'Chelsea dokt 100 miljoen voor toptalent'

120
'Chelsea dokt 100 miljoen voor toptalent'

Chelsea draait opnieuw een grijs seizoen. The Blues spelen geen rol van betekenis in de Premier League en tekenen voor een voorlopige tiende plek. De club bekijkt waar het haar kern kan versterken.

Chelsea dacht met Mauricio Pochettino opnieuw aan te knopen met successen, maar het tegendeel is waar. Ondanks stevige investeringen krijgt de Argentijn de trein voorlopig niet op de rails dit seizoen, terwijl ook al het vorige seizoen een fikse tegenvaller was op Stamford Bridge.

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Chelsea wil shoppen in Portugal

Chelsea speurt nu de markt af en zou volgens The Sun interesse tonen voor Antonio Silva (Benfica). De jonge verdediger maakte sinds zijn doorbraak indruk in de Portugese hoofdstad en wekte zo de belangstelling op van verschillende Europese topclubs. Ook Manchester United werd al aan de speler gelinkt.

Silva was dit seizoen al goed voor 23 optredens, waaronder 14 in de competitie. Zijn contract bij Benfica loopt nog tot midden 2027 en volgens Transfermarkt is hij momenteel 45 miljoen euro waard.

Chelsea zal veel meer moeten betalen

Chelsea zou echter veel meer op tafel moeten leggen voor Silva, wiens prijskaartje naar verluidt rond de 100 miljoen euro geschat wordt. Een stevig bedrag, maar Chelsea toonde in het verleden al dat het zich niet inhoudt om uit te halen op de mercato.

Bovendien onderhouden beide clubs nauwe banden na de transfer van Enzo Fernandez begin 2023. Chelsea legde toen 121 miljoen euro op tafel om de Argentijn weg te halen bij Benfica. Passeren de Adelaars nog eens langs de Londense kassa?

Wie zal Silva strikken?

Meest recent

Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

16
16
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

16
16
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

36
36
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

52
52
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

62
62
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

51
51
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

28
28
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

144
144
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

88
88
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

49
49
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

57
57
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

241
241
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

123
123
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

96
96
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

105
105
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

334
334
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

66
66
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

354
354
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

308
308
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

246
246

Meer sportnieuws