Clement verliest Old Firm, Chelsea met de schrik vrij

door
Clement verliest Old Firm, Chelsea met de schrik vrij

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Celtic en Rangers werkten de Old Firm af. Chelsea ging op bezoek bij Luton Town. Een overzicht.

LEES OOK: ‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Celtic te sterk voor Rangers

Celtic was in de eerste helft de betere ploeg en Bernardo bracht de thuisploeg met een heerlijke knal terecht op 1-0. Clement moest dus een plannetje bedenken. Dessers stond in de basis, maar hij kon niet al te veel klaarmaken in die eerste helft. Raskin ontbrak door een blessure. Opvallend: Clement pakte een gele kaart in de eerste periode. Hij zag zijn ploeg de eerste helft wel goed eindigen met doelgevaar. 

Kon Rangers het laken alsnog naar zich gaan toe trekken? Neen, want net na de rust scoorde Furuhashi de 2-0. Game over voor Rangers, dat via Balogun ook nog een rode kaart kreeg in de tweede helft. De 2-1 van Tavernier kwam te laat.

Kaminski en Lokonga onderuit

Chelsea was rustig baas in de eerste helft tegen Luton. Palmer bracht de Blues al snel terecht op 0-1. Bij Luton stonden Kaminski en Lokonga in de basis. Zij zagen dat Madueke op slag van rust met een knappe individuele actie voor de 0-2 zorgde. De zege leek zo al binnen te zijn na 36 minuten.

Na de rust zorgde Palmer voor de 0-3. Luton scoorde nog tegen, maar de treffer werd terecht afgekeurd voor buitenspel. Barkley zorgde tegen zijn ex-ploeg nog voor de 1-3. Chelsea bezweek plots helemaal onder de powerplay. Het incasseerde plots kans na kans en in de 87ste miuut scoorde Adebayo de 2-3. Gingen we een geweldige comeback zien? Chelsea bibberde, maar hield met meer geluk dan kunde toch stand.

Gaat Clement de titel winnen met Rangers?

Meest recent

Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

44
44
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

64
64
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

148
148
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

234
234
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

174
174
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

142
142
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

249
249
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

329
329
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

270
270
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

250
250
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

403
403
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

524
524
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

208
208
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

44
44
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

65
65
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

321
321
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

151
151
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

95
95
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

134
134
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

108
108
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

291
291
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

136
136
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

473
473
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

98
98
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

55
55

Meer sportnieuws