Karetsas: "Daarom ben ik van Anderlecht naar Genk teruggekeerd"

door
Karetsas:

Bij KRC Genk zullen ze wellicht niet kunnen wachten tot het einde van de wintermercato, zodat alle geruchten over het vertrek van sterkhouders minstens voor enkele maanden weer aan de kant kunnen. In de zomer zullen de Limburgers wel afscheid moeten nemen van enkele belangrijke spelers.

Maarten Vandevoordt trekt al zeker naar RB Leipzig en ook Bilal El Khannouss lijkt in de zomer zeker een stap hogerop te zullen zetten. Maar hun vervangers lijken wel al in Genk rond te lopen. Met Hendrik Van Crombrugge trokken ze in de zomer al een doelman aan.

LEES OOK: Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Karetsas maakt indruk op stage

Als gedoodverfde opvolger van El Khannouss wordt dan weer Konstantinos Karetsas alsmaar vaker naar voor geschoven. Het 16-jarige toptalent mocht deze week alvast mee op stage met de A-kern en maakte daar ook indruk. Hij kreeg in de oefenmatch tegen Lugano zijn eerste officieuze speelminuten en deelde prompt een assist uit.

Bij Anderlecht zullen ze het wellicht met lede ogen aanzien. Karetsas was sinds 2020 aan de slag in de jeugd van Paars-Wit, maar koos ervoor om in januari vorig jaar toch zijn eerste profcontract in Genk te tekenen.

Project van Genk overtuigde Karetsas

"Ik ben van Anderlecht naar Genk teruggekeerd, omdat ik me helemaal kan vinden in het project dat voor me werd uitgetekend", verklaart de spelmaker die keuze in Het Belang van Limburg. "In de Challenger Pro League worden we gehard, ik voel dat ik het afgelopen halfjaar al mooie stappen heb kunnen zetten."

Karetsas maakte het voorbije halfjaar al indruk in 1B, waar hij in tien matchen al drie knappe goals en een assist liet optekenen. De laatste maanden verdween hij wel wat uit beeld door enkele kleine blessures. "Hopelijk blijven die in 2024 achterwege", hoopt hij echter.

Zal Karetsas snel ook bij de A-ploeg van Genk doorbreken?

Meest recent

Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

70
70
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

116
116
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

32
32
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

184
184
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

145
145
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

147
147
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

323
323
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

290
290
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

98
98
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

262
262
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

157
157
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

539
539
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

607
607
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

399
399
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

333
333
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

163
163
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

619
619
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

576
576
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

360
360
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

173
173
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

524
524
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

234
234
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

323
323

Meer sportnieuws