'Feyenoord wil verrassen met (halve) Belg op zijspoor'

door
'Feyenoord wil verrassen met (halve) Belg op zijspoor'

Feyenoord zorgde de voorbije seizoenen al voor straffe prestaties. Het speelde in 2022 de finale van de Conference League en vorig seizoen veroverde het de titel in de Eredivisie. Dit seizoen moeten ze in eigen land wel het oppermachtige PSV laten voorgaan. Met 38 punten uit zestien matchen doen ze het zeker niet onaardig, maar hun achterstand bedraagt desondanks tien punten.

In de Champions League slaagden de Rotterdammers er niet in om te overleven, want ze moesten Atletico Madrid en Lazio laten voorgaan. Als derde in hun poule belandden ze in de play-offs van de Europa League, waarin ze voor het derde seizoen op rij AS Roma treffen. Er staan hen dus nog lastige opdrachten te wachten.

Feyenoord meldt zich voor Salah

Daarvoor wil Feyenoord zich nog versterken en daarvoor willen ze ook een (halve) Belg aan boord houden. L'Equipe weet immers dat ze zich bij Stade Rennes gemeld hebben om Ibrahim Salah te huren. De 22-jarige aanvaller kreeg zijn jeugdopleiding bij Union, Beerschot en AA Gent.

Bij de Buffalo's brak Salah vorig seizoen helemaal door en dat leverde hem na amper een halfjaar een transfer naar Rennes op. Dat telde 6,5 miljoen euro neer, maar Salah had het moeilijk om zich door te zetten. Dit seizoen moet hij ook vrede nemen met een rol als invaller en daardoor greep hij ook naast een plaats in de Marokkaanse selectie voor de Africa Cup.

Heel wat interesse voor Marokkaanse Belg

Salah geniet echter wel nog heel wat interesse. Eerder werd al gewag gemaakt van interesse van Toulouse en Lorient en er liggen volgens L'Equipe nog heel wat teams op de loer. Naast dat duo en Feyenoord hebben ook Stade Brest, Olympiakos en Leicester City zich nog gemeld.

Salah heeft dus keuze te over. Bij Feyenoord zou hij alvast enkele bekende gezichten kunnen tegenkomen. Bart Nieuwkoop (ex-Union), Calvin Stengs (ex-Antwerp) en Ayase Ueda (ex-Cercle) waren vorig seizoen immers nog zijn tegenstanders in België.

Zou hij zich bij Feyenoord wel kunnen doorzetten?

Meest recent

Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

2
2
Nieuwe details trainersbom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

60
60
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

66
66
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

70
70
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

352
352
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

191
191
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

64
64
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

130
130
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

82
82
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

65
65
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

89
89
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

187
187
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

101
101
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

99
99
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

143
143
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

56
56
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

333
333
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

344
344
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

166
166
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

91
91
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

325
325
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

109
109
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

138
138
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

376
376

Meer sportnieuws