'Feyenoord wil verrassen met (halve) Belg op zijspoor'

door
'Feyenoord wil verrassen met (halve) Belg op zijspoor'

Feyenoord zorgde de voorbije seizoenen al voor straffe prestaties. Het speelde in 2022 de finale van de Conference League en vorig seizoen veroverde het de titel in de Eredivisie. Dit seizoen moeten ze in eigen land wel het oppermachtige PSV laten voorgaan. Met 38 punten uit zestien matchen doen ze het zeker niet onaardig, maar hun achterstand bedraagt desondanks tien punten.

In de Champions League slaagden de Rotterdammers er niet in om te overleven, want ze moesten Atletico Madrid en Lazio laten voorgaan. Als derde in hun poule belandden ze in de play-offs van de Europa League, waarin ze voor het derde seizoen op rij AS Roma treffen. Er staan hen dus nog lastige opdrachten te wachten.

LEES OOK: Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Feyenoord meldt zich voor Salah

Daarvoor wil Feyenoord zich nog versterken en daarvoor willen ze ook een (halve) Belg aan boord houden. L'Equipe weet immers dat ze zich bij Stade Rennes gemeld hebben om Ibrahim Salah te huren. De 22-jarige aanvaller kreeg zijn jeugdopleiding bij Union, Beerschot en AA Gent.

Bij de Buffalo's brak Salah vorig seizoen helemaal door en dat leverde hem na amper een halfjaar een transfer naar Rennes op. Dat telde 6,5 miljoen euro neer, maar Salah had het moeilijk om zich door te zetten. Dit seizoen moet hij ook vrede nemen met een rol als invaller en daardoor greep hij ook naast een plaats in de Marokkaanse selectie voor de Africa Cup.

Heel wat interesse voor Marokkaanse Belg

Salah geniet echter wel nog heel wat interesse. Eerder werd al gewag gemaakt van interesse van Toulouse en Lorient en er liggen volgens L'Equipe nog heel wat teams op de loer. Naast dat duo en Feyenoord hebben ook Stade Brest, Olympiakos en Leicester City zich nog gemeld.

Salah heeft dus keuze te over. Bij Feyenoord zou hij alvast enkele bekende gezichten kunnen tegenkomen. Bart Nieuwkoop (ex-Union), Calvin Stengs (ex-Antwerp) en Ayase Ueda (ex-Cercle) waren vorig seizoen immers nog zijn tegenstanders in België.

Zou hij zich bij Feyenoord wel kunnen doorzetten?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

7
7
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

26
26
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

116
116
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

31
31
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

146
146
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

21
21
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

41
41
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

189
189
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

154
154
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

93
93
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

157
157
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

229
229
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

135
135
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

177
177
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

291
291
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

208
208
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

558
558
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

266
266
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

339
339
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

306
306
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

346
346
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

166
166
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

228
228
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

152
152

Meer sportnieuws