'KV Mechelen verliest 2 sterkhouders in januari'

door stemmen
'KV Mechelen verliest 2 sterkhouders in januari'

KV Mechelen beleeft een zeer wisselvallig seizoen. Het is na 20 speeldagen nog niet vrij van degradatiezorgen en sneuvelde in de Croky Cup meteen tegen amateurclub Knokke. Dat zorgde al voor een trainerswissel, want Steven Defour moest plaatsmaken voor Besnik Hasi. Er zijn nog meer veranderingen op til.

Mogelijk gaan ook enkele oudgedienden uit de spelersgroep snel Malinwa nog verlaten. Het Nieuwsblad weet dat zowel Gaëtan Coucke als Jordi Vanlerberghe nog deze maand een transfer zouden kunnen gaan maken als er een goed bod binnenloopt.

LEES OOK: Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Coucke al gelinkt aan Antwerp

Beide titularissen zijn na dit seizoen einde contract en lieten al aan de club weten dat ze niet van plan zijn om nog bij te tekenen. Ze vinden dat ze toe zijn aan een nieuwe uitdaging. KVM zou bereid zijn om nu al mee te werken aan een transfer, want het is de laatste kans om nog een transfersom te vangen voor het duo.

Coucke werd de voorbije dagen al gelinkt aan Antwerp, dat in ruil Ortwin De Wolf naar Mechelen zou kunnen sturen. De 25-jarige doelman speelt sinds 2020 Achter de Kazerne. KV gaf hem een nieuwe kans nadat hij bij KRC Genk zijn basisplaats verloren was aan de toen nog piepjonge Maarten Vandevoordt.

Vanlerberghe wil ook nieuwe uitdaging

Vanlerberghe streek dan weer in 2019 neer bij KVM. Dat was al voor de tweede keer, want hij had in de jeugd al voor de club gespeeld en van 2014 tot 2017 deel uitgemaakt van de A-kern. Daarna volgde een weinig succesvolle passage bij Club Brugge, dat hem ook uitleende aan KV Oostende.

De 27-jarige verdediger speelde maar liefst 182 wedstrijden voor KVM, maar wie weet blijft de teller daarop steken. Al lijkt de kans op een transfer al bij al toch vrij klein te zijn. Noch Coucke, noch Vanlerberghe zullen de club op een dieptepunt willen verlaten. Ze zullen KV Mechelen dus wellicht eerst aan het behoud willen helpen alvorens met een goed gevoel afscheid te nemen.

Kan KV Mechelen een vertrek opvangen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

18
18
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

43
43
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

75
75
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

59
59
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

155
155
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

176
176
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

136
136
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

122
122
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

469
469
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

684
684
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

405
405
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

209
209
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

123
123
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

415
415
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

301
301
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

431
431
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

438
438
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws