'Verrassende Premier League-optie duikt op voor Vermeeren'

door
'Verrassende Premier League-optie duikt op voor Vermeeren'

2023 was het jaar van de volledige doorbraak voor Arthur Vermeeren. Nadat hij eind 2022 al voor de leeuwen gegooid werd door Mark van Bommel, groeide hij bij Antwerp het voorbije jaar helemaal uit tot een smaakmaker. De voorbije maanden speelde de 18-jarige zich ook in de kijker in de Champions League en werd hij Rode Duivel. Daardoor lijkt hij stilaan helemaal grof wild te zijn.

De kans lijkt groot dat de strijd om zijn handtekening zelfs al in januari zal losbarsten. Antwerp wil zijn goudhaantje liefst tot het einde van het seizoen houden, maar zal ook openstaan voor een wintertransfer waarbij ze Vermeeren de komende maanden nog kunnen huren. En als er echt een niet te weigeren bod komt, zullen ze hem wellicht meteen laten gaan.

LEES OOK: Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Ook Brighton denkt aan Vermeeren

De voorbije weken draaide de geruchtenmolen alvast op volle toeren. Verschillende Engelse grootmachten werden daarbij naar voor geschoven, zoals Arsenal en Manchester United. Er gaan ook geruchten dat Tottenham een bod aan het voorbereiden zou zijn. Maar zij zouden weleens de loef afgestoken kunnen worden door een verrassende optie.

De Daily Mail schrijft immers dat ook Brighton serieus een wintertransfer van Vermeeren overweegt. De Seagulls zijn nog op zoek naar een middenvelder na het vertrek van Moises Caicedo naar Chelsea in de zomer. Ze haalden daarna wel Carlos Baleba weg bij Lille, maar de jonge Kameroener weegt voorlopig nog wat te licht om die grote leemte in te vullen.

Transfersom lijkt geen probleem te zijn

En dus komt Brighton zo uit bij Vermeeren, die ondanks zijn piepjonge leeftijd op het internationale toneel al meer heeft laten zien dan Baleba. Het financiële plaatje lijkt voor Brighton ook geen problemen te mogen vormen. Ze incasseerden in de zomer bijna 200 miljoen euro met de verkoop van Caicedo, Robert Sanchez en Alexis Mac Allister, dus een transfersom van 30 miljoen euro voor Vermeeren lijkt er wel af te kunnen.

Misschien zou Brighton wel een slimme stap kunnen zijn voor Vermeeren. Hij komt er terecht in de subtop van de Premier League, maar zal er minder onder een vergrootglas liggen dan bij de absolute toppers het geval zou zijn. Bovendien staat Brighton bekend als een ploeg die zeer aantrekkelijk voetbal speelt en daarin zouden zijn kwaliteiten extra in de verf gezet kunnen worden.

Zou Brighton een goede stap zijn voor Vermeeren?

Meest recent

Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

8
8
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

28
28
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

44
44
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

35
35
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

78
78
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

287
287
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

54
54
Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

185
185
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

182
182
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

129
129
‘Anderlecht ruikt gouden kans op transfermarkt’

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

120
120
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

227
227
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

853
853
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

119
119
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

108
108
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

295
295
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

354
354
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

465
465
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

195
195
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

785
785
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

629
629
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

272
272
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

467
467
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

74
74
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

122
122

Meer sportnieuws