TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge bibbert, schoktransfer Mbappé'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge bibbert, schoktransfer Mbappé'

Het nieuwe kalenderjaar is van start gegaan en de winterse mercato opent weldra opnieuw zijn deuren in ons land. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Jupiler Pro League

De Turkse journalist Levent Ümit Erol beweert dat Galatasaray doordrukt voor Raphael Onyedika. De co-leider uit de Süper Lig toont al een tijdje interesse in de Nigeriaan, maar voorlopig lijkt er echter nog geen sprake van een concreet voorstel. Bovendien lijkt de kans klein dat Club Brugge zal meewerken aan een winters vertrek.

Volgens VI toont Anderlecht zeer concrete interesse in Aimé Ogba (NAC). Het Nieuwsblad weet dat de 21-jarige Nederlander, die naar verluidt 1 miljoen euro moet kosten, wellicht eerst zou aansluiten bij de RSCA Futures.

RTL meldt dan weer dat Frankfurt erop aandringt om zich zo snel mogelijk te verzekeren van de handtekening van Zeno Debast. Anderlecht wil wel boter bij de vis en zou volgens dezelfde bron een stevig prijskaartje van minstens 15 tot zelfs 20 miljoen op de speler geplakt hebben.

Racing Genk kreeg volgens buitenlandse media een bod van 6 miljoen euro van CF Monterrey voor Gerardo Arteaga. Zij zouden ook een doorverkooppercentage van 10% op de meerwaarde in de deal hebben gezet. Genk ziet wel graten in dergelijke deal, want zo maken ze winst én hebben ze een mooi budget om een vervanger te halen. Arteaga werd de afgelopen weken ook al gelinkt aan Chivas, Lyon en Club América.

Transferexpert Fabrizio Romano stelt dat Romaine Mundle alweer andere oorden kan opzoeken. Standard plukte de 20-jarige flankaanvaller in de zomer voor de neus van Anderlecht transfervrij weg bij Tottenham, maar die kon zich in Luik nog niet doorzetten.

Buitenland

Het Laatste Nieuws weet dat Southampton Manuel Benson graag voor de rest van het seizoen zou willen huren. Ondanks dat hij amper aan de bak komt, wil Burnley echter niet meewerken aan een vertrek. Mogelijk twijfelt Kompany nog om hem te laten vertrekken door de langdurige blessure van de jonge revelatie Koleosho.

Bij Le Parisien meldt men dat Liverpool FC in de markt is voor Kylian Mbappé. De Reds zien Mohamed Salah mogelijk naar Saud-Arabië vertrekken en zouden in dat geval op Mbappé hopen als nieuwe posterboy. Het genoemde medium beweert dat Mbappé een overstap naar Anfield niet op voorhand uitsluit en openstaat voor een gesprek met de Engelse grootmacht.

Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano is de transfer van Claudio Echeverri naar Manchester City zo goed als rond. Enkel het laatste papierwerk moet nog afgerond worden, waarna de zaak beklonken kan worden voor 25 miljoen euro. Echeverri zou eerst nog wat verder rijpen bij River Plate. Eind dit jaar maakt hij dan definitief de overstap naar Manchester.

Moet Club echt vrezen voor een wintertransfer van Onyedika?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

80
80
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

95
95
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

141
141
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

106
106
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

77
77
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

43
43
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

225
225
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

344
344
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

80
80
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

541
541
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

275
275
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

106
106
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

414
414
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

95
95
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

334
334
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

299
299
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

89
89
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

296
296
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws