Witte rook zeer nabij: Buchanan strijkt neer in Milaan

114 stemmen
Witte rook zeer nabij: Buchanan strijkt neer in Milaan

Club Brugge zette donderdagochtend koers richting Marbella, waar het zijn winterstage zal afwerken. Daarvoor stapten 29 spelers mee op het vliegtuig, maar Tajon Buchanan was daar niet bij. De Canadese rechterflankspeler bleef echter niet achter in België, zo blijkt.

Club communiceerde niet over het ontbreken van Buchanan in de kern, maar het was al genoegzaam duidelijk dat zijn nakende transfer naar Internazionale de achterliggende reden was. Daardoor werd Buchanan immers ook al niet geselecteerd voor de laatste twee competitiewedstrijden tegen RWDM en Union.

LEES OOK: Tessa Wullaert verrast met nieuwe club

Buchanan strijkt neer in Milaan

Die transfer komt nu stilaan zeer dichtbij. De 24-jarige blijkt donderdagochtend immers ook op het vliegtuig gestapt te zijn, maar dan wel richting Milaan. Italiaanse media spotten Buchanan immers al op de luchthaven van Milaan-Linate, waar hij hen groette met een opgestoken duim.

De verwachting is dat hij in de loop van de dag zijn medische testen zal afleggen bij Inter en daarna al zijn handtekening kan zetten onder zijn contract. Er ligt voor Buchanan een vijfjarige overeenkomst klaar, die hem naar verluidt 1,5 miljoen euro per jaar zou gaan opleveren. Club incasseert een transfersom van 7 à 8 miljoen euro, waar nog een drietal miljoen aan bonussen bij kan komen.

Debuut bij Inter pas voor volgende week

Daarna zou Buchanan wel terugkeren naar België, omdat hij nog in ons land moet wachten op zijn Italiaanse werkvergunning. Daardoor zal hij nog niet zaterdag kunnen debuteren tegen Hellas Verona, zoals ze aanvankelijk bij Inter gehoopt hadden. Hij moet mikken op de wedstrijd van volgende week tegen Monza.

Club bereidt zich zo voor op de tweede seizoenshelft zonder zijn rechtsachter. Ronny Deila rekent voor die positie de komende maanden op Odoi, Sabbe en De Cuyper. Die eerste speelt de komende maand wel met Ghana de Africa Cup. Sabbe sluit op stage dan weer aan na maandenlang blessureleed. Daar mag ook Amine Et-Taïbi zich tonen. De 20-jarige speelde de voorbije maanden als rechtsback bij Club NXT.

Heeft Club Brugge voldoende alternatieven voor Buchanan?

Meest recent

'Club Brugge verrast: dubbeltransfer van 14 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongeren te lanceren richting de eerste ploeg. Maar het ...

0
0
Anderlecht overkomt horror-start: Hammarby kraakt na rust

RSC Anderlecht heeft zich geplaatste voor de derde voorronde van de Europa League. In de return ...

92
92
Zware klap Oranje: gedroomde bondscoach haakt af

Met België, Frankrijk, Duitsland en Italië presenteerde vier grote Europese voetballanden ...

52
52
Cercle slaat wéér toe, Beveren haalt sterkhouder terug

Met nog een dikke week tot de competitiestart tonen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich nog ...

79
79
Rampzalige start Anderlecht: "Slaapverwekkend B-ploegje"

RSC Anderlecht wil zich donderdagavond verzekeren van een plek in de derde voorronde van de Europa ...

215
215
België écht niet naar WK? KBVB komt met krachtig statement

De UEFA heeft één front gevormd tegen Gianni Infantino. De Europese voetbalbond maakte ...

191
191
Uitsluitsel Kompany: Bayern hakt zware transferknoop door

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

195
195
Noa Lang-stunt bij Club Brugge krijgt onverwachte wending

De droom van veel Club Brugge-fans lijkt plots weer wat minder gek. Noa Lang staat opnieuw op een ...

1461
1461
Anderlecht met basisdebutant, één wissel bij AA Gent

Hoewel de Jupiler Pro League nog moet beginnen, komen donderdagavond weer twee eersteklassers in ...

90
90
'Uittocht Anderlecht duurt voort: Nederlanders kloppen aan'

RSC Anderlecht zag de voorbije weken heel wat spelers vertrekken. Maar de Brusselaars zijn nog niet ...

377
377
Mokerslag Club Brugge: miljoenentransfer aan diggelen

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

813
813
Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

KRC Genk staat op punt om zijn eigen transferrecord te verpulveren. Jeugdproduct Konstaninos ...

132
132
Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

451
451
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

14
14
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

452
452
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

277
277
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

107
107
'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Bij KV Mechelen gaat er nog volk vertrekken deze zomer. De Maneblussers zouden wel eens een deal ...

222
222
Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

430
430
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

128
128
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

85
85
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

204
204
De Mil zet AA Gent op scherp voor belangrijke partij

AA Gent heeft geen excuses. Tegen Cherkasy is het van moeten: de kwalificatie moét gehaald ...

110
110
'Union heeft doelmannenknoop doorgehakt'

Union anticipeerde deze zomer uitstekend op het mogelijke vertrek van verschillende smaakmakers en ...

124
124
Anderlecht strikt Antman: experts vellen oordeel over winger

RSC Anderlecht haalde Oliver Antman voor ongeveer 5 miljoen euro weg bij Rangers FC. Een stevige som ...

439
439

Meer sportnieuws