Gheysens kondigt transfervuurwerk én kapitaalsverhoging aan

door
Gheysens kondigt transfervuurwerk én kapitaalsverhoging aan

De voorbije dagen was het niet bepaald rustig op de Bosuil. Eerst was er het nieuws dat Marc Overmars de volgende tien maanden wereldwijd geschorst wordt door de FIFA en daarna kwamen ook de financiële problemen van de club nog eens naar buiten. Een interne mail belandde in de pers.

Daarin kregen werknemers van de club te horen dat de betaling van hun eindejaarspremie voor onbepaalde tijd uitgesteld zou worden. Daarnaast kregen ook freelance medewerkers en leveranciers te horen dat zij voorlopig niet betaald worden. Antwerp kampt naar eigen zeggen met een "tijdelijk cashflowprobleem".

Gheysens bevestigt kapitaalsverhoging

De club maakt zich echter sterk dat er snel oplossingen zullen komen. Daarvoor wordt er uiteraard gekeken naar Paul Gheysens en de voorzitter doet ook zijn duit in het zakje. "Ik heb eind vorig jaar het kapitaal verhoogd", geeft hij immers aan in De Tijd. "Ik ben zover gegaan als ik mocht. De rest wordt aangevuld met inkomsten uit transfers."

Het is dus enkel nog wachten tot de kapitaalsverhoging helemaal geofficialiseerd wordt en dan kan Antwerp over vers geld beschikken. Volgens Gazet van Antwerpen pompt Gheysens wellicht iets minder dan de eerder aangekondigde 47,5 miljoen euro in de club, omdat Antwerp sindsdien wat extra centen ophaalde in de Champions League en met de verkoop van Gaston Avila aan Ajax.

Lucratieve transfers op komst bij Antwerp

Maar er zijn dus nog meer transfers op komst. Op dat vlak voorspelt Gheysens alvast vuurwerk. "Eind januari komt er geld binnen en is er geen vuiltje meer aan de lucht. We onderhandelen over verschillende transfers die serieus geld moeten opbrengen", kondigt hij immers aan.

Die uitspraak lijkt erop te wijzen dat Arthur Vermeeren wel degelijk nog deze maand verkocht zou worden. De 18-jarige Rode Duivel moet het transferrecord van de Great Old gaan verpulveren - Antwerp mikt op een bedrag rond de 30 miljoen euro. Maar mogelijk blijft het dus niet bij Vermeeren alleen. GvA schuift alvast Mandela Keita en George Ilenikhena naar voor als andere kandidaten voor een lucratieve verkoop.

POLL: Zal Vermeeren nog deze maand een transfer afronden?

Meest recent

"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

48
48
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

46
46
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

44
44
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

130
130
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

270
270
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

96
96
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

437
437
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

127
127
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

921
921
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

426
426
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

308
308
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

191
191
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

684
684
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

133
133
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

191
191
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

276
276
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

114
114
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

293
293
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

289
289
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

221
221

Meer sportnieuws