'Feyenoord wil verrassen met (halve) Belg op zijspoor'

door
'Feyenoord wil verrassen met (halve) Belg op zijspoor'

Feyenoord zorgde de voorbije seizoenen al voor straffe prestaties. Het speelde in 2022 de finale van de Conference League en vorig seizoen veroverde het de titel in de Eredivisie. Dit seizoen moeten ze in eigen land wel het oppermachtige PSV laten voorgaan. Met 38 punten uit zestien matchen doen ze het zeker niet onaardig, maar hun achterstand bedraagt desondanks tien punten.

In de Champions League slaagden de Rotterdammers er niet in om te overleven, want ze moesten Atletico Madrid en Lazio laten voorgaan. Als derde in hun poule belandden ze in de play-offs van de Europa League, waarin ze voor het derde seizoen op rij AS Roma treffen. Er staan hen dus nog lastige opdrachten te wachten.

LEES OOK: ‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Feyenoord meldt zich voor Salah

Daarvoor wil Feyenoord zich nog versterken en daarvoor willen ze ook een (halve) Belg aan boord houden. L'Equipe weet immers dat ze zich bij Stade Rennes gemeld hebben om Ibrahim Salah te huren. De 22-jarige aanvaller kreeg zijn jeugdopleiding bij Union, Beerschot en AA Gent.

Bij de Buffalo's brak Salah vorig seizoen helemaal door en dat leverde hem na amper een halfjaar een transfer naar Rennes op. Dat telde 6,5 miljoen euro neer, maar Salah had het moeilijk om zich door te zetten. Dit seizoen moet hij ook vrede nemen met een rol als invaller en daardoor greep hij ook naast een plaats in de Marokkaanse selectie voor de Africa Cup.

Heel wat interesse voor Marokkaanse Belg

Salah geniet echter wel nog heel wat interesse. Eerder werd al gewag gemaakt van interesse van Toulouse en Lorient en er liggen volgens L'Equipe nog heel wat teams op de loer. Naast dat duo en Feyenoord hebben ook Stade Brest, Olympiakos en Leicester City zich nog gemeld.

Salah heeft dus keuze te over. Bij Feyenoord zou hij alvast enkele bekende gezichten kunnen tegenkomen. Bart Nieuwkoop (ex-Union), Calvin Stengs (ex-Antwerp) en Ayase Ueda (ex-Cercle) waren vorig seizoen immers nog zijn tegenstanders in België.

Zou hij zich bij Feyenoord wel kunnen doorzetten?

Meest recent

‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

6
6
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

23
23
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

45
45
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

124
124
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

38
38
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

47
47
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

341
341
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

137
137
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

209
209
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

276
276
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

37
37
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

118
118
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

50
50
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

530
530
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

151
151
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

255
255
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

332
332
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

259
259
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

186
186
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

98
98
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

73
73
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

111
111
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

475
475
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

249
249

Meer sportnieuws