Patro Eisden neemt afscheid van spits: "Doet ons pijn"

155
Patro Eisden neemt afscheid van spits:

Patro Eisden hoopt dat 2024 even mooi zal worden als 2023. De Limburgse tweedeklasser maakte via de officiële kanalen bekend dat ze een uitgaande transfer hebben afgerond. Roman Ferber heeft de club verlaten.

"Na anderhalf jaar trekt Roman Ferber de deur van het Patrostadion achter zich dicht. De 30-jarige aanvaller verruilt Patro Eisden voor Olympic Charleroi in Eerste Nationale", deelt Patro mee. De aanvaller was vorig jaar nog zeer belangrijk tijdens het kampioenenjaar met 15 goals in 33 matchen. Dit seizoen kwam hij nog amper aan de bak in de Jupiler Pro League.

Stijnen bedankt Ferber

Stijn Stijnen sprak via de clubkanalen. "Roman heeft een keuze gemaakt en die respecteren we. Het doet ons allemaal veel pijn om hem te zien vertrekken. Hij kreeg echter de kans om dichtbij huis een langdurig contract te tekenen. Roman heeft zich in de positie gevoetbald bij ons dat hij zelf mocht kiezen of hij bleef of vertrok. Roman is een geweldig persoon en lag bijzonder goed in de groep. Bovenop was hij met zijn 15 doelpunten vorig seizoen een belangrijke schakel in onze kampioenenploeg. In de rijke geschiedenis van Patro Eisden zijn er slechts negen elftallen erin geslaagd kampioen te spelen. Roman was daar één van", aldus de coach van Patro.

Fantastisch anderhalf jaar 

"Ik heb hem meegegeven dat hij hier altijd welkom is en dat er zeker deuren voor hem open zijn op Patro na zijn carrière. Personen zoals Roman moeten we na hun carrière betrekken bij de werking van de club. Ik wens hem veel succes bij Olympic en bedank hem nogmaals van harte voor wat hij gepresteerd heeft. Roman zal in onze eerstvolgende thuismatch op gepaste wijze gehuldigd worden", zei Stijnen. 

De spits gaf ook meer uitleg. "Helaas is het avontuur voor mij om verschillende redenen voorbij. Ik ga liever terug naar huis om de speeltijd die ik niet meer had terug te krijgen en vooral om een stabielere gezinssituatie te vinden. Ik heb een fantastisch anderhalf jaar achter de rug met geweldige mensen. "

Had Patro hem nog goed kunnen gebruiken?

Meest recent

Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

1
1
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

5
5
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

16
16
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

40
40
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

25
25
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

47
47
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

78
78
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

317
317
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

225
225
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

317
317
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

365
365
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

432
432
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

379
379
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

117
117
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

53
53
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

135
135
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

165
165
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

44
44
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

98
98
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

124
124
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

57
57
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

140
140
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

79
79

Meer sportnieuws