'Droomtransfer Ngonge lonkt: clubs bereiken akkoord'

door
'Droomtransfer Ngonge lonkt: clubs bereiken akkoord'

Een jaar geleden zag de situatie van Cyril Ngonge er nog zeer penibel uit. Hij vertoefde in de B-kern bij FC Groningen, waar hij verbannen werd omwille van disciplinaire problemen. Maar sindsdien schreef onze 23-jarige landgenoot een echt voetbalsprookje dat nu een nieuw hoofdstuk lijkt te krijgen.

In januari 2023 verloste Hellas Verona Ngonge uit zijn lijden in Groningen en in Italië groeide de aanvaller uit tot een regelrechte sensatie. Hij was in 34 wedstrijden goed voor tien goals en drie assists en had daarmee een enorm aandeel in het veiligstellen van het behoud vorig seizoen.

LEES OOK: Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Aston Villa legt 10 miljoen voor Ngonge

Nu lijkt Ngonge zijn sterke prestaties te gaan bekronen met een transfer. Verona kampt met financiële problemen en moet deze maand spelers verkopen. Het liet al verdediger Isak Hien vertrekken naar Atalanta en lijkt in de komende weken ook afscheid te zullen nemen van Martin Hongla (Granada), Filippo Terracciano (AC Milan) en Koray Günter (Como).

Ook voor Ngonge ligt een transfer in het verschiet, naar een zeer mooie bestemming zelfs. Tuttomercatoweb weet immers dat Verona een akkoord bereikt heeft met Aston Villa over een overgang. De huidige nummer twee in de Premier League zou 10 miljoen euro op tafel leggen.

Ngonge twijfelt zelf nog

Ze moeten wel nog een akkoord zien te vinden met Ngonge zelf en dat zou weleens verrassend lastig kunnen blijken. De speler zou immers zelf nog twijfelen, want hij voelt zich goed in Italië en wil liefst in de Serie A blijven. Er is ook interesse van Fiorentina, terwijl in de zomer ook Bologna aanklopte.

Het valt echter af te wachten of die clubs nu concreet zullen worden. Intussen lijkt Villa toch een buitenkans te zijn voor Ngonge, die er met zijn polyvalentie op alle offensieve posities voor extra concurrentie kan zorgen. 

Zou Aston Villa een goede stap zijn voor Ngonge?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

183
183
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

244
244
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

175
175
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

513
513
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

199
199
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

743
743
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

190
190
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

238
238
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

663
663
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

374
374
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

321
321
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

185
185
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

205
205
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

328
328

Meer sportnieuws