'KV Mechelen verliest 2 sterkhouders in januari'

door
'KV Mechelen verliest 2 sterkhouders in januari'

KV Mechelen beleeft een zeer wisselvallig seizoen. Het is na 20 speeldagen nog niet vrij van degradatiezorgen en sneuvelde in de Croky Cup meteen tegen amateurclub Knokke. Dat zorgde al voor een trainerswissel, want Steven Defour moest plaatsmaken voor Besnik Hasi. Er zijn nog meer veranderingen op til.

Mogelijk gaan ook enkele oudgedienden uit de spelersgroep snel Malinwa nog verlaten. Het Nieuwsblad weet dat zowel Gaëtan Coucke als Jordi Vanlerberghe nog deze maand een transfer zouden kunnen gaan maken als er een goed bod binnenloopt.

LEES OOK: Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Coucke al gelinkt aan Antwerp

Beide titularissen zijn na dit seizoen einde contract en lieten al aan de club weten dat ze niet van plan zijn om nog bij te tekenen. Ze vinden dat ze toe zijn aan een nieuwe uitdaging. KVM zou bereid zijn om nu al mee te werken aan een transfer, want het is de laatste kans om nog een transfersom te vangen voor het duo.

Coucke werd de voorbije dagen al gelinkt aan Antwerp, dat in ruil Ortwin De Wolf naar Mechelen zou kunnen sturen. De 25-jarige doelman speelt sinds 2020 Achter de Kazerne. KV gaf hem een nieuwe kans nadat hij bij KRC Genk zijn basisplaats verloren was aan de toen nog piepjonge Maarten Vandevoordt.

Vanlerberghe wil ook nieuwe uitdaging

Vanlerberghe streek dan weer in 2019 neer bij KVM. Dat was al voor de tweede keer, want hij had in de jeugd al voor de club gespeeld en van 2014 tot 2017 deel uitgemaakt van de A-kern. Daarna volgde een weinig succesvolle passage bij Club Brugge, dat hem ook uitleende aan KV Oostende.

De 27-jarige verdediger speelde maar liefst 182 wedstrijden voor KVM, maar wie weet blijft de teller daarop steken. Al lijkt de kans op een transfer al bij al toch vrij klein te zijn. Noch Coucke, noch Vanlerberghe zullen de club op een dieptepunt willen verlaten. Ze zullen KV Mechelen dus wellicht eerst aan het behoud willen helpen alvorens met een goed gevoel afscheid te nemen.

Kan KV Mechelen een vertrek opvangen?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

221
221
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

16
16
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

468
468
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

40
40
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

113
113
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

58
58
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

153
153
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

54
54
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

187
187
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

245
245
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

282
282
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

494
494
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

545
545
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

307
307
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

299
299
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

271
271
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

265
265
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

135
135
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

445
445
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

424
424
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

241
241

Meer sportnieuws