Patro Eisden neemt afscheid van spits: "Doet ons pijn"

door
Patro Eisden neemt afscheid van spits:

Patro Eisden hoopt dat 2024 even mooi zal worden als 2023. De Limburgse tweedeklasser maakte via de officiële kanalen bekend dat ze een uitgaande transfer hebben afgerond. Roman Ferber heeft de club verlaten.

"Na anderhalf jaar trekt Roman Ferber de deur van het Patrostadion achter zich dicht. De 30-jarige aanvaller verruilt Patro Eisden voor Olympic Charleroi in Eerste Nationale", deelt Patro mee. De aanvaller was vorig jaar nog zeer belangrijk tijdens het kampioenenjaar met 15 goals in 33 matchen. Dit seizoen kwam hij nog amper aan de bak in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Stijnen bedankt Ferber

Stijn Stijnen sprak via de clubkanalen. "Roman heeft een keuze gemaakt en die respecteren we. Het doet ons allemaal veel pijn om hem te zien vertrekken. Hij kreeg echter de kans om dichtbij huis een langdurig contract te tekenen. Roman heeft zich in de positie gevoetbald bij ons dat hij zelf mocht kiezen of hij bleef of vertrok. Roman is een geweldig persoon en lag bijzonder goed in de groep. Bovenop was hij met zijn 15 doelpunten vorig seizoen een belangrijke schakel in onze kampioenenploeg. In de rijke geschiedenis van Patro Eisden zijn er slechts negen elftallen erin geslaagd kampioen te spelen. Roman was daar één van", aldus de coach van Patro.

Fantastisch anderhalf jaar 

"Ik heb hem meegegeven dat hij hier altijd welkom is en dat er zeker deuren voor hem open zijn op Patro na zijn carrière. Personen zoals Roman moeten we na hun carrière betrekken bij de werking van de club. Ik wens hem veel succes bij Olympic en bedank hem nogmaals van harte voor wat hij gepresteerd heeft. Roman zal in onze eerstvolgende thuismatch op gepaste wijze gehuldigd worden", zei Stijnen. 

De spits gaf ook meer uitleg. "Helaas is het avontuur voor mij om verschillende redenen voorbij. Ik ga liever terug naar huis om de speeltijd die ik niet meer had terug te krijgen en vooral om een stabielere gezinssituatie te vinden. Ik heb een fantastisch anderhalf jaar achter de rug met geweldige mensen. "

Had Patro hem nog goed kunnen gebruiken?

Meest recent

Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

45
45
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

77
77
'Messi laat 1,4 miljard euro links liggen'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

57
57
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

166
166
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

120
120
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

182
182
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

434
434
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

317
317
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

84
84
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

54
54
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

139
139
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

277
277
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

220
220
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

260
260
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

169
169
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

374
374
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

88
88
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

68
68
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

128
128
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

325
325
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

220
220
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

87
87
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

208
208
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

143
143

Meer sportnieuws