Batshuayi over transfer: "Als zij zouden bellen..."

259 stemmen
Batshuayi over transfer:

Michy Batshuayi werd de afgelopen dagen gelinkt aan een vertrek bij de Turkse topclub Fenerbahçe, waar hij geen vaste waarde is. De Belgische aanvaller kan deze maand de club verlaten, want aan interesse geen gebrek. De Rode Duivel sprak in de Turkse pers over een mogelijk vertrek.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Batshuayi invaller bij Fenerbahçe

Batshuayi zit bij Fenerbahçe in dezelfde situatie als bij de Rode Duivels. Hij is er in de spits de doublure van een topper. Edin Dzeko is de nummer een bij Fenerbahçe, bij België is dat Romelu Lukaku. Als invaller bewijst hij ook in Turkije zijn waarde. Hij scoorde 9 keer en deelde 3 assists uit in 22 wedstrijden, waarin hij amper 914 minuten speelde. Een zeer goed gemiddelde.

De afgelopen dagen waren er geruchten dat Everton en vooral het Rangers FC van Philippe Clement Batshuayi wilden aantrekken. In de Turkse pers reageerde de ex-spits van Standard over de geruchten omtrent een mogelijk vertrek.

Vertrek is niet aan de orde

"Ik ben hier tot het einde van het seizoen. Mijn prioriteit is om Fenerbahçe kampioen te maken. Daarna zullen we met de voorzitter praten. Ik wil blijven. Als Real Madrid belt, kunnen de dingen natuurlijk veranderen", lachte 'Batsman'.

Batshuayi ligt nog tot het einde van het seizoen onder contract bij Fenerbahçe, dat echter ook nog een optie heeft om zijn verbintenis met een jaar open te breken. 

Moeten Belgische topclubs in de zomer eens polsen?

Meest recent

'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

0
0
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

12
12
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

64
64
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

26
26
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

124
124
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

65
65
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

143
143
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

23
23
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

222
222
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

158
158
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

772
772
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1011
1011
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

351
351
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

178
178
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

257
257
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

197
197
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

156
156
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

86
86
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

180
180
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

107
107
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

76
76
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

88
88

Meer sportnieuws