'Droomtransfer Ngonge lonkt: clubs bereiken akkoord'

111 stemmen
'Droomtransfer Ngonge lonkt: clubs bereiken akkoord'

Een jaar geleden zag de situatie van Cyril Ngonge er nog zeer penibel uit. Hij vertoefde in de B-kern bij FC Groningen, waar hij verbannen werd omwille van disciplinaire problemen. Maar sindsdien schreef onze 23-jarige landgenoot een echt voetbalsprookje dat nu een nieuw hoofdstuk lijkt te krijgen.

In januari 2023 verloste Hellas Verona Ngonge uit zijn lijden in Groningen en in Italië groeide de aanvaller uit tot een regelrechte sensatie. Hij was in 34 wedstrijden goed voor tien goals en drie assists en had daarmee een enorm aandeel in het veiligstellen van het behoud vorig seizoen.

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Aston Villa legt 10 miljoen voor Ngonge

Nu lijkt Ngonge zijn sterke prestaties te gaan bekronen met een transfer. Verona kampt met financiële problemen en moet deze maand spelers verkopen. Het liet al verdediger Isak Hien vertrekken naar Atalanta en lijkt in de komende weken ook afscheid te zullen nemen van Martin Hongla (Granada), Filippo Terracciano (AC Milan) en Koray Günter (Como).

Ook voor Ngonge ligt een transfer in het verschiet, naar een zeer mooie bestemming zelfs. Tuttomercatoweb weet immers dat Verona een akkoord bereikt heeft met Aston Villa over een overgang. De huidige nummer twee in de Premier League zou 10 miljoen euro op tafel leggen.

Ngonge twijfelt zelf nog

Ze moeten wel nog een akkoord zien te vinden met Ngonge zelf en dat zou weleens verrassend lastig kunnen blijken. De speler zou immers zelf nog twijfelen, want hij voelt zich goed in Italië en wil liefst in de Serie A blijven. Er is ook interesse van Fiorentina, terwijl in de zomer ook Bologna aanklopte.

Het valt echter af te wachten of die clubs nu concreet zullen worden. Intussen lijkt Villa toch een buitenkans te zijn voor Ngonge, die er met zijn polyvalentie op alle offensieve posities voor extra concurrentie kan zorgen. 

Zou Aston Villa een goede stap zijn voor Ngonge?

Meest recent

Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

11
11
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

227
227
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

123
123
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

65
65
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

159
159
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

238
238
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

102
102
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

333
333
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

123
123
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

203
203
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

560
560
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

41
41
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

102
102
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

294
294
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

193
193
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

154
154
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

114
114
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

189
189
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

480
480
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

94
94
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

501
501
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

111
111
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

368
368
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

557
557
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

160
160

Meer sportnieuws