Patro Eisden neemt afscheid van spits: "Doet ons pijn"

155 stemmen
Patro Eisden neemt afscheid van spits:

Patro Eisden hoopt dat 2024 even mooi zal worden als 2023. De Limburgse tweedeklasser maakte via de officiële kanalen bekend dat ze een uitgaande transfer hebben afgerond. Roman Ferber heeft de club verlaten.

"Na anderhalf jaar trekt Roman Ferber de deur van het Patrostadion achter zich dicht. De 30-jarige aanvaller verruilt Patro Eisden voor Olympic Charleroi in Eerste Nationale", deelt Patro mee. De aanvaller was vorig jaar nog zeer belangrijk tijdens het kampioenenjaar met 15 goals in 33 matchen. Dit seizoen kwam hij nog amper aan de bak in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Patro wacht af: JPL-club deed (nog) geen bod'

Stijnen bedankt Ferber

Stijn Stijnen sprak via de clubkanalen. "Roman heeft een keuze gemaakt en die respecteren we. Het doet ons allemaal veel pijn om hem te zien vertrekken. Hij kreeg echter de kans om dichtbij huis een langdurig contract te tekenen. Roman heeft zich in de positie gevoetbald bij ons dat hij zelf mocht kiezen of hij bleef of vertrok. Roman is een geweldig persoon en lag bijzonder goed in de groep. Bovenop was hij met zijn 15 doelpunten vorig seizoen een belangrijke schakel in onze kampioenenploeg. In de rijke geschiedenis van Patro Eisden zijn er slechts negen elftallen erin geslaagd kampioen te spelen. Roman was daar één van", aldus de coach van Patro.

Fantastisch anderhalf jaar 

"Ik heb hem meegegeven dat hij hier altijd welkom is en dat er zeker deuren voor hem open zijn op Patro na zijn carrière. Personen zoals Roman moeten we na hun carrière betrekken bij de werking van de club. Ik wens hem veel succes bij Olympic en bedank hem nogmaals van harte voor wat hij gepresteerd heeft. Roman zal in onze eerstvolgende thuismatch op gepaste wijze gehuldigd worden", zei Stijnen. 

De spits gaf ook meer uitleg. "Helaas is het avontuur voor mij om verschillende redenen voorbij. Ik ga liever terug naar huis om de speeltijd die ik niet meer had terug te krijgen en vooral om een stabielere gezinssituatie te vinden. Ik heb een fantastisch anderhalf jaar achter de rug met geweldige mensen. "

Had Patro hem nog goed kunnen gebruiken?

Meest recent

‘Westerlo heeft zéér straffe transfer helemaal beet’

Westerlo maakte de afgelopen jaren een ferme opmars mee. Zo brak de club records met uitgaande ...

1
1
'Deadline bondscoach bekend: Mignolet belangrijke schakel'

De Rode Duivels zoeken een nieuwe bondscoach. Rudi Garcia kreeg geen nieuw contract na het WK 2026. ...

80
80
‘Knaltransfer Van der Brempt nakend: strijd barst los’

Ignace Van der Brempt maakte furore bij Club Brugge vooraleer hij voor 5 miljoen euro naar RB ...

41
41
Alderweireld onthult belangrijkste plannen voor Antwerp

Royal Antwerp FC heeft afscheid genomen van Paul Gheysens. Wouter Vandenhaute en verschillende ...

153
153
‘Club Brugge sluit deal met Barça: ferme transfersom’

Club Brugge dreigt ook deze zomermercato verschillende sterkhouders te verliezen. Christos Tzolis, ...

209
209
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht zwiert met miljoenen, nieuwe bondscoach’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

305
305
‘Jackpot rinkelt: Zulte Waregem rondt toptransfer af’

Zulte Waregem staat op het punt een zomerse toptransfer af te ronden. Essevee wist vorig seizoen in ...

153
153
Stijn Stijnen jubelt: Patro Eisden pakt uit met stunttransfer

Patro Eisden hoopt snel in de Jupiler Pro League terecht te komen, maar daarvoor zal het eerst ...

111
111
‘Nieuwe bondscoach: oude bekende is officieel kandidaat’

De Rode Duivels zijn op zoek naar een nieuwe bondscoach. De KBVB hakte na het WK de knoop door om ...

622
622
‘Anderlecht schrikt: straf miljoenenbod de vuilbak in’

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Paars-Wit is vooral op ...

291
291
Gouden raad nieuwe bondscoach België: “Hele goeie match”

De Rode Duivels hebben besloten om na het WK niet meer door te gaan met bondscoach Rudi Garcia. De ...

221
221
‘FIFA start onderzoek naar WK-finale: monsterschorsing’

De WK-finale zindert nog na. Spanje won na verlengingen van Argentinië, maar vooral de ...

301
301
Filip Joos verovert Nederland: Opmerkelijk verhaal barst los

Niet alleen de spelers maakten indruk op het voorbije WK. Ook één stem kreeg opvallend ...

326
326
Cercle Brugge neemt na zes jaar afscheid van meubelstuk

Uitgaand transfernieuws bij Cercle Brugge. Daar hebben ze na 6,5 jaar afscheid genomen van een van ...

70
70
'Opvolger Garcia: nieuwe bondscoach al bijna bekend'

Rudi Garcia werd door de KBVB bedankt voor bewezen diensten. De Franse trainer deed het simpelweg ...

533
533
STVV haalt nog twee extra versterkingen in huis

STVV zat zeker niet stil op de transfermarkt. De Kanaries hebben al een aantal spelers aangetrokken, ...

96
96
‘Napoli dumpt Lukaku om heel pijnlijke reden’

Romelu Lukaku zette zich met drie WK-goals opnieuw in de kijker. Toch wil Napoli nog altijd van hem ...

682
682
'Anderlecht zet alles op alles voor toptransfer'

RSC Anderlecht speelt donderdag tegen Hammarby en dat met een ploeg die ten opzichte van een jaar ...

719
719
Standard en Beveren ronden transfer officieel af

Bij SK Beveren komt er schot in de zaak. Nadat de club zekerheid kreeg over de nabije toekomst van ...

173
173
OHL stunt met komst ex-speler van Bayern München

Bij OH Leuven zijn ze de laatste dagen bijzonder actief op de transfermarkt. Ze hebben nog een ...

131
131
Lionel Messi deelt hartverscheurende boodschap na finale

De ontgoocheling is nog lang niet verteerd. Eén dag na de verloren WK-finale heeft de grote ...

386
386
Jan Mulder haalt hakbijl boven na WK-finale: "Eén en al..."

De WK finale tussen Spanje en Argentinië leverde de wereldkampioen op, maar niet iedereen ...

674
674
Vandenbempt onthult schokkende reden achter ontslag Garcia

Het vertrek van Rudi Garcia als bondscoach kwam voor veel supporters als een verrassing, maar achter ...

1081
1081
Imke Courtois krijgt storm van kritiek op WK-elftal

Het WK mag dan voorbij zijn, de discussies zijn dat allerminst. Analiste Imke Courtois stelde haar ...

492
492
Charles De Ketelaere versiert de 'transfer' van zijn leven

Charles De Ketelaere kende een WK van uitersten. De speler van Atalanta kreeg aanvankelijk veel ...

549
549

Meer sportnieuws