'Onverwachte winteraanwinst voor Union'

211 stemmen
'Onverwachte winteraanwinst voor Union'

Bij Union mogen we in principe een rustige wintermercato verwachten. De Brusselaars hebben weinig reden om aan hun kern te sleutelen, want ze presteren dit seizoen alweer boven verwachting en bovendien heeft Alexander Blessin op zowat elke positie keuze te over.

De kern van Union is zelfs zo groot dat een aantal spelers niet eens ingeschreven konden worden voor de Europa League. Er hoeven dan ook geen nieuwe spelers bij te komen, tenzij er iemand zou vertrekken. Maar ook dat wordt eigenlijk niet echt verwacht in het Dudenpark.

LEES OOK: Evenepoel haalt verrassend hard uit naar Anderlecht

Dony vervroegd terug naar Union

Toch mag Blessin straks op de winterstage in Spanje wellicht een extra kracht verwelkomen. La Dernière Heure verwacht immers dat Arnaud Dony dan opnieuw bij Union zal aansluiten. De 19-jarige jeugdinternational werd de voorbije maanden verhuurd aan FCV Dender.

Daar kwam de linksachter echter amper aan de bak. Hij raakte in de Challenger Pro League niet verder dan twee basisplaatsen en vier invalbeurten, waarbij hij één keer scoorde. In de laatste vier wedstrijden voor de winterstop werd hij zelfs niet meer in de selectie opgenomen.

Blijven of nieuwe uitleenbeurt?

De uitleenbeurt zal dan ook stopgezet worden, want geen van alle betrokken partijen vindt dat het op die manier nog veel zin heeft. Dony keert dus terug naar Union, maar ook daar zal het niet evident worden om aan speelminuten te raken. Hij moet op zijn linkerflank opboksen tegen Lapoussin, terwijl ook Teklab, Castro-Montes en Terho er uit de voeten kunnen.

Het wordt dus afwachten of Union hem zal houden of zal kiezen voor een nieuwe uitleenbeurt. Dony kwam tot dusver zeven keer in actie voor de Brusselaars, die hem in de zomer van 2022 transfervrij wegkaapten bij STVV. Op Stayen had de tiener veelbelovend gedebuteerd op het hoogste niveau.

Zal hij nog doorbreken bij Union?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

23
23
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

133
133
De Ketelaere-blunder kan hem WK kosten

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

57
57
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

48
48
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

60
60
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

55
55
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

100
100
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

627
627
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

130
130
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

248
248
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

90
90
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

693
693
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

143
143
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

168
168
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

198
198
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

67
67
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

213
213
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1044
1044
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

94
94
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

349
349
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

917
917
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

135
135
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

759
759
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

390
390
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

310
310

Meer sportnieuws