Patro Eisden neemt afscheid van spits: "Doet ons pijn"

door
Patro Eisden neemt afscheid van spits:

Patro Eisden hoopt dat 2024 even mooi zal worden als 2023. De Limburgse tweedeklasser maakte via de officiële kanalen bekend dat ze een uitgaande transfer hebben afgerond. Roman Ferber heeft de club verlaten.

"Na anderhalf jaar trekt Roman Ferber de deur van het Patrostadion achter zich dicht. De 30-jarige aanvaller verruilt Patro Eisden voor Olympic Charleroi in Eerste Nationale", deelt Patro mee. De aanvaller was vorig jaar nog zeer belangrijk tijdens het kampioenenjaar met 15 goals in 33 matchen. Dit seizoen kwam hij nog amper aan de bak in de Jupiler Pro League.

Stijnen bedankt Ferber

Stijn Stijnen sprak via de clubkanalen. "Roman heeft een keuze gemaakt en die respecteren we. Het doet ons allemaal veel pijn om hem te zien vertrekken. Hij kreeg echter de kans om dichtbij huis een langdurig contract te tekenen. Roman heeft zich in de positie gevoetbald bij ons dat hij zelf mocht kiezen of hij bleef of vertrok. Roman is een geweldig persoon en lag bijzonder goed in de groep. Bovenop was hij met zijn 15 doelpunten vorig seizoen een belangrijke schakel in onze kampioenenploeg. In de rijke geschiedenis van Patro Eisden zijn er slechts negen elftallen erin geslaagd kampioen te spelen. Roman was daar één van", aldus de coach van Patro.

Fantastisch anderhalf jaar 

"Ik heb hem meegegeven dat hij hier altijd welkom is en dat er zeker deuren voor hem open zijn op Patro na zijn carrière. Personen zoals Roman moeten we na hun carrière betrekken bij de werking van de club. Ik wens hem veel succes bij Olympic en bedank hem nogmaals van harte voor wat hij gepresteerd heeft. Roman zal in onze eerstvolgende thuismatch op gepaste wijze gehuldigd worden", zei Stijnen. 

De spits gaf ook meer uitleg. "Helaas is het avontuur voor mij om verschillende redenen voorbij. Ik ga liever terug naar huis om de speeltijd die ik niet meer had terug te krijgen en vooral om een stabielere gezinssituatie te vinden. Ik heb een fantastisch anderhalf jaar achter de rug met geweldige mensen. "

Had Patro hem nog goed kunnen gebruiken?

Meest recent

Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

33
33
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

107
107
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

259
259
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

197
197
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

377
377
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

73
73
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

481
481
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

299
299
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

643
643
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

533
533
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

169
169
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

106
106
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

462
462
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

70
70
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

386
386
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

247
247
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

216
216
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

262
262
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

442
442
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

246
246
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

70
70
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

113
113
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

636
636
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

88
88

Meer sportnieuws