Karetsas: "Daarom ben ik van Anderlecht naar Genk teruggekeerd"

door
Karetsas:

Bij KRC Genk zullen ze wellicht niet kunnen wachten tot het einde van de wintermercato, zodat alle geruchten over het vertrek van sterkhouders minstens voor enkele maanden weer aan de kant kunnen. In de zomer zullen de Limburgers wel afscheid moeten nemen van enkele belangrijke spelers.

Maarten Vandevoordt trekt al zeker naar RB Leipzig en ook Bilal El Khannouss lijkt in de zomer zeker een stap hogerop te zullen zetten. Maar hun vervangers lijken wel al in Genk rond te lopen. Met Hendrik Van Crombrugge trokken ze in de zomer al een doelman aan.

LEES OOK: 'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Karetsas maakt indruk op stage

Als gedoodverfde opvolger van El Khannouss wordt dan weer Konstantinos Karetsas alsmaar vaker naar voor geschoven. Het 16-jarige toptalent mocht deze week alvast mee op stage met de A-kern en maakte daar ook indruk. Hij kreeg in de oefenmatch tegen Lugano zijn eerste officieuze speelminuten en deelde prompt een assist uit.

Bij Anderlecht zullen ze het wellicht met lede ogen aanzien. Karetsas was sinds 2020 aan de slag in de jeugd van Paars-Wit, maar koos ervoor om in januari vorig jaar toch zijn eerste profcontract in Genk te tekenen.

Project van Genk overtuigde Karetsas

"Ik ben van Anderlecht naar Genk teruggekeerd, omdat ik me helemaal kan vinden in het project dat voor me werd uitgetekend", verklaart de spelmaker die keuze in Het Belang van Limburg. "In de Challenger Pro League worden we gehard, ik voel dat ik het afgelopen halfjaar al mooie stappen heb kunnen zetten."

Karetsas maakte het voorbije halfjaar al indruk in 1B, waar hij in tien matchen al drie knappe goals en een assist liet optekenen. De laatste maanden verdween hij wel wat uit beeld door enkele kleine blessures. "Hopelijk blijven die in 2024 achterwege", hoopt hij echter.

Zal Karetsas snel ook bij de A-ploeg van Genk doorbreken?

Meest recent

Waagt Anderlecht een poging bij Standard?

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

0
0
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

11
11
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

133
133
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

72
72
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

82
82
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

22
22
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

109
109
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

247
247
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

66
66
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

264
264
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

47
47
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

599
599
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

384
384
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

65
65
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

486
486
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

227
227
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

403
403
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

596
596
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

544
544
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

219
219
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

93
93
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

324
324
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

122
122
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

565
565
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

193
193

Meer sportnieuws