'Zirkzee maakt absolute knaltransfer'

door
'Zirkzee maakt absolute knaltransfer'

De transfermarkt draait op volle toeren. Clubs uit binnen- en buitenland zijn op zoek naar versterkingen. Ex-Anderlechtspits Joshua Zirkzee (22) kan op heel wat interesse rekenen.

Zirkzee speelde van augustus 2021 tot juni 2022 voor Paars-Wit, dat hem huurde van Bayern München. De Nederlander deed het meer dan aardig voor RSCA en scoorde 18 keer in 47 optredens. Hij liet daarnaast ook 13 assists optekenen. 

LEES OOK: Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Transfer naar Bologna voor Zirkzee

Anderlecht wilde Zirkzee daarna graag definitief overnemen van Bayern, maar het was uiteindelijk Bologna dat in 2022 8,5 miljoen euro op tafel legde voor de spits. In Italië had Zirkzee het aanvankelijk moeilijk, maar dit seizoen komt hij helemaal boven water. Hij scoorde al 7 keer in 19 duels in de Serie A en wekt daarmee heel wat interesse op.

Volgens Ekrem Konur - weliswaar niet de meest betrouwbare bron - houden verschillende Europese topclubs het dossier van Zirkzee van dichtbij in de gaten. Konur noemt Arsenal, Internazionale, AC Milan en Juventus. Ook Bayern München zou geïnteresseerd zijn. Der Rekordmeister zou naar verluidt over een terugkoopoptie beschikken.

Contract tot midden 2026

Zirkzee staat nog tot medio 2026 onder contract bij Bologna en zal volgens Transfermarkt naar verwachting 30 miljoen euro moeten kosten. De Italiaanse club kan dus een flinke winstmarge verwachten, wat Anderlecht ongetwijfeld met lede ogen zal aanzien.

Het is afwachten wie de strijd opent om de jonge spits, die mogelijk droomt van een tweede kans bij Bayern, de club die hem in de jeugd wegplukte bij Feyenoord. Wordt vervolgd.

Wat zou de beste club zijn voor Zirkzee?

Meest recent

Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

48
48
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

54
54
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

87
87
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

236
236
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

286
286
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

135
135
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

117
117
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

283
283
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

16
16
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

89
89
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

92
92
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

218
218
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

114
114
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

67
67
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

87
87
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

186
186
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

41
41
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

177
177
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

35
35
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

167
167
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

264
264
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

78
78
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

357
357
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

245
245
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

199
199

Meer sportnieuws