Wie we daar hebben! Yaremchuk scoort eindelijk in La Liga

588
Wie we daar hebben! Yaremchuk scoort eindelijk in La Liga

Anderhalf jaar geleden werd Roman Yaremchuk nog de duurste aankoop ooit van Club Brugge, dat in de zomer van 2022 maar liefst 16 miljoen euro neertelde om hem weg te halen bij Benfica. De Oekraïense spits flopte echter volledig en leek ook dit seizoen niet op speelkansen te moeten rekenen. Hij werd daarom verhuurd aan Valencia, maar dat was tot dusver ook een mislukking.

Yaremchuk kwam in Spanje in de eerste helft van het seizoen immers ook amper van de bank. Slechts drie keer verscheen hij aan de aftrap in La Liga en scoren lukte hem enkel in de Copa del Rey tegen amateurclub Arosa. Er gingen de voorbije weken zelfs geruchten dat Valencia zijn uitleenbeurt alweer zou willen stopzetten.

LEES OOK: Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

Yaremchuk scoort eindelijk voor Valencia

Zover kwam het tot dusver nog niet en wie weet kan Yaremchuk het tij nog keren. Hij is 2024 alvast begonnen met een knaller. In de eerste wedstrijd van het nieuwe jaar kreeg hij tegen Villarreal nog eens een basisplaats en die bekroonde hij na amper vier minuten met zijn eerste competitiegoal van het seizoen.

Yaremchuk was slim aan de rand van de zestien blijven hangen en stond zo op de juiste plaats om een aflegger hoog in doel te knallen. Daarmee lijkt hij Valencia ook op weg te zetten naar een zege, want halfweg staat het al 2-0 nadat Pepelu ook nog een penalty omzette.

Opvallende viering

De goal deed Yaremchuk zichtbaar deugd. Tijdens zijn opvallende viering gooide hij immers heel wat frustraties van zich af. De spits wees daarbij meermaals naar zijn oren, waarmee hij de vele criticasters en fluitende supporters het zwijgen mee lijkt op te willen leggen.

Zal Yaremchuk nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

14
14
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

124
124
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

28
28
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

32
32
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

52
52
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

64
64
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

100
100
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

124
124
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

47
47
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

291
291
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

650
650
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

82
82
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

154
154
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

188
188
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

353
353
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

667
667
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

250
250
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

104
104

Meer sportnieuws