'Belgische ploegen willen toeslaan bij Vertessen'

651 stemmen
'Belgische ploegen willen toeslaan bij Vertessen'

In totaal stond hij nog maar vier keer aan de aftrap, maar met vier doelpunten en twee assists droeg supersub Yorbe Vertessen dit seizoen toch al zijn steentje bij aan het succes van PSV. Toch wil onze 23-jarige landgenoot in januari liefst vertrekken uit Eindhoven.

Maandag meldde het Eindhovens Dagblad dat Vertessen elders op zoek wil gaan naar meer speelgelegenheid. Een jaar geleden werd de polyvalente aanvaller daarom al eens verhuurd aan Union, waar hij ondanks vier goals en drie assists in 20 optredens niet echt zijn stempel kon drukken.

LEES OOK: Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Interesse in Vertessen

Omwille van zijn degelijke statistieken in beperkte minuten is er aan concrete belangstelling alleszins geen gebrek. Naar verluidt drukken vooral Union Berlin, Toulouse en in iets mindere mate Valencia door voor Vertessen, die zelf wel oren zou hebben naar een avontuur in een topcompetitie.

Toch behoort een terugkeer naar de Jupiler Pro League eveneens tot de mogelijkheden, want nog volgens ED hebben ook een aantal Belgische ploegen "latente interesse" in de voormalig jeugdinternational. Om wie het dan precies zou gaan wordt voorlopig weliswaar niet meteen verduidelijkt.

Anderlecht of AA Gent?

Voor heel wat topploegen lijkt hij alvast een haalbare piste. Hoewel de Eindhovenaren hem liever nog even aan boord zouden houden bedraagt het prijskaartje van Vertessen, die nog maar tot medio 2025 vastligt in het Philips Stadion, 'slechts' een vijftal miljoen. Geen onoverkomelijke som dus.

De eerste aanbiedingen vanuit Frankrijk en Duitsland werden intussen wel reeds geweigerd. Afwachten dus of we Vertessen straks opnieuw op de Belgische velden aan het werk zullen zien. Bij pakweg Anderlecht of AA Gent zouden zijn kwaliteiten alleszins zeer handig van pas kunnen komen.

Bij welke topclub zou Vertessen het best passen?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

23
23
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

132
132
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

95
95
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

89
89
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

282
282
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

159
159
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

162
162
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

351
351
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

615
615
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

307
307
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3442
3442
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

75
75
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

207
207
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

225
225
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

123
123
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

129
129

Meer sportnieuws