'Gambia van Saintfiet dreigt kat te sturen naar Africa Cup'

door
'Gambia van Saintfiet dreigt kat te sturen naar Africa Cup'

Komende zaterdag gaat de Africa Cup van start in Ivoorkust, maar enkele dagen voor de start van het toernooi rommelt het zwaar bij één van de deelnemers. Gambia dreigt zelfs zijn kat naar het toernooi te sturen.

De Gambianen, gecoacht door onze landgenoot Tom Saintfiet, beginnen in principe op 15 januari aan hun toernooi tegen Senegal, maar vijf dagen voor die openingswedstrijd vertoeven ze nog steeds in hun thuisland. De spelers zouden namelijk weigeren om naar Ivoorkust af te reizen.

Gambia weigert af te reizen naar Africa Cup

Volgens Het Laatste Nieuws ligt een dispuut over premies aan de basis van die weigering. De spelers wachten nog steeds op hun premies voor kwalificatie voor de Africa Cup en weigeren af te reizen zolang ze die niet uitbetaald gekregen hebben.

Daarom kwamen ze woensdagavond niet opdagen voor een open training, waarvoor nochtans honderden fans afgezakt waren. Dat viel niet goed en het kwam zelfs tot rellen toen de fans probeerden om verhaal te halen bij bondsleden. De politie moest tussenkomen.

Kwestie moet snel geregeld worden

In Gambia hopen ze de kwestie snel te kunnen regelen. De verwachting zou zijn dat het geld donderdag zou moeten arriveren. Dan kan Saintfiet de voorbereiding op het toernooi eindelijk verderzetten.

Met naast Senegal ook nog wedstrijden tegen Kameroen en Guinee wacht er Gambia immers een zeer lastige opdracht. Met Alieu Fadera (Genk) tellen ze ook één speler uit de Jupiler Pro League in hun selectie.

Zal de kwestie nog op tijd in orde komen?

Meest recent

'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

36
36
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

10
10
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

160
160
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

43
43
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

152
152
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

149
149
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

347
347
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

284
284
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

476
476
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

444
444
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

116
116
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

420
420
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

46
46
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

177
177
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

176
176
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

417
417
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

113
113
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

276
276
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

285
285
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

96
96
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

2080
2080
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

485
485
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

226
226
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

176
176
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

703
703

Meer sportnieuws