'Riemer overweegt grote verrassing in Anderlecht-defensie'

door
'Riemer overweegt grote verrassing in Anderlecht-defensie'

De oefenstage van Anderlecht in Tunesië nadert stilaan zijn einde, maar vrijdag wordt er wel nog geoefend tegen de Libische landskampioen Al Ahli. Dat wordt voor Brian Riemer de gelegenheid om één en ander uit te testen en dat zal in de defensie ook nodig zijn.

Volgende woensdag moeten ze immers alweer aan de bak in de Croky Cup, waarin hen in de kwartfinale een derby tegen competitieleider Union wacht. Voor die wedstrijd zal Riemer weer stevig moeten puzzelen aan zijn defensie, want de afwezigen zijn legio.

LEES OOK: Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

Riemer experimenteert met Leoni

Donderdag kwam de bevestiging dat zowel Jan Vertonghen als Thomas Delaney niet tijdig fit zullen raken, terwijl al langer duidelijk was dat Killian Sardella out zou zijn. Riemer zal dus een nieuwe depanneur moeten vinden om centraal achterin naast Zeno Debast plaats te nemen.

Tijdens de stage probeerde hij alvast een zeer verrassende oplossing uit, want La Dernière Heure zag dat er op training geëxperimenteerd werd met Theo Leoni in de defensie. De kans lijkt wel klein dat Riemer dat experiment tegen Union zal doortrekken.

Augustinsson wellicht vervanger Vertonghen

Tegen dan zou Anderlecht immers weer moeten kunnen rekenen op Moussa N'Diaye, die momenteel op de sukkel is met een lichte blessure aan de adductoren. Dat zou Riemer de gelegenheid geven om Ludwig Augustinsson naar het centrum te trekken, zoals hij ook in het verleden al deed.

Al wordt het op die manier nog steeds een onuitgegeven defensie voor zo'n topwedstrijd, met ook nog Patris in de plaats van Sardella op rechtsachter. De komst van de beoogde centrale verdediger die Anderlecht deze winter wil halen, blijkt dus nog steeds zeer welkom.

Zou Leoni het ook goed kunnen doen in de defensie?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

33
33
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

34
34
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

30
30
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

29
29
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

109
109
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

177
177
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

40
40
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

20
20
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

108
108
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

281
281
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

263
263
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

196
196
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

225
225
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

66
66
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

195
195
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

266
266
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

340
340
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

88
88
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

124
124
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

345
345
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

699
699
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

117
117
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

150
150
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

526
526
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29

Meer sportnieuws