mee te doen om de prijzen. Om die ambities waar te maken zou de wintermercato wel eens cruciaal kunnen blijken. Vanop het oefenkamp in Tunesië liet Jesper Fredberg zijn licht schijnen op een aantal dossiers.

Op inkomend vlak staat een centrale verdediger met stip bovenaan de verlanglijst in het Lotto Park. "Dat is onze prioriteit, ja", bevestigt de CEO Sports bij Het Nieuwsblad. In één klap geeft Fredberg toe dat Haruya Fujii, die uiteindelijk voor KV Kortrijk koos, een van de potentiële targets was.

LEES OOK: Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Beperkt budget

"Maar op het einde deden we een stap terug. We zijn bezig met andere profielen", aldus de Deen, die tevens meegeeft dat het budget in januari niet bijster hoog is. Pakweg een vijftal miljoen neertellen voor een back-up in het hart van de defensie is volgens hem dus zeker niet aan de orde.

Op uitgaand gebied is het behoudens een waanzinnig bod dan weer niet de bedoeling om titularissen te laten vertrekken. "Dat is momenteel niet onze ambitie. Zowel sportief als financieel gaat het goed. We willen iets bereiken en daarop verder bouwen. Dan is continuïteit cruciaal", luidt het.

Delaney & Debast

Onder andere Zeno Debast mag enkel mits een monsterbod vertrekken. "Wellicht staan we in de zomer meer open voor een verkoop als dan de juiste prijs wordt geboden, wat vorige zomer niet het geval was", vertelt Fredberg, die huurling Thomas Delaney dan weer aan boord wil houden.

Tot slot kwamen ook de situaties van Benito Raman, Justin Lonwijk en Alexis Flips, die niet voorkomen in Brian Riemer zijn plannen, ter sprake. "Lonwijk en Flips hebben nood aan meer speelminuten, maar ze zijn ook allebei graag bij Anderlecht", houdt Fredberg voorlopig alle pistes open.

Geloof in Angulo

In afwachting van een oplossing blijft Raman een halfjaar voor zijn contract afloopt dan weer buitenspel staan. "We opteren nu liever voor een jonge speler met veel potentieel als Nilson Angulo", aldus Fredberg, die aangeeft dat een snelle winger dankzij diens evolutie geen prioriteit vormt.

Gelooft u in Angulo?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

42
42
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

26
26
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

40
40
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

48
48
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

43
43
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

78
78
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

60
60
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

222
222
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

62
62
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

43
43
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

105
105
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

737
737
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

451
451
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

406
406
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

319
319
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

220
220
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

808
808
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

560
560
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

296
296
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

274
274

Meer sportnieuws