'Chelsea dokt 100 miljoen voor toptalent'

door
'Chelsea dokt 100 miljoen voor toptalent'

Chelsea draait opnieuw een grijs seizoen. The Blues spelen geen rol van betekenis in de Premier League en tekenen voor een voorlopige tiende plek. De club bekijkt waar het haar kern kan versterken.

Chelsea dacht met Mauricio Pochettino opnieuw aan te knopen met successen, maar het tegendeel is waar. Ondanks stevige investeringen krijgt de Argentijn de trein voorlopig niet op de rails dit seizoen, terwijl ook al het vorige seizoen een fikse tegenvaller was op Stamford Bridge.

LEES OOK: Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Chelsea wil shoppen in Portugal

Chelsea speurt nu de markt af en zou volgens The Sun interesse tonen voor Antonio Silva (Benfica). De jonge verdediger maakte sinds zijn doorbraak indruk in de Portugese hoofdstad en wekte zo de belangstelling op van verschillende Europese topclubs. Ook Manchester United werd al aan de speler gelinkt.

Silva was dit seizoen al goed voor 23 optredens, waaronder 14 in de competitie. Zijn contract bij Benfica loopt nog tot midden 2027 en volgens Transfermarkt is hij momenteel 45 miljoen euro waard.

Chelsea zal veel meer moeten betalen

Chelsea zou echter veel meer op tafel moeten leggen voor Silva, wiens prijskaartje naar verluidt rond de 100 miljoen euro geschat wordt. Een stevig bedrag, maar Chelsea toonde in het verleden al dat het zich niet inhoudt om uit te halen op de mercato.

Bovendien onderhouden beide clubs nauwe banden na de transfer van Enzo Fernandez begin 2023. Chelsea legde toen 121 miljoen euro op tafel om de Argentijn weg te halen bij Benfica. Passeren de Adelaars nog eens langs de Londense kassa?

Wie zal Silva strikken?

Meest recent

Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

21
21
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

54
54
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

19
19
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

101
101
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

252
252
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

151
151
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

142
142
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

29
29
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

53
53
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

126
126
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

148
148
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

386
386
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

61
61
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

123
123
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

40
40
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

122
122
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

146
146
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

261
261
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

77
77
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

126
126
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

188
188
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

88
88
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

140
140
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

274
274
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

249
249

Meer sportnieuws