Louwagie trots op nieuwe stap voor AA Gent: "Werk van 10 jaar"

door
Louwagie trots op nieuwe stap voor AA Gent:

AA Gent heeft Malick Fofana verkocht aan Olympique Lyon. De jongeling tekende voor vijf jaar bij de gevallen Franse topclub. Bij de Buffalo’s is CEO Michel Louwagie tevreden over de deal.

AA Gent vangt 17 miljoen euro. Dat bedrag kan nog aardig oplopen in de toekomst. De Buffalo’s kunnen nog 5 miljoen euro aan bonussen incasseren en bedongen een doorverkooppercentage op de meerwaarde.

LEES OOK: Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

Louwagie zeer fier

AA Gent hoopt dat Fofana ook de deur openzet voor andere talenten van eigen bodem. De Buffalo’s zagen eindelijk een talent vanuit de eigen jeugd doorbreken in de eerste ploeg en grof geld opleveren. Dat smaakt uiteraard naar meer.

"KAA Gent is trots op de weg die Malick bij ons afgelegd heeft. Hij is voor 100% een product van onze jeugdopleiding en ook dat maakt ons heel fier. Dit is het resultaat van 10 jaar vorming en begeleiding”, zei Louwagie via de clubkanalen.

Opsteker voor Buffalo Talent Center

Hij bedankte iedereen binnen de Gentse jeugdopleiding. “Daarom is dit het ideale moment om iedereen die betrokken is bij onze jeugdopleiding te bedanken. Een pluim voor alle medewerkers van ons Buffalo Talent Center, van de staf over de jeugdcoaches tot de mensen die het schoolgebeuren regelen: zij zijn hierbij cruciaal. Onze dank gaat ook naar de staf van Jong KAA Gent en Hein Vanhaezebrouck en zijn assistenten”, zei hij.

AA Gent zette de afgelopen jaren meer in op talenten van eigen bodem. De club wil meer frequenter eigen jeugd laten doorstromen.

Goed gedaan van AA Gent?

Meest recent

"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

17
17
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

275
275
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

65
65
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

52
52
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

158
158
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

43
43
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

51
51
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

51
51
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

156
156
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

88
88
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

104
104
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

611
611
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

125
125
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

474
474
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

614
614
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

80
80
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

148
148
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

261
261
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

122
122
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

113
113
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

61
61
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

135
135
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

209
209

Meer sportnieuws