'KV Mechelen verliest 2 sterkhouders in januari'

door
'KV Mechelen verliest 2 sterkhouders in januari'

KV Mechelen beleeft een zeer wisselvallig seizoen. Het is na 20 speeldagen nog niet vrij van degradatiezorgen en sneuvelde in de Croky Cup meteen tegen amateurclub Knokke. Dat zorgde al voor een trainerswissel, want Steven Defour moest plaatsmaken voor Besnik Hasi. Er zijn nog meer veranderingen op til.

Mogelijk gaan ook enkele oudgedienden uit de spelersgroep snel Malinwa nog verlaten. Het Nieuwsblad weet dat zowel Gaëtan Coucke als Jordi Vanlerberghe nog deze maand een transfer zouden kunnen gaan maken als er een goed bod binnenloopt.

LEES OOK: Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

Coucke al gelinkt aan Antwerp

Beide titularissen zijn na dit seizoen einde contract en lieten al aan de club weten dat ze niet van plan zijn om nog bij te tekenen. Ze vinden dat ze toe zijn aan een nieuwe uitdaging. KVM zou bereid zijn om nu al mee te werken aan een transfer, want het is de laatste kans om nog een transfersom te vangen voor het duo.

Coucke werd de voorbije dagen al gelinkt aan Antwerp, dat in ruil Ortwin De Wolf naar Mechelen zou kunnen sturen. De 25-jarige doelman speelt sinds 2020 Achter de Kazerne. KV gaf hem een nieuwe kans nadat hij bij KRC Genk zijn basisplaats verloren was aan de toen nog piepjonge Maarten Vandevoordt.

Vanlerberghe wil ook nieuwe uitdaging

Vanlerberghe streek dan weer in 2019 neer bij KVM. Dat was al voor de tweede keer, want hij had in de jeugd al voor de club gespeeld en van 2014 tot 2017 deel uitgemaakt van de A-kern. Daarna volgde een weinig succesvolle passage bij Club Brugge, dat hem ook uitleende aan KV Oostende.

De 27-jarige verdediger speelde maar liefst 182 wedstrijden voor KVM, maar wie weet blijft de teller daarop steken. Al lijkt de kans op een transfer al bij al toch vrij klein te zijn. Noch Coucke, noch Vanlerberghe zullen de club op een dieptepunt willen verlaten. Ze zullen KV Mechelen dus wellicht eerst aan het behoud willen helpen alvorens met een goed gevoel afscheid te nemen.

Kan KV Mechelen een vertrek opvangen?

Meest recent

Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

9
9
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

83
83
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

42
42
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

108
108
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

195
195
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

156
156
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

192
192
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

216
216
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

378
378
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

276
276
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

80
80
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

269
269
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

145
145
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

186
186
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

531
531
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

65
65
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

207
207
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

584
584
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

186
186
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

250
250
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

321
321
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

548
548
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

268
268

Meer sportnieuws