'Feyenoord wil verrassen met (halve) Belg op zijspoor'

door
'Feyenoord wil verrassen met (halve) Belg op zijspoor'

Feyenoord zorgde de voorbije seizoenen al voor straffe prestaties. Het speelde in 2022 de finale van de Conference League en vorig seizoen veroverde het de titel in de Eredivisie. Dit seizoen moeten ze in eigen land wel het oppermachtige PSV laten voorgaan. Met 38 punten uit zestien matchen doen ze het zeker niet onaardig, maar hun achterstand bedraagt desondanks tien punten.

In de Champions League slaagden de Rotterdammers er niet in om te overleven, want ze moesten Atletico Madrid en Lazio laten voorgaan. Als derde in hun poule belandden ze in de play-offs van de Europa League, waarin ze voor het derde seizoen op rij AS Roma treffen. Er staan hen dus nog lastige opdrachten te wachten.

LEES OOK: Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Feyenoord meldt zich voor Salah

Daarvoor wil Feyenoord zich nog versterken en daarvoor willen ze ook een (halve) Belg aan boord houden. L'Equipe weet immers dat ze zich bij Stade Rennes gemeld hebben om Ibrahim Salah te huren. De 22-jarige aanvaller kreeg zijn jeugdopleiding bij Union, Beerschot en AA Gent.

Bij de Buffalo's brak Salah vorig seizoen helemaal door en dat leverde hem na amper een halfjaar een transfer naar Rennes op. Dat telde 6,5 miljoen euro neer, maar Salah had het moeilijk om zich door te zetten. Dit seizoen moet hij ook vrede nemen met een rol als invaller en daardoor greep hij ook naast een plaats in de Marokkaanse selectie voor de Africa Cup.

Heel wat interesse voor Marokkaanse Belg

Salah geniet echter wel nog heel wat interesse. Eerder werd al gewag gemaakt van interesse van Toulouse en Lorient en er liggen volgens L'Equipe nog heel wat teams op de loer. Naast dat duo en Feyenoord hebben ook Stade Brest, Olympiakos en Leicester City zich nog gemeld.

Salah heeft dus keuze te over. Bij Feyenoord zou hij alvast enkele bekende gezichten kunnen tegenkomen. Bart Nieuwkoop (ex-Union), Calvin Stengs (ex-Antwerp) en Ayase Ueda (ex-Cercle) waren vorig seizoen immers nog zijn tegenstanders in België.

Zou hij zich bij Feyenoord wel kunnen doorzetten?

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

4
4
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

68
68
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

8
8
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

66
66
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

135
135
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

13
13
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

34
34
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

13
13
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

281
281
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

141
141
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

180
180
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

56
56
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

103
103
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

355
355
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

466
466
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

275
275
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

499
499

Meer sportnieuws