TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge bibbert, schoktransfer Mbappé'

1158 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge bibbert, schoktransfer Mbappé'

Het nieuwe kalenderjaar is van start gegaan en de winterse mercato opent weldra opnieuw zijn deuren in ons land. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Jupiler Pro League

De Turkse journalist Levent Ümit Erol beweert dat Galatasaray doordrukt voor Raphael Onyedika. De co-leider uit de Süper Lig toont al een tijdje interesse in de Nigeriaan, maar voorlopig lijkt er echter nog geen sprake van een concreet voorstel. Bovendien lijkt de kans klein dat Club Brugge zal meewerken aan een winters vertrek.

Volgens VI toont Anderlecht zeer concrete interesse in Aimé Ogba (NAC). Het Nieuwsblad weet dat de 21-jarige Nederlander, die naar verluidt 1 miljoen euro moet kosten, wellicht eerst zou aansluiten bij de RSCA Futures.

RTL meldt dan weer dat Frankfurt erop aandringt om zich zo snel mogelijk te verzekeren van de handtekening van Zeno Debast. Anderlecht wil wel boter bij de vis en zou volgens dezelfde bron een stevig prijskaartje van minstens 15 tot zelfs 20 miljoen op de speler geplakt hebben.

Racing Genk kreeg volgens buitenlandse media een bod van 6 miljoen euro van CF Monterrey voor Gerardo Arteaga. Zij zouden ook een doorverkooppercentage van 10% op de meerwaarde in de deal hebben gezet. Genk ziet wel graten in dergelijke deal, want zo maken ze winst én hebben ze een mooi budget om een vervanger te halen. Arteaga werd de afgelopen weken ook al gelinkt aan Chivas, Lyon en Club América.

Transferexpert Fabrizio Romano stelt dat Romaine Mundle alweer andere oorden kan opzoeken. Standard plukte de 20-jarige flankaanvaller in de zomer voor de neus van Anderlecht transfervrij weg bij Tottenham, maar die kon zich in Luik nog niet doorzetten.

Buitenland

Het Laatste Nieuws weet dat Southampton Manuel Benson graag voor de rest van het seizoen zou willen huren. Ondanks dat hij amper aan de bak komt, wil Burnley echter niet meewerken aan een vertrek. Mogelijk twijfelt Kompany nog om hem te laten vertrekken door de langdurige blessure van de jonge revelatie Koleosho.

Bij Le Parisien meldt men dat Liverpool FC in de markt is voor Kylian Mbappé. De Reds zien Mohamed Salah mogelijk naar Saud-Arabië vertrekken en zouden in dat geval op Mbappé hopen als nieuwe posterboy. Het genoemde medium beweert dat Mbappé een overstap naar Anfield niet op voorhand uitsluit en openstaat voor een gesprek met de Engelse grootmacht.

Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano is de transfer van Claudio Echeverri naar Manchester City zo goed als rond. Enkel het laatste papierwerk moet nog afgerond worden, waarna de zaak beklonken kan worden voor 25 miljoen euro. Echeverri zou eerst nog wat verder rijpen bij River Plate. Eind dit jaar maakt hij dan definitief de overstap naar Manchester.

Moet Club echt vrezen voor een wintertransfer van Onyedika?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
KRC Genk legt lat hoog met Courtois: de rest is gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

11
11
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

43
43
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

20
20
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

193
193
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

87
87
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

111
111
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

230
230
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

91
91
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

204
204
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

549
549
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

120
120
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

597
597
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

311
311
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

668
668
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

181
181
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

431
431
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

194
194
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

80
80
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

127
127
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

125
125
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

313
313
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

325
325
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

466
466
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

506
506
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

536
536

Meer sportnieuws