Overname Antwerp op komst? Zo reageert Gheysens

door
Overname Antwerp op komst? Zo reageert Gheysens

Het rommelt de laatste dagen stevig bij Antwerp. De club moet het de komende tien maanden zien te redden zonder technisch directeur Marc Overmars, nadat de FIFA deze week besliste om diens Nederlandse schorsing wereldwijd over te nemen. Bovendien lijkt de club op financieel vlak ook in vieze papieren te zitten.

Het was al zeer opmerkelijk dat de Great Old als enige eersteklasser besliste om deze maand niet op stage naar het buitenland te trekken, een beslissing die ze naar eigen zeggen ook uit financiële overwegingen genomen hadden. Daarnaast dook donderdag ook een mail op waaruit blijkt dat de club met betalingsproblemen kampt.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Geruchten rond overname Antwerp nemen toe

De financiële problemen van Antwerp lijken voor een groot deel herleid te kunnen worden tot Paul Gheysens, die op zakelijk vlak door een moeilijke periode gaat. Het is ook nog steeds wachten op de beloofde kapitaalsinjectie door de voorzitter.

De problemen van Gheysens zorgen er ook voor dat er al sinds de zomer geruchten gaan dat Antwerp te koop zou staan. Die zwengelen gezien de huidige situatie opnieuw aan. VRT NWS weet dat in supporterskringen de namen rondgaan van miljardair Fernand Huts van Katoen Natie en zelfs van Sir Jim Radcliffe, de sterke man van INEOS die zich onlangs inkocht bij Manchester United.

Gheysens reageert helder

Ze gingen echter ook bij Gheysens zelf aankloppen met de overnamegeruchten en de mecenas reageerde kort maar krachtig. "Niet te koop", maakte hij meteen duidelijk. 

Voorlopig lijkt een overname dus niet aan de orde, tenzij Gheysens natuurlijk iedereen zand in de ogen probeert te strooien. Eén zaak staat in ieder geval wel vast: Antwerp heeft dringend nood aan centen, uit welke hoek die ook moeten komen.

Zal Antwerp snel uit deze malaise raken?

Meest recent

Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

2
2
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

14
14
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

84
84
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

144
144
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

152
152
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

37
37
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

109
109
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

431
431
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

273
273
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

188
188
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

26
26
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

183
183
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

247
247
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

304
304
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

336
336
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

97
97
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

302
302
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

238
238
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

208
208
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

215
215
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

253
253
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

225
225
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

390
390
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

331
331
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

64
64

Meer sportnieuws