'Belgische ploegen willen toeslaan bij Vertessen'

door
'Belgische ploegen willen toeslaan bij Vertessen'

In totaal stond hij nog maar vier keer aan de aftrap, maar met vier doelpunten en twee assists droeg supersub Yorbe Vertessen dit seizoen toch al zijn steentje bij aan het succes van PSV. Toch wil onze 23-jarige landgenoot in januari liefst vertrekken uit Eindhoven.

Maandag meldde het Eindhovens Dagblad dat Vertessen elders op zoek wil gaan naar meer speelgelegenheid. Een jaar geleden werd de polyvalente aanvaller daarom al eens verhuurd aan Union, waar hij ondanks vier goals en drie assists in 20 optredens niet echt zijn stempel kon drukken.

LEES OOK: Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

Interesse in Vertessen

Omwille van zijn degelijke statistieken in beperkte minuten is er aan concrete belangstelling alleszins geen gebrek. Naar verluidt drukken vooral Union Berlin, Toulouse en in iets mindere mate Valencia door voor Vertessen, die zelf wel oren zou hebben naar een avontuur in een topcompetitie.

Toch behoort een terugkeer naar de Jupiler Pro League eveneens tot de mogelijkheden, want nog volgens ED hebben ook een aantal Belgische ploegen "latente interesse" in de voormalig jeugdinternational. Om wie het dan precies zou gaan wordt voorlopig weliswaar niet meteen verduidelijkt.

Anderlecht of AA Gent?

Voor heel wat topploegen lijkt hij alvast een haalbare piste. Hoewel de Eindhovenaren hem liever nog even aan boord zouden houden bedraagt het prijskaartje van Vertessen, die nog maar tot medio 2025 vastligt in het Philips Stadion, 'slechts' een vijftal miljoen. Geen onoverkomelijke som dus.

De eerste aanbiedingen vanuit Frankrijk en Duitsland werden intussen wel reeds geweigerd. Afwachten dus of we Vertessen straks opnieuw op de Belgische velden aan het werk zullen zien. Bij pakweg Anderlecht of AA Gent zouden zijn kwaliteiten alleszins zeer handig van pas kunnen komen.

Bij welke topclub zou Vertessen het best passen?

Meest recent

'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

54
54
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

233
233
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

277
277
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

143
143
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

73
73
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

367
367
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

295
295
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

90
90
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

106
106
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

111
111
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

104
104
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

174
174
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

414
414
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

194
194
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

371
371
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

185
185
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

112
112
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

86
86
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

587
587
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

221
221
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

78
78
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

134
134
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

133
133
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

170
170
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

223
223

Meer sportnieuws