Witte rook zeer nabij: Buchanan strijkt neer in Milaan

door
Witte rook zeer nabij: Buchanan strijkt neer in Milaan

Club Brugge zette donderdagochtend koers richting Marbella, waar het zijn winterstage zal afwerken. Daarvoor stapten 29 spelers mee op het vliegtuig, maar Tajon Buchanan was daar niet bij. De Canadese rechterflankspeler bleef echter niet achter in België, zo blijkt.

Club communiceerde niet over het ontbreken van Buchanan in de kern, maar het was al genoegzaam duidelijk dat zijn nakende transfer naar Internazionale de achterliggende reden was. Daardoor werd Buchanan immers ook al niet geselecteerd voor de laatste twee competitiewedstrijden tegen RWDM en Union.

LEES OOK: Keiharde reality check Union: "Grote teleurstelling"

Buchanan strijkt neer in Milaan

Die transfer komt nu stilaan zeer dichtbij. De 24-jarige blijkt donderdagochtend immers ook op het vliegtuig gestapt te zijn, maar dan wel richting Milaan. Italiaanse media spotten Buchanan immers al op de luchthaven van Milaan-Linate, waar hij hen groette met een opgestoken duim.

De verwachting is dat hij in de loop van de dag zijn medische testen zal afleggen bij Inter en daarna al zijn handtekening kan zetten onder zijn contract. Er ligt voor Buchanan een vijfjarige overeenkomst klaar, die hem naar verluidt 1,5 miljoen euro per jaar zou gaan opleveren. Club incasseert een transfersom van 7 à 8 miljoen euro, waar nog een drietal miljoen aan bonussen bij kan komen.

Debuut bij Inter pas voor volgende week

Daarna zou Buchanan wel terugkeren naar België, omdat hij nog in ons land moet wachten op zijn Italiaanse werkvergunning. Daardoor zal hij nog niet zaterdag kunnen debuteren tegen Hellas Verona, zoals ze aanvankelijk bij Inter gehoopt hadden. Hij moet mikken op de wedstrijd van volgende week tegen Monza.

Club bereidt zich zo voor op de tweede seizoenshelft zonder zijn rechtsachter. Ronny Deila rekent voor die positie de komende maanden op Odoi, Sabbe en De Cuyper. Die eerste speelt de komende maand wel met Ghana de Africa Cup. Sabbe sluit op stage dan weer aan na maandenlang blessureleed. Daar mag ook Amine Et-Taïbi zich tonen. De 20-jarige speelde de voorbije maanden als rechtsback bij Club NXT.

Heeft Club Brugge voldoende alternatieven voor Buchanan?

Meest recent

Zorgen om grote naam Anderlecht: "Waar zit hij?"

Er komt bij Anderlecht maar geen regelmaat in de prestaties dit seizoen. Dat bleek nog maar eens op ...

67
67
Hasi scherp na wanprestatie: "Een catastrofe"

Anderlecht heeft vrijdag in Charleroi een zeer pijnlijke avond beleefd. Het slaagde er alweer niet ...

70
70
'Club gaat transferstrijd aan met Como en Leverkusen'

Club Brugge heeft zich in de zomer nog grondig versterkt, maar lijkt nu al bezig te zijn met het ...

43
43
Milan kan vernedering tegen laagvlieger net vermijden

In de Serie A dreigt AC Milan na amper een week zijn kopppositie alweer af te moeten staan. De ...

16
16
Anderlecht met billen bloot op Mambourg en lost rol bovenin

Anderlecht lijkt bovenaan de rol helemaal te moeten lossen. Het kan de kloof met de top twee al zien ...

140
140
Degradatie dreigt voor Red Flames na pijnlijke avond

De Red Flames hebben vrijdagavond een zeer slechte zaak gedaan. Ze beleefden een pijnlijke avond in ...

45
45
Lierse wint weer niet, Jong AA Gent kan niet bevestigen

Vrijdagavond stonden in de Challenger Pro League al de eerste twee wedstrijden van de elfde speeldag ...

15
15
Ziet Zulte Waregem uitblinker gratis vertrekken?

Zulte Waregem stuntte vorige week door AA Gent met 4-1 te verslaan. Na een lastige start is de ...

141
141
Anderlecht stelt alweer teleur: "Wordt zijn laatste match"

Anderlecht raakte vorige week niet voorbij STVV en heeft vrijdagavond dus iets recht te zetten. Het ...

394
394
'Anderlecht mengt zich in transferstrijd om sensatie'

Anderlecht gaat vrijdagavond in Charleroi op zoek naar de drie punten, want die hebben ze absoluut ...

108
108
Standard krijgt alsnog stevige domper te verwerken

Standard blikt terug op een woelige week, nadat het vorig weekend zijn wedstrijd tegen Antwerp ...

91
91
'Domper voor Duivels: sterkhouder out voor november'

De Rode Duivels moeten in november nog de laatste loodjes leggen om kwalificatie voor het WK over de ...

105
105
Charleroi-RSCA: Hasi kiest voor deze elf namen

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen Sporting Charleroi. Winnen is broodnodig, anders ...

79
79
Wils steeds meer onder druk: wat zegt de coach?

Royal Antwerp FC staat onder zware druk. Zondag ontvangen ze Club Brugge en dat is altijd een zeer ...

51
51
'Zirkzee verlaat Man Utd: zes clubs in de running'

Joshua Zirkzee gaat Manchester United in de wintermercato wellicht verlaten. Trainer Ruben Amorim is ...

50
50
Club Brugge op hete kolen: vertraging in stadiondossier

Club Brugge heeft weinig tijd om te bekomen van de pandoering tegen Bayern München, want binnen ...

753
753
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal ...

317
317
Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

378
378
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

180
180
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

186
186
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

339
339
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

335
335
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

145
145
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

203
203
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

330
330

Meer sportnieuws