Clement verliest Old Firm, Chelsea met de schrik vrij

121 stemmen
Clement verliest Old Firm, Chelsea met de schrik vrij

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Celtic en Rangers werkten de Old Firm af. Chelsea ging op bezoek bij Luton Town. Een overzicht.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Celtic te sterk voor Rangers

Celtic was in de eerste helft de betere ploeg en Bernardo bracht de thuisploeg met een heerlijke knal terecht op 1-0. Clement moest dus een plannetje bedenken. Dessers stond in de basis, maar hij kon niet al te veel klaarmaken in die eerste helft. Raskin ontbrak door een blessure. Opvallend: Clement pakte een gele kaart in de eerste periode. Hij zag zijn ploeg de eerste helft wel goed eindigen met doelgevaar. 

Kon Rangers het laken alsnog naar zich gaan toe trekken? Neen, want net na de rust scoorde Furuhashi de 2-0. Game over voor Rangers, dat via Balogun ook nog een rode kaart kreeg in de tweede helft. De 2-1 van Tavernier kwam te laat.

Kaminski en Lokonga onderuit

Chelsea was rustig baas in de eerste helft tegen Luton. Palmer bracht de Blues al snel terecht op 0-1. Bij Luton stonden Kaminski en Lokonga in de basis. Zij zagen dat Madueke op slag van rust met een knappe individuele actie voor de 0-2 zorgde. De zege leek zo al binnen te zijn na 36 minuten.

Na de rust zorgde Palmer voor de 0-3. Luton scoorde nog tegen, maar de treffer werd terecht afgekeurd voor buitenspel. Barkley zorgde tegen zijn ex-ploeg nog voor de 1-3. Chelsea bezweek plots helemaal onder de powerplay. Het incasseerde plots kans na kans en in de 87ste miuut scoorde Adebayo de 2-3. Gingen we een geweldige comeback zien? Chelsea bibberde, maar hield met meer geluk dan kunde toch stand.

Gaat Clement de titel winnen met Rangers?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

15
15
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

4
4
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

30
30
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

18
18
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

60
60
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

97
97
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

23
23
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

39
39
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

52
52
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

214
214
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

142
142
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

35
35
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

182
182
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

136
136
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

128
128
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

87
87
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

405
405
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

313
313
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

123
123
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

90
90
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

31
31
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

190
190
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws