Clement verliest Old Firm, Chelsea met de schrik vrij

121 stemmen
Clement verliest Old Firm, Chelsea met de schrik vrij

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Celtic en Rangers werkten de Old Firm af. Chelsea ging op bezoek bij Luton Town. Een overzicht.

LEES OOK: 'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

Celtic te sterk voor Rangers

Celtic was in de eerste helft de betere ploeg en Bernardo bracht de thuisploeg met een heerlijke knal terecht op 1-0. Clement moest dus een plannetje bedenken. Dessers stond in de basis, maar hij kon niet al te veel klaarmaken in die eerste helft. Raskin ontbrak door een blessure. Opvallend: Clement pakte een gele kaart in de eerste periode. Hij zag zijn ploeg de eerste helft wel goed eindigen met doelgevaar. 

Kon Rangers het laken alsnog naar zich gaan toe trekken? Neen, want net na de rust scoorde Furuhashi de 2-0. Game over voor Rangers, dat via Balogun ook nog een rode kaart kreeg in de tweede helft. De 2-1 van Tavernier kwam te laat.

Kaminski en Lokonga onderuit

Chelsea was rustig baas in de eerste helft tegen Luton. Palmer bracht de Blues al snel terecht op 0-1. Bij Luton stonden Kaminski en Lokonga in de basis. Zij zagen dat Madueke op slag van rust met een knappe individuele actie voor de 0-2 zorgde. De zege leek zo al binnen te zijn na 36 minuten.

Na de rust zorgde Palmer voor de 0-3. Luton scoorde nog tegen, maar de treffer werd terecht afgekeurd voor buitenspel. Barkley zorgde tegen zijn ex-ploeg nog voor de 1-3. Chelsea bezweek plots helemaal onder de powerplay. Het incasseerde plots kans na kans en in de 87ste miuut scoorde Adebayo de 2-3. Gingen we een geweldige comeback zien? Chelsea bibberde, maar hield met meer geluk dan kunde toch stand.

Gaat Clement de titel winnen met Rangers?

Meest recent

Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

6
6
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

152
152
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

71
71
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

546
546
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

57
57
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

38
38
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

61
61
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

53
53
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

144
144
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

256
256
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

254
254
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

433
433
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

886
886
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

136
136
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

796
796
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

209
209
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

624
624
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

218
218
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

189
189
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

165
165
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1066
1066
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

611
611
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

212
212
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

75
75

Meer sportnieuws