'Belgische ploegen willen toeslaan bij Vertessen'

651 stemmen
'Belgische ploegen willen toeslaan bij Vertessen'

In totaal stond hij nog maar vier keer aan de aftrap, maar met vier doelpunten en twee assists droeg supersub Yorbe Vertessen dit seizoen toch al zijn steentje bij aan het succes van PSV. Toch wil onze 23-jarige landgenoot in januari liefst vertrekken uit Eindhoven.

Maandag meldde het Eindhovens Dagblad dat Vertessen elders op zoek wil gaan naar meer speelgelegenheid. Een jaar geleden werd de polyvalente aanvaller daarom al eens verhuurd aan Union, waar hij ondanks vier goals en drie assists in 20 optredens niet echt zijn stempel kon drukken.

LEES OOK: De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

Interesse in Vertessen

Omwille van zijn degelijke statistieken in beperkte minuten is er aan concrete belangstelling alleszins geen gebrek. Naar verluidt drukken vooral Union Berlin, Toulouse en in iets mindere mate Valencia door voor Vertessen, die zelf wel oren zou hebben naar een avontuur in een topcompetitie.

Toch behoort een terugkeer naar de Jupiler Pro League eveneens tot de mogelijkheden, want nog volgens ED hebben ook een aantal Belgische ploegen "latente interesse" in de voormalig jeugdinternational. Om wie het dan precies zou gaan wordt voorlopig weliswaar niet meteen verduidelijkt.

Anderlecht of AA Gent?

Voor heel wat topploegen lijkt hij alvast een haalbare piste. Hoewel de Eindhovenaren hem liever nog even aan boord zouden houden bedraagt het prijskaartje van Vertessen, die nog maar tot medio 2025 vastligt in het Philips Stadion, 'slechts' een vijftal miljoen. Geen onoverkomelijke som dus.

De eerste aanbiedingen vanuit Frankrijk en Duitsland werden intussen wel reeds geweigerd. Afwachten dus of we Vertessen straks opnieuw op de Belgische velden aan het werk zullen zien. Bij pakweg Anderlecht of AA Gent zouden zijn kwaliteiten alleszins zeer handig van pas kunnen komen.

Bij welke topclub zou Vertessen het best passen?

Meest recent

'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

72
72
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

116
116
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

36
36
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

29
29
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

74
74
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

88
88
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

73
73
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

42
42
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

160
160
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

61
61
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

262
262
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

241
241
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

319
319
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

195
195
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

977
977
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1261
1261
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

420
420
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

196
196
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

263
263
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

216
216
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

66
66

Meer sportnieuws