Clement verliest Old Firm, Chelsea met de schrik vrij

121 stemmen
Clement verliest Old Firm, Chelsea met de schrik vrij

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Celtic en Rangers werkten de Old Firm af. Chelsea ging op bezoek bij Luton Town. Een overzicht.

LEES OOK: 'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Celtic te sterk voor Rangers

Celtic was in de eerste helft de betere ploeg en Bernardo bracht de thuisploeg met een heerlijke knal terecht op 1-0. Clement moest dus een plannetje bedenken. Dessers stond in de basis, maar hij kon niet al te veel klaarmaken in die eerste helft. Raskin ontbrak door een blessure. Opvallend: Clement pakte een gele kaart in de eerste periode. Hij zag zijn ploeg de eerste helft wel goed eindigen met doelgevaar. 

Kon Rangers het laken alsnog naar zich gaan toe trekken? Neen, want net na de rust scoorde Furuhashi de 2-0. Game over voor Rangers, dat via Balogun ook nog een rode kaart kreeg in de tweede helft. De 2-1 van Tavernier kwam te laat.

Kaminski en Lokonga onderuit

Chelsea was rustig baas in de eerste helft tegen Luton. Palmer bracht de Blues al snel terecht op 0-1. Bij Luton stonden Kaminski en Lokonga in de basis. Zij zagen dat Madueke op slag van rust met een knappe individuele actie voor de 0-2 zorgde. De zege leek zo al binnen te zijn na 36 minuten.

Na de rust zorgde Palmer voor de 0-3. Luton scoorde nog tegen, maar de treffer werd terecht afgekeurd voor buitenspel. Barkley zorgde tegen zijn ex-ploeg nog voor de 1-3. Chelsea bezweek plots helemaal onder de powerplay. Het incasseerde plots kans na kans en in de 87ste miuut scoorde Adebayo de 2-3. Gingen we een geweldige comeback zien? Chelsea bibberde, maar hield met meer geluk dan kunde toch stand.

Gaat Clement de titel winnen met Rangers?

Meest recent

'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

112
112
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

98
98
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

208
208
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

110
110
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

32
32
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

102
102
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

59
59
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

120
120
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

81
81
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

33
33
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

58
58
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

86
86
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

69
69
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

156
156
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

302
302
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

995
995
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

226
226
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

112
112
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

227
227
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

117
117
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

316
316
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

117
117
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

613
613
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

657
657
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

454
454

Meer sportnieuws