'Droomtransfer Ngonge lonkt: clubs bereiken akkoord'

door
'Droomtransfer Ngonge lonkt: clubs bereiken akkoord'

Een jaar geleden zag de situatie van Cyril Ngonge er nog zeer penibel uit. Hij vertoefde in de B-kern bij FC Groningen, waar hij verbannen werd omwille van disciplinaire problemen. Maar sindsdien schreef onze 23-jarige landgenoot een echt voetbalsprookje dat nu een nieuw hoofdstuk lijkt te krijgen.

In januari 2023 verloste Hellas Verona Ngonge uit zijn lijden in Groningen en in Italië groeide de aanvaller uit tot een regelrechte sensatie. Hij was in 34 wedstrijden goed voor tien goals en drie assists en had daarmee een enorm aandeel in het veiligstellen van het behoud vorig seizoen.

LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Aston Villa legt 10 miljoen voor Ngonge

Nu lijkt Ngonge zijn sterke prestaties te gaan bekronen met een transfer. Verona kampt met financiële problemen en moet deze maand spelers verkopen. Het liet al verdediger Isak Hien vertrekken naar Atalanta en lijkt in de komende weken ook afscheid te zullen nemen van Martin Hongla (Granada), Filippo Terracciano (AC Milan) en Koray Günter (Como).

Ook voor Ngonge ligt een transfer in het verschiet, naar een zeer mooie bestemming zelfs. Tuttomercatoweb weet immers dat Verona een akkoord bereikt heeft met Aston Villa over een overgang. De huidige nummer twee in de Premier League zou 10 miljoen euro op tafel leggen.

Ngonge twijfelt zelf nog

Ze moeten wel nog een akkoord zien te vinden met Ngonge zelf en dat zou weleens verrassend lastig kunnen blijken. De speler zou immers zelf nog twijfelen, want hij voelt zich goed in Italië en wil liefst in de Serie A blijven. Er is ook interesse van Fiorentina, terwijl in de zomer ook Bologna aanklopte.

Het valt echter af te wachten of die clubs nu concreet zullen worden. Intussen lijkt Villa toch een buitenkans te zijn voor Ngonge, die er met zijn polyvalentie op alle offensieve posities voor extra concurrentie kan zorgen. 

Zou Aston Villa een goede stap zijn voor Ngonge?

Meest recent

'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

72
72
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

168
168
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

205
205
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

72
72
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

134
134
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

23
23
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

101
101
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

279
279
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

69
69
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

133
133
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

175
175
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

198
198
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

91
91
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

82
82
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

222
222
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

271
271
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

157
157
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

218
218
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

187
187
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

288
288
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

356
356
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

469
469

Meer sportnieuws