TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge bibbert, schoktransfer Mbappé'

1158 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge bibbert, schoktransfer Mbappé'

Het nieuwe kalenderjaar is van start gegaan en de winterse mercato opent weldra opnieuw zijn deuren in ons land. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Jupiler Pro League

De Turkse journalist Levent Ümit Erol beweert dat Galatasaray doordrukt voor Raphael Onyedika. De co-leider uit de Süper Lig toont al een tijdje interesse in de Nigeriaan, maar voorlopig lijkt er echter nog geen sprake van een concreet voorstel. Bovendien lijkt de kans klein dat Club Brugge zal meewerken aan een winters vertrek.

Volgens VI toont Anderlecht zeer concrete interesse in Aimé Ogba (NAC). Het Nieuwsblad weet dat de 21-jarige Nederlander, die naar verluidt 1 miljoen euro moet kosten, wellicht eerst zou aansluiten bij de RSCA Futures.

RTL meldt dan weer dat Frankfurt erop aandringt om zich zo snel mogelijk te verzekeren van de handtekening van Zeno Debast. Anderlecht wil wel boter bij de vis en zou volgens dezelfde bron een stevig prijskaartje van minstens 15 tot zelfs 20 miljoen op de speler geplakt hebben.

Racing Genk kreeg volgens buitenlandse media een bod van 6 miljoen euro van CF Monterrey voor Gerardo Arteaga. Zij zouden ook een doorverkooppercentage van 10% op de meerwaarde in de deal hebben gezet. Genk ziet wel graten in dergelijke deal, want zo maken ze winst én hebben ze een mooi budget om een vervanger te halen. Arteaga werd de afgelopen weken ook al gelinkt aan Chivas, Lyon en Club América.

Transferexpert Fabrizio Romano stelt dat Romaine Mundle alweer andere oorden kan opzoeken. Standard plukte de 20-jarige flankaanvaller in de zomer voor de neus van Anderlecht transfervrij weg bij Tottenham, maar die kon zich in Luik nog niet doorzetten.

Buitenland

Het Laatste Nieuws weet dat Southampton Manuel Benson graag voor de rest van het seizoen zou willen huren. Ondanks dat hij amper aan de bak komt, wil Burnley echter niet meewerken aan een vertrek. Mogelijk twijfelt Kompany nog om hem te laten vertrekken door de langdurige blessure van de jonge revelatie Koleosho.

Bij Le Parisien meldt men dat Liverpool FC in de markt is voor Kylian Mbappé. De Reds zien Mohamed Salah mogelijk naar Saud-Arabië vertrekken en zouden in dat geval op Mbappé hopen als nieuwe posterboy. Het genoemde medium beweert dat Mbappé een overstap naar Anfield niet op voorhand uitsluit en openstaat voor een gesprek met de Engelse grootmacht.

Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano is de transfer van Claudio Echeverri naar Manchester City zo goed als rond. Enkel het laatste papierwerk moet nog afgerond worden, waarna de zaak beklonken kan worden voor 25 miljoen euro. Echeverri zou eerst nog wat verder rijpen bij River Plate. Eind dit jaar maakt hij dan definitief de overstap naar Manchester.

Moet Club echt vrezen voor een wintertransfer van Onyedika?

Meest recent

Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

62
62
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

8
8
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

113
113
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

98
98
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

405
405
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

136
136
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

66
66
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

89
89
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

73
73
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

51
51
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

219
219
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

92
92
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

318
318
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

350
350
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

93
93
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

355
355
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

504
504
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

355
355
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

446
446
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

162
162
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

82
82
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

137
137
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

123
123
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

59
59

Meer sportnieuws