Wie we daar hebben! Yaremchuk scoort eindelijk in La Liga

door
Wie we daar hebben! Yaremchuk scoort eindelijk in La Liga

Anderhalf jaar geleden werd Roman Yaremchuk nog de duurste aankoop ooit van Club Brugge, dat in de zomer van 2022 maar liefst 16 miljoen euro neertelde om hem weg te halen bij Benfica. De Oekraïense spits flopte echter volledig en leek ook dit seizoen niet op speelkansen te moeten rekenen. Hij werd daarom verhuurd aan Valencia, maar dat was tot dusver ook een mislukking.

Yaremchuk kwam in Spanje in de eerste helft van het seizoen immers ook amper van de bank. Slechts drie keer verscheen hij aan de aftrap in La Liga en scoren lukte hem enkel in de Copa del Rey tegen amateurclub Arosa. Er gingen de voorbije weken zelfs geruchten dat Valencia zijn uitleenbeurt alweer zou willen stopzetten.

LEES OOK: Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Yaremchuk scoort eindelijk voor Valencia

Zover kwam het tot dusver nog niet en wie weet kan Yaremchuk het tij nog keren. Hij is 2024 alvast begonnen met een knaller. In de eerste wedstrijd van het nieuwe jaar kreeg hij tegen Villarreal nog eens een basisplaats en die bekroonde hij na amper vier minuten met zijn eerste competitiegoal van het seizoen.

Yaremchuk was slim aan de rand van de zestien blijven hangen en stond zo op de juiste plaats om een aflegger hoog in doel te knallen. Daarmee lijkt hij Valencia ook op weg te zetten naar een zege, want halfweg staat het al 2-0 nadat Pepelu ook nog een penalty omzette.

Opvallende viering

De goal deed Yaremchuk zichtbaar deugd. Tijdens zijn opvallende viering gooide hij immers heel wat frustraties van zich af. De spits wees daarbij meermaals naar zijn oren, waarmee hij de vele criticasters en fluitende supporters het zwijgen mee lijkt op te willen leggen.

Zal Yaremchuk nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

62
62
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

24
24
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

69
69
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

35
35
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

62
62
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

196
196
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

199
199
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

60
60
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

290
290
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

107
107
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

250
250
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

370
370
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

261
261
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

552
552
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

225
225
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

167
167
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

119
119
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

170
170
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

92
92
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

275
275
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

671
671
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

142
142
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

200
200

Meer sportnieuws