'Verrassende Premier League-optie duikt op voor Vermeeren'

678
'Verrassende Premier League-optie duikt op voor Vermeeren'

2023 was het jaar van de volledige doorbraak voor Arthur Vermeeren. Nadat hij eind 2022 al voor de leeuwen gegooid werd door Mark van Bommel, groeide hij bij Antwerp het voorbije jaar helemaal uit tot een smaakmaker. De voorbije maanden speelde de 18-jarige zich ook in de kijker in de Champions League en werd hij Rode Duivel. Daardoor lijkt hij stilaan helemaal grof wild te zijn.

De kans lijkt groot dat de strijd om zijn handtekening zelfs al in januari zal losbarsten. Antwerp wil zijn goudhaantje liefst tot het einde van het seizoen houden, maar zal ook openstaan voor een wintertransfer waarbij ze Vermeeren de komende maanden nog kunnen huren. En als er echt een niet te weigeren bod komt, zullen ze hem wellicht meteen laten gaan.

LEES OOK: Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Ook Brighton denkt aan Vermeeren

De voorbije weken draaide de geruchtenmolen alvast op volle toeren. Verschillende Engelse grootmachten werden daarbij naar voor geschoven, zoals Arsenal en Manchester United. Er gaan ook geruchten dat Tottenham een bod aan het voorbereiden zou zijn. Maar zij zouden weleens de loef afgestoken kunnen worden door een verrassende optie.

De Daily Mail schrijft immers dat ook Brighton serieus een wintertransfer van Vermeeren overweegt. De Seagulls zijn nog op zoek naar een middenvelder na het vertrek van Moises Caicedo naar Chelsea in de zomer. Ze haalden daarna wel Carlos Baleba weg bij Lille, maar de jonge Kameroener weegt voorlopig nog wat te licht om die grote leemte in te vullen.

Transfersom lijkt geen probleem te zijn

En dus komt Brighton zo uit bij Vermeeren, die ondanks zijn piepjonge leeftijd op het internationale toneel al meer heeft laten zien dan Baleba. Het financiële plaatje lijkt voor Brighton ook geen problemen te mogen vormen. Ze incasseerden in de zomer bijna 200 miljoen euro met de verkoop van Caicedo, Robert Sanchez en Alexis Mac Allister, dus een transfersom van 30 miljoen euro voor Vermeeren lijkt er wel af te kunnen.

Misschien zou Brighton wel een slimme stap kunnen zijn voor Vermeeren. Hij komt er terecht in de subtop van de Premier League, maar zal er minder onder een vergrootglas liggen dan bij de absolute toppers het geval zou zijn. Bovendien staat Brighton bekend als een ploeg die zeer aantrekkelijk voetbal speelt en daarin zouden zijn kwaliteiten extra in de verf gezet kunnen worden.

Zou Brighton een goede stap zijn voor Vermeeren?

Meest recent

Familie Pfaff na familieleed: Jean-Marie diep geraakt

De voorbije jaren waren bijzonder zwaar voor Jean Marie Pfaff en zijn familie. De Belgische legende ...

200
200
'Tresoldi zorgt alweer voor nieuwe plottwist'

Het is voor Club Brugge een zeer bewogen zomer geweest. Rond heel wat spelers draaide de ...

57
57
'Real grijpt meteen in na nieuwe masterclass Courtois'

Real Madrid is deze week met een overwinning begonnen aan zijn campagne in de Champions League en ...

104
104
'Nieuwe mokerslag voor getergd KV Mechelen'

Na amper vijf speeldagen lijkt het bij KV Mechelen al crisis te zijn. Met een schamele twee op ...

137
137
Dortmund komt met geruststellend nieuws over Karetsas

Kos Karetsas had deze week ongetwijfeld hoge verwachtingen gekoesterd voor zijn debuut in de ...

39
39
"Waarom ik niet bij Standard tekende? Vraag het Wilmots"

Standard heeft dit seizoen een uitstekende start genomen en lijkt een stevige kandidaat om op zijn ...

140
140
Transfer en Rode Duivels: Van de Perre kiest volgende stap

Union zag deze zomer weer heel wat smaakmakers vertrekken, maar wist ook enkele belangrijke spelers ...

74
74
Napoli ontdekt De Bruyne: "Dit is de echte Kevin"

Napoli is woensdagavond aan zijn campagne in de Champions League begonnen met een thuisnederlaag ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Ovemars-bom bij Antwerp, verrassend aanbod Bakayoko'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

171
171
Jorthy Mokio plots in erg vieze papieren bij Ajax

Jorthy Mokio brak op jonge leeftijd door bij KAA Gent en ging vervolgens naar Ajax. Ook daar werd ...

133
133
‘Miljoenentransfers volgende mercato Club Brugge al bepaald’

Club Brugge kende weer een woelige zomertransferperiode met verschillende vertrekkers en uiteraard ...

512
512
'Grote omwenteling Anderlecht: details nieuw beleid bekend'

Le nouveau Anderlecht est arrivé. De spelerskern ging deze zomer stevig op de schop en ...

490
490
'Inter lonkt met grote aandacht naar Belgische voetbal'

De voorbije dagen werd de Champions League op gang getrapt, met onder meer een stevige clash tussen ...

166
166
Gemiste start Anderlecht: Albert velt oordeel over rapport

Er heerste de voorbije weken heel wat optimisme rond Anderlecht, nadat het in de voorrondes van de ...

245
245
Mertens stuurt Napoli duidelijke boodschap over De Bruyne

Het is voor Kevin De Bruyne tot dusver een vreemd seizoensbegin geweest. Hij moest immers bij Napoli ...

250
250
Eindelijk proces Propere Handen: nog 33 verdachten over

Donderdag kan een belangrijke dag worden in één van de grootste schandalen uit de ...

290
290
Aankoop AA Gent niet top: één grote aanpassing

László Bénes kijkt met een goed gevoel terug op zijn periode in Turkije. ...

182
182
Stroeykens buiten beeld bij Anderlecht: reden bekend

Bij RSC Anderlecht haalden ze heel wat nieuwe middenvelders. Het is en blijft een bizar gegeven dat ...

683
683
Westerlo laat dure transfer via de achterdeur gaan

Karol Borys keert terug naar het Poolse Śląsk Wrocław. De 19-jarige middenvelder verlaat KVC ...

21
21
Bruno zoekt: wie grijpt zijn kans bij Anderlecht?

RSC Anderlecht is correct aan het seizoen begonnen, als we het Europese luik meerekenen. Vitor Bruno ...

400
400
‘Nu al bom onder samenwerking Courtois en Van Bommel’

De samenwerking tussen Thibaut Courtois en Mark van Bommel begint meteen met een opvallende ...

184
184
Union SG flikt het weer: waarde al maal tien

Bij Union SG hebben ze alweer een goede start genomen. De Brusselaars verloren nochtans weer heel ...

251
251
Smaakmaker AA Gent: "Daarom koos ik voor de Buffalo’s"

Mouhamed Ngom heeft geen spijt van zijn passage van zes maanden in Grashopper Zürich, maar de ...

228
228
Club Brugge heeft grote zorgen in één sector

Bij Club Brugge hebben ze voorlopig moeite om hun stempel te drukken tegen goede ploegen. Tegen AA ...

410
410
Ook Bruno rekent op de 'Deschacht van deze generatie'

Bij RSC Anderlecht weten ze dat het tegen KV Mechelen van moeten is. Er moet een driepunter worden ...

401
401

Meer sportnieuws