'Feyenoord wil verrassen met (halve) Belg op zijspoor'

82 stemmen
'Feyenoord wil verrassen met (halve) Belg op zijspoor'

Feyenoord zorgde de voorbije seizoenen al voor straffe prestaties. Het speelde in 2022 de finale van de Conference League en vorig seizoen veroverde het de titel in de Eredivisie. Dit seizoen moeten ze in eigen land wel het oppermachtige PSV laten voorgaan. Met 38 punten uit zestien matchen doen ze het zeker niet onaardig, maar hun achterstand bedraagt desondanks tien punten.

In de Champions League slaagden de Rotterdammers er niet in om te overleven, want ze moesten Atletico Madrid en Lazio laten voorgaan. Als derde in hun poule belandden ze in de play-offs van de Europa League, waarin ze voor het derde seizoen op rij AS Roma treffen. Er staan hen dus nog lastige opdrachten te wachten.

LEES OOK: Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Feyenoord meldt zich voor Salah

Daarvoor wil Feyenoord zich nog versterken en daarvoor willen ze ook een (halve) Belg aan boord houden. L'Equipe weet immers dat ze zich bij Stade Rennes gemeld hebben om Ibrahim Salah te huren. De 22-jarige aanvaller kreeg zijn jeugdopleiding bij Union, Beerschot en AA Gent.

Bij de Buffalo's brak Salah vorig seizoen helemaal door en dat leverde hem na amper een halfjaar een transfer naar Rennes op. Dat telde 6,5 miljoen euro neer, maar Salah had het moeilijk om zich door te zetten. Dit seizoen moet hij ook vrede nemen met een rol als invaller en daardoor greep hij ook naast een plaats in de Marokkaanse selectie voor de Africa Cup.

Heel wat interesse voor Marokkaanse Belg

Salah geniet echter wel nog heel wat interesse. Eerder werd al gewag gemaakt van interesse van Toulouse en Lorient en er liggen volgens L'Equipe nog heel wat teams op de loer. Naast dat duo en Feyenoord hebben ook Stade Brest, Olympiakos en Leicester City zich nog gemeld.

Salah heeft dus keuze te over. Bij Feyenoord zou hij alvast enkele bekende gezichten kunnen tegenkomen. Bart Nieuwkoop (ex-Union), Calvin Stengs (ex-Antwerp) en Ayase Ueda (ex-Cercle) waren vorig seizoen immers nog zijn tegenstanders in België.

Zou hij zich bij Feyenoord wel kunnen doorzetten?

Meest recent

Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

24
24
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

136
136
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

49
49
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

85
85
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

140
140
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

328
328
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

483
483
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

159
159
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

350
350
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

276
276
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

67
67
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

269
269
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

113
113
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

131
131
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

563
563
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

148
148
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

194
194
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

729
729
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

298
298
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

440
440
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1574
1574
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

663
663
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

221
221
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

234
234

Meer sportnieuws