'KV Mechelen verliest 2 sterkhouders in januari'

door
'KV Mechelen verliest 2 sterkhouders in januari'

KV Mechelen beleeft een zeer wisselvallig seizoen. Het is na 20 speeldagen nog niet vrij van degradatiezorgen en sneuvelde in de Croky Cup meteen tegen amateurclub Knokke. Dat zorgde al voor een trainerswissel, want Steven Defour moest plaatsmaken voor Besnik Hasi. Er zijn nog meer veranderingen op til.

Mogelijk gaan ook enkele oudgedienden uit de spelersgroep snel Malinwa nog verlaten. Het Nieuwsblad weet dat zowel Gaëtan Coucke als Jordi Vanlerberghe nog deze maand een transfer zouden kunnen gaan maken als er een goed bod binnenloopt.

LEES OOK: STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Coucke al gelinkt aan Antwerp

Beide titularissen zijn na dit seizoen einde contract en lieten al aan de club weten dat ze niet van plan zijn om nog bij te tekenen. Ze vinden dat ze toe zijn aan een nieuwe uitdaging. KVM zou bereid zijn om nu al mee te werken aan een transfer, want het is de laatste kans om nog een transfersom te vangen voor het duo.

Coucke werd de voorbije dagen al gelinkt aan Antwerp, dat in ruil Ortwin De Wolf naar Mechelen zou kunnen sturen. De 25-jarige doelman speelt sinds 2020 Achter de Kazerne. KV gaf hem een nieuwe kans nadat hij bij KRC Genk zijn basisplaats verloren was aan de toen nog piepjonge Maarten Vandevoordt.

Vanlerberghe wil ook nieuwe uitdaging

Vanlerberghe streek dan weer in 2019 neer bij KVM. Dat was al voor de tweede keer, want hij had in de jeugd al voor de club gespeeld en van 2014 tot 2017 deel uitgemaakt van de A-kern. Daarna volgde een weinig succesvolle passage bij Club Brugge, dat hem ook uitleende aan KV Oostende.

De 27-jarige verdediger speelde maar liefst 182 wedstrijden voor KVM, maar wie weet blijft de teller daarop steken. Al lijkt de kans op een transfer al bij al toch vrij klein te zijn. Noch Coucke, noch Vanlerberghe zullen de club op een dieptepunt willen verlaten. Ze zullen KV Mechelen dus wellicht eerst aan het behoud willen helpen alvorens met een goed gevoel afscheid te nemen.

🚀

Kan KV Mechelen een vertrek opvangen?

Meest recent

Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

4
4
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

41
41
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

44
44
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

77
77
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

155
155
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

174
174
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

100
100
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

34
34
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

184
184
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

319
319
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

103
103
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

540
540
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

269
269
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

453
453
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

381
381
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

397
397
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

65
65
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

236
236
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

353
353
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

219
219
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

100
100
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179

Meer sportnieuws