'Voormalig prijsschutter OHL terug naar België'

door
'Voormalig prijsschutter OHL terug naar België'

Voor vele clubs is de wintermercato dé gelegenheid om nog één en ander recht te trekken. Daarom zijn vlotscorende spitsen altijd gegeerd, maar niet makkelijk te vinden. Belgische clubs zouden weleens kunnen gaan aankloppen bij een gewezen prijsschutter van OH Leuven.

Vorig seizoen scoorde Mario Gonzalez aan de lopende band aan Den Dreef. Hij was bij OHL in 24 wedstrijden goed voor maar liefst vijftien doelpunten, maar daarna slaagde de club er niet in om hem definitief over te nemen van Sporting Braga. Dat cashte in de zomer goed voor de 27-jarige Spanjaard.

Gonzalez kende moeilijk halfjaar in LA

Los Angeles FC telde maar liefst 3 miljoen euro neer om Gonzalez naar de MLS te halen, maar in de Verenigde Staten kon hij het voorbije halfjaar niet al te best aarden. Hij verloor snel zijn basisplaats bij LAFC en raakte uiteindelijk niet verder dan één goal in twaalf wedstrijden.

Gonzalez wil dan ook alweer vertrekken en La Voz de Asturias maakt gewag van Belgische interesse. Heel wat clubs uit de Jupiler Pro League zullen hem uiteraard nog kennen. Gonzalez staat er echter bij heel wat clubs nog steeds goed op.

Heel wat concurrentie voor Belgische clubs

Er wordt ook gesproken over concurrentie uit Nederland, Portugal en van de Spaanse tweedeklassers Real Valladolid, Burgos en Sporting Gijon. Vooral die laatste club zou doordrukken voor de komst van Gonzalez.

De spits blijft zo een zeer nomadische carrière kennen. Hij kwam in het verleden ook al uit voor Villarreal, Clermont, Tondela, Braga en Tenerife, maar nergens bleef hij echt lang. 

Is hij een interessante optie voor een Belgische eersteklasser?

Meest recent

'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

23
23
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

68
68
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

25
25
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

48
48
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

281
281
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

287
287
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

134
134
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

241
241
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

767
767
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

54
54
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

193
193
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

271
271
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

110
110
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

86
86
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

201
201
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

204
204
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

349
349
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

187
187
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

60
60
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

151
151
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

43
43
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

231
231
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

237
237
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

294
294
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

118
118

Meer sportnieuws