'Transfer in de maak: Dendoncker op weg naar La Liga'

281
'Transfer in de maak: Dendoncker op weg naar La Liga'

Leander Dendoncker komt amper aan de bak bij Aston Villa dit seizoen. Hij staat bijna helemaal onderaan de pikorde op het middenveld en een transfer in januari is een zeer realistische optie.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Moordende concurrentie bij Aston Villa

De concurrentie bij Aston Villa op zijn positie is heel groot met spelers zoals Douglas Luiz, Kamara, Tielemans, Ramsey en McGinn. Dendoncker moest de voorbije maanden dan ook vooral vrede nemen met speeltijd in de Conference League en zelfs daar kwam hij niet vaak in actie.

Een winters vertrek lijkt de enige uitweg, zeker als hij nog enige kans wil maken op een selectie voor het Europees Kampioenschap met de Rode Duivels. Die lijkt momenteel ver weg, want intussen werd Dendoncker al sinds juni niet meer opgeroepen door Domenico Tedesco.

Real Sociedad meldt zich voor Dendoncker

Dedoncker wordt gelinkt aan een transfer naar Real Sociedad, maar het is niet duidelijk of een verhuis naar Spanje hem zo interesseert. La Dernière Heure meldde onlangs dat Dendoncker een duidelijke voorkeur heeft voor een uitleenbeurt aan een andere club uit de Premier League.

Hij werd in de Engelse roddelpers ook al gelinkt aan Everton, terwijl er ook interesse zou zijn van de Turkse topclub Galatasaray. Dendoncker is al sinds 2018 actief in de Premier League. Toen kwam Wolverhampton hem wegkapen bij Anderlecht voor een bedrag van in totaal 15 miljoen euro.

Korte heropleving tegen Manchester United

Anderhalf jaar geleden stapte hij voor hetzelfde bedrag over naar Aston Villa, maar die transfer is niet meteen een succes geworden.

Op Boxing Day liet Leander Dendoncker nog eens van zich spreken. De Rode Duivel verscheen tegen Manchester United voor de eerste keer dit seizoen aan de aftrap in de Premier League en maakte prompt ook zijn eerste doelpunt voor Aston Villa.

Waar moet Dedoncker spelen?

Meest recent

Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

15
15
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

18
18
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

9
9
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

30
30
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

54
54
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

98
98
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

326
326
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

181
181
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

87
87
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

31
31
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

126
126
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

29
29
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

155
155
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

392
392
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

49
49
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

428
428
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

181
181
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

190
190
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

591
591
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

162
162
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

174
174
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

792
792
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

194
194
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

115
115

Meer sportnieuws