'Verrassende Premier League-optie duikt op voor Vermeeren'

door
'Verrassende Premier League-optie duikt op voor Vermeeren'

2023 was het jaar van de volledige doorbraak voor Arthur Vermeeren. Nadat hij eind 2022 al voor de leeuwen gegooid werd door Mark van Bommel, groeide hij bij Antwerp het voorbije jaar helemaal uit tot een smaakmaker. De voorbije maanden speelde de 18-jarige zich ook in de kijker in de Champions League en werd hij Rode Duivel. Daardoor lijkt hij stilaan helemaal grof wild te zijn.

De kans lijkt groot dat de strijd om zijn handtekening zelfs al in januari zal losbarsten. Antwerp wil zijn goudhaantje liefst tot het einde van het seizoen houden, maar zal ook openstaan voor een wintertransfer waarbij ze Vermeeren de komende maanden nog kunnen huren. En als er echt een niet te weigeren bod komt, zullen ze hem wellicht meteen laten gaan.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Ook Brighton denkt aan Vermeeren

De voorbije weken draaide de geruchtenmolen alvast op volle toeren. Verschillende Engelse grootmachten werden daarbij naar voor geschoven, zoals Arsenal en Manchester United. Er gaan ook geruchten dat Tottenham een bod aan het voorbereiden zou zijn. Maar zij zouden weleens de loef afgestoken kunnen worden door een verrassende optie.

De Daily Mail schrijft immers dat ook Brighton serieus een wintertransfer van Vermeeren overweegt. De Seagulls zijn nog op zoek naar een middenvelder na het vertrek van Moises Caicedo naar Chelsea in de zomer. Ze haalden daarna wel Carlos Baleba weg bij Lille, maar de jonge Kameroener weegt voorlopig nog wat te licht om die grote leemte in te vullen.

Transfersom lijkt geen probleem te zijn

En dus komt Brighton zo uit bij Vermeeren, die ondanks zijn piepjonge leeftijd op het internationale toneel al meer heeft laten zien dan Baleba. Het financiële plaatje lijkt voor Brighton ook geen problemen te mogen vormen. Ze incasseerden in de zomer bijna 200 miljoen euro met de verkoop van Caicedo, Robert Sanchez en Alexis Mac Allister, dus een transfersom van 30 miljoen euro voor Vermeeren lijkt er wel af te kunnen.

Misschien zou Brighton wel een slimme stap kunnen zijn voor Vermeeren. Hij komt er terecht in de subtop van de Premier League, maar zal er minder onder een vergrootglas liggen dan bij de absolute toppers het geval zou zijn. Bovendien staat Brighton bekend als een ploeg die zeer aantrekkelijk voetbal speelt en daarin zouden zijn kwaliteiten extra in de verf gezet kunnen worden.

Zou Brighton een goede stap zijn voor Vermeeren?

Meest recent

'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

40
40
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

16
16
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

57
57
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

111
111
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

49
49
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

71
71
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

59
59
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

50
50
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

279
279
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

290
290
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

212
212
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

53
53
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

59
59
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

54
54
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

266
266
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

452
452
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

179
179
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

117
117
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

259
259
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

551
551
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

448
448
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

118
118
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

430
430
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

498
498

Meer sportnieuws