Fredberg speelt open kaart over transferdossiers Anderlecht

door
Fredberg speelt open kaart over transferdossiers Anderlecht

Na een geslaagde eerste helft van het seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer mee te doen om de prijzen. Om die ambities waar te maken zou de wintermercato wel eens cruciaal kunnen blijken. Vanop het oefenkamp in Tunesië liet Jesper Fredberg zijn licht schijnen op een aantal dossiers.

Op inkomend vlak staat een centrale verdediger met stip bovenaan de verlanglijst in het Lotto Park. "Dat is onze prioriteit, ja", bevestigt de CEO Sports bij Het Nieuwsblad. In één klap geeft Fredberg toe dat Haruya Fujii, die uiteindelijk voor KV Kortrijk koos, een van de potentiële targets was.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Beperkt budget

"Maar op het einde deden we een stap terug. We zijn bezig met andere profielen", aldus de Deen, die tevens meegeeft dat het budget in januari niet bijster hoog is. Pakweg een vijftal miljoen neertellen voor een back-up in het hart van de defensie is volgens hem dus zeker niet aan de orde.

Op uitgaand gebied is het behoudens een waanzinnig bod dan weer niet de bedoeling om titularissen te laten vertrekken. "Dat is momenteel niet onze ambitie. Zowel sportief als financieel gaat het goed. We willen iets bereiken en daarop verder bouwen. Dan is continuïteit cruciaal", luidt het.

Delaney & Debast

Onder andere Zeno Debast mag enkel mits een monsterbod vertrekken. "Wellicht staan we in de zomer meer open voor een verkoop als dan de juiste prijs wordt geboden, wat vorige zomer niet het geval was", vertelt Fredberg, die huurling Thomas Delaney dan weer aan boord wil houden.

Tot slot kwamen ook de situaties van Benito Raman, Justin Lonwijk en Alexis Flips, die niet voorkomen in Brian Riemer zijn plannen, ter sprake. "Lonwijk en Flips hebben nood aan meer speelminuten, maar ze zijn ook allebei graag bij Anderlecht", houdt Fredberg voorlopig alle pistes open.

Geloof in Angulo

In afwachting van een oplossing blijft Raman een halfjaar voor zijn contract afloopt dan weer buitenspel staan. "We opteren nu liever voor een jonge speler met veel potentieel als Nilson Angulo", aldus Fredberg, die aangeeft dat een snelle winger dankzij diens evolutie geen prioriteit vormt.

Gelooft u in Angulo?

Meest recent

“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

58
58
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

49
49
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

179
179
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

35
35
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

90
90
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

126
126
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

34
34
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

156
156
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

210
210
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

101
101
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

137
137
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

56
56
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

507
507
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

42
42
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

110
110
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

289
289
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

66
66
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

421
421
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

437
437
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

109
109
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

454
454
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

113
113
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

215
215
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

106
106

Meer sportnieuws