TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge bibbert, schoktransfer Mbappé'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge bibbert, schoktransfer Mbappé'

Het nieuwe kalenderjaar is van start gegaan en de winterse mercato opent weldra opnieuw zijn deuren in ons land. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Jupiler Pro League

De Turkse journalist Levent Ümit Erol beweert dat Galatasaray doordrukt voor Raphael Onyedika. De co-leider uit de Süper Lig toont al een tijdje interesse in de Nigeriaan, maar voorlopig lijkt er echter nog geen sprake van een concreet voorstel. Bovendien lijkt de kans klein dat Club Brugge zal meewerken aan een winters vertrek.

Volgens VI toont Anderlecht zeer concrete interesse in Aimé Ogba (NAC). Het Nieuwsblad weet dat de 21-jarige Nederlander, die naar verluidt 1 miljoen euro moet kosten, wellicht eerst zou aansluiten bij de RSCA Futures.

RTL meldt dan weer dat Frankfurt erop aandringt om zich zo snel mogelijk te verzekeren van de handtekening van Zeno Debast. Anderlecht wil wel boter bij de vis en zou volgens dezelfde bron een stevig prijskaartje van minstens 15 tot zelfs 20 miljoen op de speler geplakt hebben.

Racing Genk kreeg volgens buitenlandse media een bod van 6 miljoen euro van CF Monterrey voor Gerardo Arteaga. Zij zouden ook een doorverkooppercentage van 10% op de meerwaarde in de deal hebben gezet. Genk ziet wel graten in dergelijke deal, want zo maken ze winst én hebben ze een mooi budget om een vervanger te halen. Arteaga werd de afgelopen weken ook al gelinkt aan Chivas, Lyon en Club América.

Transferexpert Fabrizio Romano stelt dat Romaine Mundle alweer andere oorden kan opzoeken. Standard plukte de 20-jarige flankaanvaller in de zomer voor de neus van Anderlecht transfervrij weg bij Tottenham, maar die kon zich in Luik nog niet doorzetten.

Buitenland

Het Laatste Nieuws weet dat Southampton Manuel Benson graag voor de rest van het seizoen zou willen huren. Ondanks dat hij amper aan de bak komt, wil Burnley echter niet meewerken aan een vertrek. Mogelijk twijfelt Kompany nog om hem te laten vertrekken door de langdurige blessure van de jonge revelatie Koleosho.

Bij Le Parisien meldt men dat Liverpool FC in de markt is voor Kylian Mbappé. De Reds zien Mohamed Salah mogelijk naar Saud-Arabië vertrekken en zouden in dat geval op Mbappé hopen als nieuwe posterboy. Het genoemde medium beweert dat Mbappé een overstap naar Anfield niet op voorhand uitsluit en openstaat voor een gesprek met de Engelse grootmacht.

Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano is de transfer van Claudio Echeverri naar Manchester City zo goed als rond. Enkel het laatste papierwerk moet nog afgerond worden, waarna de zaak beklonken kan worden voor 25 miljoen euro. Echeverri zou eerst nog wat verder rijpen bij River Plate. Eind dit jaar maakt hij dan definitief de overstap naar Manchester.

Moet Club echt vrezen voor een wintertransfer van Onyedika?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

93
93
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

104
104
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

27
27
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

131
131
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

202
202
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

243
243
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

505
505
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

97
97
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

470
470
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

543
543
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

174
174
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

65
65
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

175
175
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

74
74
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

245
245
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

685
685
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

310
310
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

255
255
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

152
152
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

45
45
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws