'Gambia van Saintfiet dreigt kat te sturen naar Africa Cup'

door
'Gambia van Saintfiet dreigt kat te sturen naar Africa Cup'

Komende zaterdag gaat de Africa Cup van start in Ivoorkust, maar enkele dagen voor de start van het toernooi rommelt het zwaar bij één van de deelnemers. Gambia dreigt zelfs zijn kat naar het toernooi te sturen.

De Gambianen, gecoacht door onze landgenoot Tom Saintfiet, beginnen in principe op 15 januari aan hun toernooi tegen Senegal, maar vijf dagen voor die openingswedstrijd vertoeven ze nog steeds in hun thuisland. De spelers zouden namelijk weigeren om naar Ivoorkust af te reizen.

Gambia weigert af te reizen naar Africa Cup

Volgens Het Laatste Nieuws ligt een dispuut over premies aan de basis van die weigering. De spelers wachten nog steeds op hun premies voor kwalificatie voor de Africa Cup en weigeren af te reizen zolang ze die niet uitbetaald gekregen hebben.

Daarom kwamen ze woensdagavond niet opdagen voor een open training, waarvoor nochtans honderden fans afgezakt waren. Dat viel niet goed en het kwam zelfs tot rellen toen de fans probeerden om verhaal te halen bij bondsleden. De politie moest tussenkomen.

Kwestie moet snel geregeld worden

In Gambia hopen ze de kwestie snel te kunnen regelen. De verwachting zou zijn dat het geld donderdag zou moeten arriveren. Dan kan Saintfiet de voorbereiding op het toernooi eindelijk verderzetten.

Met naast Senegal ook nog wedstrijden tegen Kameroen en Guinee wacht er Gambia immers een zeer lastige opdracht. Met Alieu Fadera (Genk) tellen ze ook één speler uit de Jupiler Pro League in hun selectie.

Zal de kwestie nog op tijd in orde komen?

Meest recent

Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

5
5
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

56
56
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

11
11
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

180
180
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

117
117
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

123
123
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

53
53
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

275
275
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

56
56
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

177
177
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

118
118
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

66
66
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

204
204
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

40
40
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

231
231
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

206
206
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

34
34
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

383
383
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

127
127
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

60
60
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

94
94
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

60
60
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

300
300
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

430
430
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

93
93

Meer sportnieuws