Italianen onthullen wanneer Buchanan-deal afgerond wordt

170 stemmen
Italianen onthullen wanneer Buchanan-deal afgerond wordt

Donderdag vertrekt Club Brugge op winterstage naar Marbella. Het gaf nog geen selectie vrij voor het oefenkamp, maar Tajon Buchanan zal al zeker niet mee afreizen. De Canadees werd al gepasseerd voor de laatste twee competitiewedstrijden tegen RWDM en Union omdat een transfer in de pijplijn zat en die komt er stilaan helemaal aan.

Het lijkt enkel nog wachten op de officiële bevestiging van zijn transfer naar Internazionale, want vanuit verschillende hoeken klinkt het dat alle partijen akkoord zijn over de transfers. Ook de financiële details liggen al op straat. Italiaanse media maken gewag van een transfersom van 7 miljoen euro plus 3 miljoen aan bonussen.

LEES OOK: 'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Buchanan moet enkel nog medisch gekeurd worden

Voor Buchanan zelf zou in Milaan een contract voor vijf jaar klaarliggen. Hij zou in die periode jaarlijks een slordige 1,5 miljoen euro gaan opstrijken. De transfer zal in de komende dagen geofficialiseerd worden, zo verzekert Corriere dello Sport.

Zij weten dat Club Brugge dinsdagochtend definitief groen licht gaf voor de deal, terwijl er met Buchanan al langer een akkoord was. De rechtsachter moet nu enkel nog naar Italië afreizen om nog zijn medische testen af te leggen. Eens die voltooid zijn, staat niets de transfer nog in de weg.

Vrijdag al eerste training

Het zou dan ook de bedoeling zijn dat Buchanan vrijdag al een eerste keer op het trainingsveld staat met zijn nieuwe ploegmakkers. Hij zou zaterdag meteen ook zijn opwachting maken in San Siro, waar Inter het dan opneemt tegen Hellas Verona. Wellicht in de tribune, al zou het niet uitgesloten zijn dat Buchanan meteen op de bank mag plaatsnemen.

Inter lijkt dus niet te zullen aarzelen om zijn kersverse aanwinst voor de leeuwen te gooien als dat nodig zou zijn. De nood op de rechterflank is dan ook groot, want door de langdurige afwezigheid van Cuadrado is er momenteel geen enkel alternatief voor Dumfries.

Zal Buchanan zich kunnen doorzetten bij Inter?

Meest recent

'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

19
19
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

119
119
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

109
109
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

155
155
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

109
109
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

684
684
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

159
159
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

306
306
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

345
345
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

164
164
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

427
427
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

320
320
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

493
493
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

466
466
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

108
108
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

219
219
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

142
142
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

96
96
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

213
213
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

344
344
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

484
484
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

208
208
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

658
658
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

75
75
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

471
471

Meer sportnieuws