'Gambia van Saintfiet dreigt kat te sturen naar Africa Cup'

door
'Gambia van Saintfiet dreigt kat te sturen naar Africa Cup'

Komende zaterdag gaat de Africa Cup van start in Ivoorkust, maar enkele dagen voor de start van het toernooi rommelt het zwaar bij één van de deelnemers. Gambia dreigt zelfs zijn kat naar het toernooi te sturen.

De Gambianen, gecoacht door onze landgenoot Tom Saintfiet, beginnen in principe op 15 januari aan hun toernooi tegen Senegal, maar vijf dagen voor die openingswedstrijd vertoeven ze nog steeds in hun thuisland. De spelers zouden namelijk weigeren om naar Ivoorkust af te reizen.

Gambia weigert af te reizen naar Africa Cup

Volgens Het Laatste Nieuws ligt een dispuut over premies aan de basis van die weigering. De spelers wachten nog steeds op hun premies voor kwalificatie voor de Africa Cup en weigeren af te reizen zolang ze die niet uitbetaald gekregen hebben.

Daarom kwamen ze woensdagavond niet opdagen voor een open training, waarvoor nochtans honderden fans afgezakt waren. Dat viel niet goed en het kwam zelfs tot rellen toen de fans probeerden om verhaal te halen bij bondsleden. De politie moest tussenkomen.

Kwestie moet snel geregeld worden

In Gambia hopen ze de kwestie snel te kunnen regelen. De verwachting zou zijn dat het geld donderdag zou moeten arriveren. Dan kan Saintfiet de voorbereiding op het toernooi eindelijk verderzetten.

Met naast Senegal ook nog wedstrijden tegen Kameroen en Guinee wacht er Gambia immers een zeer lastige opdracht. Met Alieu Fadera (Genk) tellen ze ook één speler uit de Jupiler Pro League in hun selectie.

Zal de kwestie nog op tijd in orde komen?

Meest recent

'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

54
54
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

5
5
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

9
9
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

22
22
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

93
93
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

143
143
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

180
180
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

318
318
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

172
172
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

276
276
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

155
155
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

80
80
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

138
138
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

149
149
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

140
140
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

29
29
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

165
165
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

148
148
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

282
282
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

305
305
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

208
208
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

222
222
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

306
306
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

47
47
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

212
212

Meer sportnieuws