'Verrassende Premier League-optie duikt op voor Vermeeren'

door
'Verrassende Premier League-optie duikt op voor Vermeeren'

2023 was het jaar van de volledige doorbraak voor Arthur Vermeeren. Nadat hij eind 2022 al voor de leeuwen gegooid werd door Mark van Bommel, groeide hij bij Antwerp het voorbije jaar helemaal uit tot een smaakmaker. De voorbije maanden speelde de 18-jarige zich ook in de kijker in de Champions League en werd hij Rode Duivel. Daardoor lijkt hij stilaan helemaal grof wild te zijn.

De kans lijkt groot dat de strijd om zijn handtekening zelfs al in januari zal losbarsten. Antwerp wil zijn goudhaantje liefst tot het einde van het seizoen houden, maar zal ook openstaan voor een wintertransfer waarbij ze Vermeeren de komende maanden nog kunnen huren. En als er echt een niet te weigeren bod komt, zullen ze hem wellicht meteen laten gaan.

LEES OOK: ‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

Ook Brighton denkt aan Vermeeren

De voorbije weken draaide de geruchtenmolen alvast op volle toeren. Verschillende Engelse grootmachten werden daarbij naar voor geschoven, zoals Arsenal en Manchester United. Er gaan ook geruchten dat Tottenham een bod aan het voorbereiden zou zijn. Maar zij zouden weleens de loef afgestoken kunnen worden door een verrassende optie.

De Daily Mail schrijft immers dat ook Brighton serieus een wintertransfer van Vermeeren overweegt. De Seagulls zijn nog op zoek naar een middenvelder na het vertrek van Moises Caicedo naar Chelsea in de zomer. Ze haalden daarna wel Carlos Baleba weg bij Lille, maar de jonge Kameroener weegt voorlopig nog wat te licht om die grote leemte in te vullen.

Transfersom lijkt geen probleem te zijn

En dus komt Brighton zo uit bij Vermeeren, die ondanks zijn piepjonge leeftijd op het internationale toneel al meer heeft laten zien dan Baleba. Het financiële plaatje lijkt voor Brighton ook geen problemen te mogen vormen. Ze incasseerden in de zomer bijna 200 miljoen euro met de verkoop van Caicedo, Robert Sanchez en Alexis Mac Allister, dus een transfersom van 30 miljoen euro voor Vermeeren lijkt er wel af te kunnen.

Misschien zou Brighton wel een slimme stap kunnen zijn voor Vermeeren. Hij komt er terecht in de subtop van de Premier League, maar zal er minder onder een vergrootglas liggen dan bij de absolute toppers het geval zou zijn. Bovendien staat Brighton bekend als een ploeg die zeer aantrekkelijk voetbal speelt en daarin zouden zijn kwaliteiten extra in de verf gezet kunnen worden.

Zou Brighton een goede stap zijn voor Vermeeren?

Meest recent

DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

9
9
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

15
15
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

21
21
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

22
22
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

27
27
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

49
49
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

35
35
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

316
316
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

63
63
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

150
150
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

268
268
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

256
256
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

200
200
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

222
222
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

238
238
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

419
419
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

356
356
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

84
84
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

281
281
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

156
156
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

198
198
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

574
574
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

69
69
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

219
219

Meer sportnieuws