'Verrassende Premier League-optie duikt op voor Vermeeren'

678 stemmen
'Verrassende Premier League-optie duikt op voor Vermeeren'

2023 was het jaar van de volledige doorbraak voor Arthur Vermeeren. Nadat hij eind 2022 al voor de leeuwen gegooid werd door Mark van Bommel, groeide hij bij Antwerp het voorbije jaar helemaal uit tot een smaakmaker. De voorbije maanden speelde de 18-jarige zich ook in de kijker in de Champions League en werd hij Rode Duivel. Daardoor lijkt hij stilaan helemaal grof wild te zijn.

De kans lijkt groot dat de strijd om zijn handtekening zelfs al in januari zal losbarsten. Antwerp wil zijn goudhaantje liefst tot het einde van het seizoen houden, maar zal ook openstaan voor een wintertransfer waarbij ze Vermeeren de komende maanden nog kunnen huren. En als er echt een niet te weigeren bod komt, zullen ze hem wellicht meteen laten gaan.

LEES OOK: Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Ook Brighton denkt aan Vermeeren

De voorbije weken draaide de geruchtenmolen alvast op volle toeren. Verschillende Engelse grootmachten werden daarbij naar voor geschoven, zoals Arsenal en Manchester United. Er gaan ook geruchten dat Tottenham een bod aan het voorbereiden zou zijn. Maar zij zouden weleens de loef afgestoken kunnen worden door een verrassende optie.

De Daily Mail schrijft immers dat ook Brighton serieus een wintertransfer van Vermeeren overweegt. De Seagulls zijn nog op zoek naar een middenvelder na het vertrek van Moises Caicedo naar Chelsea in de zomer. Ze haalden daarna wel Carlos Baleba weg bij Lille, maar de jonge Kameroener weegt voorlopig nog wat te licht om die grote leemte in te vullen.

Transfersom lijkt geen probleem te zijn

En dus komt Brighton zo uit bij Vermeeren, die ondanks zijn piepjonge leeftijd op het internationale toneel al meer heeft laten zien dan Baleba. Het financiële plaatje lijkt voor Brighton ook geen problemen te mogen vormen. Ze incasseerden in de zomer bijna 200 miljoen euro met de verkoop van Caicedo, Robert Sanchez en Alexis Mac Allister, dus een transfersom van 30 miljoen euro voor Vermeeren lijkt er wel af te kunnen.

Misschien zou Brighton wel een slimme stap kunnen zijn voor Vermeeren. Hij komt er terecht in de subtop van de Premier League, maar zal er minder onder een vergrootglas liggen dan bij de absolute toppers het geval zou zijn. Bovendien staat Brighton bekend als een ploeg die zeer aantrekkelijk voetbal speelt en daarin zouden zijn kwaliteiten extra in de verf gezet kunnen worden.

Zou Brighton een goede stap zijn voor Vermeeren?

Meest recent

'Sibierski verrast: Anderlecht all-in voor target Renard'

Het aantal bouwstenen in de huidige kleedkamer valt haast op één hand te tellen, en ...

43
43
'Transferitis bij Club Brugge: afwezige op titelviering'

Het feestje houdt maar niet op voor Club Brugge. Na de galawedstrijd tegen AA Gent stonden er ...

142
142
Profvoetballer van het Jaar: winnaar 2025/26 bekend

Bij het einde van het seizoen hoort traditiegetrouw uiteraard ook een awardshow om de smaakmakers ...

150
150
Pro League Awards: Club Brugge valt in de prijzen

Maandagavond vinden in Antwerpen de Pro League Awards plaats. Wie de hoofdvogel afschiet valt ...

101
101
Van Gucht doet opmerkelijke onthulling rond Blanka Vlasić

Ruben Van Gucht trekt andermaal alle aandacht naar zich toe. Terwijl hij binnenkort een dochter ...

274
274
Transferuitspraak Tzolis doet Club Brugge-fans dromen

Club Brugge werd maandagavond nog eens serieus in de bloemetjes gezet voor het behalen van de ...

233
233
Lardot fileert Play-Offs: twéé grote arbitrage-fouten

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten er sinds afgelopen weekend op. En dus kan ook de ...

163
163
Transfervuurwerk Anderlecht: Bornauw gooit kaarten open

RSC Anderlecht heeft zondag een punt gezet achter een toch wel teleurstellend seizoen. De ...

536
536
Drama Milan doet koppen rollen: Allegri én directie op straat

AC Milan heeft zondagavond op dramatische wijze naast een Champions League-ticket gegrepen. En dat ...

125
125
Topdoelman opvolger Mignolet: "Contract van twee jaar"

Club Brugge nam zondagavond op pakkende wijze afscheid van Simon Mignolet. De vraag is nu hoe de ...

924
924
Anderlecht ruikt JPL-stunt van 6 miljoen: “Wat een beer”

Anderlecht zoekt deze zomer naar meer slagkracht in de aanval en komt uit bij een opvallende naam ...

615
615
‘KV Mechelen baalt: onheilspellende toekomstvisie’

KV Mechelen was euforisch nadat het een ticket voor de Champions Play-Offs wist te bemachtigen. ...

348
348
Conte zet Napoli-voorzitter stevig op zijn plek na clash

Het rommelde dit seizoen ferm bij Napoli. Vorig seizoen won Antonio Conte de Scudetto, maar dit ...

103
103
Deze Duivels starten nú al WK-kamp: nieuws over Lukaku

Het seizoen is in de meeste competities voorbij en ook in België zijn de Play-Offs afgelopen. ...

87
87
‘STVV krijgt klappen met leegloop: zes sterkhouders weg’

Sint-Truiden VV kende een ongelooflijk seizoen en mag volgend seizoen Play-Offs van de Europa League ...

375
375
Wouter Vrancken wéér getipt bij zoekend Anderlecht

Wouter Vrancken neemt afscheid bij Sint-Truiden VV. De succescoach loodste de Kanaries naar een ...

398
398
‘Code rood op Bosuil: Overmars grijpt hard in bij Antwerp’

Royal Antwerp FC kende een desastreus seizoen. Europees voetbal werd wéér niet gehaald ...

539
539
Weldra buitenlandse investeerders bij Hasselt?

De Challenger Pro League zal tevreden zijn dat Sporting Hasselt volgend seizoen in de reeks speelt. ...

142
142
Antwerp plukt zeer groot talent weg bij Club Brugge

De 'war on talent' is énorm hevig. Het lijkt met het jaar steviger te worden, nu Belgische ...

517
517
Bayern-spelers dol op Kompany: "Nog nooit zoveel geleerd"

In Anderlecht maakte Wouter Vandenhaute misschien wel de grootste blunder in de clubgeschiedenis ...

251
251
De Bilde komt met héél straf transfernieuws bij Union SG

Union SG gaat deze zomer weer heel wat spelers de club zien verlaten. De Brusselaars weten dat een ...

193
193
Sibierski gaat (deels) terug naar vorig RSCA-beleid

RSC Anderlecht heeft het seizoen afgesloten met een 5-1-nederlaag tegen Union SG. RSCA pakte een ...

532
532
STVV zoekt opvolger Vrancken: dit zijn 10 kandidaten

Wouter Vrancken verlaat STVV, wat iedereen al een tijdje zag aankomen. De Kanaries willen op korte ...

1057
1057
Maziz deelt sneertje uit aan bestuur van OH Leuven

Bij OH Leuven gaan ze de nodige spelers van de hand doen. Eén van hen is alvast Youssef ...

75
75
Talentenfabriek KRC Genk: nog jaren plezier voor de fans

KRC Genk kan zijn seizoen enkel nog redden met een (ondertussen onverhoopt?) Europees ticket, al was ...

155
155

Meer sportnieuws