'Zirkzee maakt absolute knaltransfer'

door
'Zirkzee maakt absolute knaltransfer'

De transfermarkt draait op volle toeren. Clubs uit binnen- en buitenland zijn op zoek naar versterkingen. Ex-Anderlechtspits Joshua Zirkzee (22) kan op heel wat interesse rekenen.

Zirkzee speelde van augustus 2021 tot juni 2022 voor Paars-Wit, dat hem huurde van Bayern München. De Nederlander deed het meer dan aardig voor RSCA en scoorde 18 keer in 47 optredens. Hij liet daarnaast ook 13 assists optekenen. 

LEES OOK: Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

Transfer naar Bologna voor Zirkzee

Anderlecht wilde Zirkzee daarna graag definitief overnemen van Bayern, maar het was uiteindelijk Bologna dat in 2022 8,5 miljoen euro op tafel legde voor de spits. In Italië had Zirkzee het aanvankelijk moeilijk, maar dit seizoen komt hij helemaal boven water. Hij scoorde al 7 keer in 19 duels in de Serie A en wekt daarmee heel wat interesse op.

Volgens Ekrem Konur - weliswaar niet de meest betrouwbare bron - houden verschillende Europese topclubs het dossier van Zirkzee van dichtbij in de gaten. Konur noemt Arsenal, Internazionale, AC Milan en Juventus. Ook Bayern München zou geïnteresseerd zijn. Der Rekordmeister zou naar verluidt over een terugkoopoptie beschikken.

Contract tot midden 2026

Zirkzee staat nog tot medio 2026 onder contract bij Bologna en zal volgens Transfermarkt naar verwachting 30 miljoen euro moeten kosten. De Italiaanse club kan dus een flinke winstmarge verwachten, wat Anderlecht ongetwijfeld met lede ogen zal aanzien.

Het is afwachten wie de strijd opent om de jonge spits, die mogelijk droomt van een tweede kans bij Bayern, de club die hem in de jeugd wegplukte bij Feyenoord. Wordt vervolgd.

Wat zou de beste club zijn voor Zirkzee?

Meest recent

'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

0
0
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

120
120
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

41
41
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

77
77
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

37
37
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

137
137
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

156
156
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

87
87
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

169
169
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

172
172
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

243
243
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

106
106
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

105
105
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

59
59
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

336
336
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

234
234
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

291
291
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

429
429
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

168
168
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

344
344
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1404
1404
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

120
120
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

59
59
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

121
121

Meer sportnieuws