Louwagie trots op nieuwe stap voor AA Gent: "Werk van 10 jaar"

door
Louwagie trots op nieuwe stap voor AA Gent:

AA Gent heeft Malick Fofana verkocht aan Olympique Lyon. De jongeling tekende voor vijf jaar bij de gevallen Franse topclub. Bij de Buffalo’s is CEO Michel Louwagie tevreden over de deal.

AA Gent vangt 17 miljoen euro. Dat bedrag kan nog aardig oplopen in de toekomst. De Buffalo’s kunnen nog 5 miljoen euro aan bonussen incasseren en bedongen een doorverkooppercentage op de meerwaarde.

LEES OOK: 'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Louwagie zeer fier

AA Gent hoopt dat Fofana ook de deur openzet voor andere talenten van eigen bodem. De Buffalo’s zagen eindelijk een talent vanuit de eigen jeugd doorbreken in de eerste ploeg en grof geld opleveren. Dat smaakt uiteraard naar meer.

"KAA Gent is trots op de weg die Malick bij ons afgelegd heeft. Hij is voor 100% een product van onze jeugdopleiding en ook dat maakt ons heel fier. Dit is het resultaat van 10 jaar vorming en begeleiding”, zei Louwagie via de clubkanalen.

Opsteker voor Buffalo Talent Center

Hij bedankte iedereen binnen de Gentse jeugdopleiding. “Daarom is dit het ideale moment om iedereen die betrokken is bij onze jeugdopleiding te bedanken. Een pluim voor alle medewerkers van ons Buffalo Talent Center, van de staf over de jeugdcoaches tot de mensen die het schoolgebeuren regelen: zij zijn hierbij cruciaal. Onze dank gaat ook naar de staf van Jong KAA Gent en Hein Vanhaezebrouck en zijn assistenten”, zei hij.

AA Gent zette de afgelopen jaren meer in op talenten van eigen bodem. De club wil meer frequenter eigen jeugd laten doorstromen.

🚀

Goed gedaan van AA Gent?

Meest recent

'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

35
35
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

9
9
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

20
20
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

48
48
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

113
113
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

21
21
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

55
55
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

54
54
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

91
91
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

59
59
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

272
272
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

463
463
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

94
94
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

303
303
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

86
86
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

152
152
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

112
112
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

120
120
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

135
135
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

432
432
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

90
90
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

85
85
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

147
147
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

601
601

Meer sportnieuws