'Voormalig prijsschutter OHL terug naar België'

door
'Voormalig prijsschutter OHL terug naar België'

Voor vele clubs is de wintermercato dé gelegenheid om nog één en ander recht te trekken. Daarom zijn vlotscorende spitsen altijd gegeerd, maar niet makkelijk te vinden. Belgische clubs zouden weleens kunnen gaan aankloppen bij een gewezen prijsschutter van OH Leuven.

Vorig seizoen scoorde Mario Gonzalez aan de lopende band aan Den Dreef. Hij was bij OHL in 24 wedstrijden goed voor maar liefst vijftien doelpunten, maar daarna slaagde de club er niet in om hem definitief over te nemen van Sporting Braga. Dat cashte in de zomer goed voor de 27-jarige Spanjaard.

Gonzalez kende moeilijk halfjaar in LA

Los Angeles FC telde maar liefst 3 miljoen euro neer om Gonzalez naar de MLS te halen, maar in de Verenigde Staten kon hij het voorbije halfjaar niet al te best aarden. Hij verloor snel zijn basisplaats bij LAFC en raakte uiteindelijk niet verder dan één goal in twaalf wedstrijden.

Gonzalez wil dan ook alweer vertrekken en La Voz de Asturias maakt gewag van Belgische interesse. Heel wat clubs uit de Jupiler Pro League zullen hem uiteraard nog kennen. Gonzalez staat er echter bij heel wat clubs nog steeds goed op.

Heel wat concurrentie voor Belgische clubs

Er wordt ook gesproken over concurrentie uit Nederland, Portugal en van de Spaanse tweedeklassers Real Valladolid, Burgos en Sporting Gijon. Vooral die laatste club zou doordrukken voor de komst van Gonzalez.

De spits blijft zo een zeer nomadische carrière kennen. Hij kwam in het verleden ook al uit voor Villarreal, Clermont, Tondela, Braga en Tenerife, maar nergens bleef hij echt lang. 

Is hij een interessante optie voor een Belgische eersteklasser?

Meest recent

'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

3
3
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

83
83
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

26
26
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

481
481
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

55
55
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

53
53
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

280
280
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

66
66
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

330
330
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

364
364
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

55
55
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

167
167
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

145
145
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

39
39
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

270
270
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

47
47
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

123
123
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

315
315
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

235
235
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

308
308
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

726
726
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

292
292

Meer sportnieuws